Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. :-(:-(:-(zobaczcie to już czarna seria Krecik,Astra,jamnik z Wałbrzycha teraz ten a ile jest takich biedaków o których nie wiemy co zrobiłyśmy :shake:źle że spotkał je ten los?jeszcze Maciek dla niego też nie ma ratunku ręce opadają
  2. oj Funia ale ciebie te biankowe psy traktują zamiast kwiatka kupa
  3. hhhhhoooooooooooooooop!!!!!!!!
  4. na pewno zadzwonią powinny się domki bić!!
  5. gratuluje Isia wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. petycja podpisana mnie zastanawia ten weterynarz któremu to podlega u kogo siedzi w kiszeni bo w nim jest tyle miłości do zwierząt że aż włosy dęba stają
  7. rozumiem jak to jest podjąć taką decyzje trzymam kciuki za biedaka
  8. takiemu wycofanemu psu czy choremu może pomóc tylko doświadczony dom niestety a takich mało nie każdy ma w sobie tyle cierpliwości żeby dać tyle czasu i miłosci ile potrzebuje taki biedak
  9. to pozostaje mi trzymać kciuki
  10. numer 7 Astra odeszła za TM
  11. cudowna z nich para!!!
  12. zapisuje maksymalnie jamniczy wątek
  13. nie ma ratunku dla biedaka?
  14. cudowny Precelek!!!!!!!!!!! bardzo się ciesze że ma tak dobrze serdecznie pozdrawiam
  15. cudownie w jamniczym raju!!!!!!!!!
  16. mój jada kalarepe winogrono, a Kacper za tm jadał kapuste kiszoną papryke owoce
  17. a ja wiedziałam za bardzo był kochany gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...