Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. to ja proszę o zdjęcia szczęśliwej pary
  2. :placz:dzięki za zaproszenie niestety przez moje choróbsko nie ma możliwości
  3. lepiej by było zrobić sterylke i wtedy szukać domku
  4. jestem bez zdjęć będzie ciężko
  5. wiesz ja od 3 lat na serce choruje w środe zmarł mój sąsiad z tą samą chorobą takie życie
  6. uwielbiam go zazdroszcze wizyty u Lodka.a facet może sam by za światełkiem pobiegał
  7. czyli standart jak umre to rodzice zajmą się psami tak samo je kochają szkoda słów o dom się biją o psa nie
  8. mój Maks robi 3 do 4 a Pik 3!!ale moje jedzą normalną karme
  9. super że serducho w porządku mój senior ma chore i nie możemy wyczyścić zębów a ma takie brzydkie:shake:mój Pik też miał badanie rektalne u weta wczoraj był raczej wstrząśnięty tym doświadczeniem;)
  10. ciociu szukaj na mapie osób sprawdzających domki [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/index.php[/url]
  11. hooooooooooooooooooooop!!!!!!!!!!!!
  12. mądra mała musi mieć wspaniały domek ciekawe czy łóżko zna?
  13. domki powinny się o nią zabijać taka piękność
  14. :evil_lol:oj ciocia Funia same cudaki ci się trafiają
  15. Kongo to taki mały arystokrata lubi tylko to co najlepsze
  16. proszę wygłaskać od cioci Miki
  17. super wieści to poczekam nz zdjęcia całej czwórki
  18. trzymam kciuki!!!
  19. nic nie powiem bo szkoda słów PIES TO NIE PRZEDMIOT!!!!
×
×
  • Create New...