Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. pozdrawiam nowy domek Rulon super imię za kilka dni ujawni swój jamniczy temperament
  2. cudowne mądre stworzenie z Lodka!!Ma okropny krwiak bidulek ale z doswiadczenia wiem że jamnik potrafi udawać chorego
  3. czekam na relacje nowego domku
  4. a mój Pik wkładać nos do piekarnika
  5. pozdrowienia z takiej dziury w wielkopolsce
  6. hooooooooooooooooooooooop!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. współczuje biedak ale widać nie reformowalny!my je kochamy chcemy dobrze a potem coś takiego
  8. ciocia co ty z Lordziem zrobiłaś że taki baranek posłuszny z niego
  9. znam to u nas tak sypią że na spacer chodze na pola i obowiązkowo piore łapki po spacerze co nie spotyka się z uznaniem moich czworonogów
  10. biedak antybiotyk pomoże
  11. a ja znalazłam coś takiego ręce opadły nagła alergia [url]http://allegro.pl/slodki-roczny-sliczny-ulozony-jamnik-szukamy-domku-i1432919908.html[/url]
  12. ale biedny wygląda na staruszka
  13. super gratuluje tylko proszę niech obejrzy wet
  14. a ja poczekam na zdjęcia całej bandy najlepiej
  15. podała bym zapobiegawczo węgiel lekarski!obojętnie czy człowiek czy zwierze węgiel pomoże zapobiega wchłanianiu
  16. co robią z tymi psami czy my żyjemy w średniowieczu trzeba to zgłóścić na FB i do telewizji jak można zjeść psa
  17. dzięki za takie dobre wiadomości całusy dla Lodka a to porzucenie na pastwe lekarzy będzie ci długo pamiętał
×
×
  • Create New...