Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ale z niego słodziak wiesz był dość długo w schronie teraz może wyjść choróbsko jakieś
  2. najlepiej by było bo ludzie pouciekają
  3. ale z niego słodziak wiesz był dość długo w schronie teraz może wyjść choróbsko jakieś
  4. hoooooooooopam!
  5. hooooooooooooooooop!!!!!!!!!!!!!
  6. zgadzam się z adopcją staruszków jest najtrudniej ale widać są anioły
  7. :evil_lol:jaki on jest słodki te łapki ma takie cudne szkoda że mam szlaban na psy bo bym go schrupała
  8. zgadzam się z Bianką nie ma jak dużo jamników!!!
  9. :evil_lol:uwielbiam tą biankową bande
  10. ona musi pilnie na diete trafić
  11. ona jest zdegustowana!!
  12. biedna mała piękność przykro mi czekamy na wyjątkowy dom
  13. ciocie trzeba ją wykastrować jest młoda ładna niech nie trafi do pseudo
  14. słodkie zdjęcia mój Maks też kocha tak patrzeć przez szybę mizianko dla Rulona
  15. trzymam kciuki !!!!!!!!!
  16. nadaje się na plakat reklamowy!!!!!!!!!!
  17. żeby można było wymazać te koszmary z ich serc mój Maksiu przez 2 lata nie mogłam do niego podejść w okularach bo dostawał szału a jak widział jakiś kij to cały się kulił w sobie jest z nami 6,5 roku ale nadal takie napady się zdarzają
×
×
  • Create New...