Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ja protestuje za słodkie te zdjęcia co wy robicie że one tak pozują?moje już by uciekły
  2. i hooooooooooooooop
  3. i hoooopamy po ratunek!!!!!!!!!!!!
  4. hooooooooooooooooop!!!!!!!!!!!!!!
  5. hhhhhooooooooooooooooopam!!!!!!!!!
  6. ciocia a tą piękność widziałaś [url]http://www.dogomania.pl/threads/201645-Jamniczka-w-schronisku-czeka-na-zmian%C4%99-losu[/url]
  7. przykro mi czasami jest za późno mam nadzieje że żyje
  8. widać że się zaokrąglił kochany maluch
  9. cudowne wiadomości dziś o 22.00 minął rok jak jest ze mną Pik
  10. ale słodka!!!!!!!
  11. hooooooooooooooopppp!!!!!!!!!!!!
  12. i hooooooooooooop!!!!!!!!!!!
  13. trzeba ją wyciągnąć na żeby nie podzieliła losu Astry i innych
  14. zapisuje latającą dame!!!
  15. ja mam problem zrobić zdjęcia mojej dwójce a JR jeszcze pozują
  16. kolejny mam dość!!!!!!!!!!!
  17. uwielbiam małego inteligenta!!!!!mizianko dla całego stada
  18. i hoooop!!!!!!!!!!!!!śliczne allegro
×
×
  • Create New...