Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. ciocia a szukałaś tu [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=54[/url]
  2. Gratuluje maleńka wszystkiego co najlepsze!!!!!!
  3. mój Pik wygrzewał brzuch w słońcu mizianko dla Rulona
  4. wygląda super niebieski to jego kolor!!!
  5. i tak postaw i dacie rade!!!
  6. zgadzam się ja też mam problem z moim jamniczym seniorem znalazłam go we wrześniu 2004 roku wet raz mówił że 5 raz że 7 itd moja ciekawość też nigdy nie zostanie zaspokojona chociaż chciała bym wiedzieć skąd tyle blizn na jego ciele
  7. kontrole i leki mu pomogą
  8. gratulacje mały!!!!!!!!!
  9. mizianko dla malucha!
  10. takie słodkie maluchy szybko znajdują dom
  11. trzymam kciuki bazarku dopilnuje
  12. o ile się nie myle to pies z dogo pamiętam te zdjęcia
  13. trzymam kciuki kardiolog na pewno pomoże trzeba dmuchać na zimne
  14. jest absolutnie słodki nie mogę tu zaglądać bo mam przypływ uczuć macieżyńskich
  15. ale słodziak!!!!!!!!!!!!
  16. ogromną konkurencje Lordek miłość mojego życia
  17. to ogromny postęp moje jak widzą weta szkoda mówić
  18. jamniki tak mają moje nienawidzą labradora z naszej ulicy a poza tym im większy przeciwnik tym lepiej one wiedzą że Pan/Pani je obroni
  19. :cool3:gorzej jak Lodek zacznie miauczeć
  20. brak słów!!!
  21. i hhhhoooooooooooooooppppppppppp!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...