Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Trzeba pisać,że nic nie wiadomo o Koffi i nic się nie dowiedzą bo Kofi nie jest po wizycie u weta.Basi też będzie trudno odpowiedzieć na pytania.Kofi nie jest przygotowana do adopcji.No chyba,że jedna strona jak i druga wyda,przyjmie ją bez znajomości suni. Nie wiem czy to dobry pomysł wydawać sunię do adopcji bez oględzin weta.Może być zaciążona jeżeli nie jest wysterylizowana. Dostałam od ewu wiadomość,że jacyś oszołomy dzwonili do Basi o Nussi a w ogłoszeniach nie ma tel.do Basi.
  2. Cudny domek i cudna nasza Ajeczka.Widać,że w tym domku się bardzo dobrze czuje.
  3. Bardzo miło jest dostać życzenia i zdjęcie cudnych pudliszonków.Autentycznie zostały uratowane z koszmaru i teraz mają cudny dom.
  4. Kiyoshi. Wróciłam do postu informacyjnego i Hania napisała,że Nussi toleruje kotki a psy niekoniecznie. Pięknie chodzi na smyczy, toleruje inne pieski, ale przy pierwszym spotkaniu szczeka na nie i warczy. Na koty nie zwraca uwagi, nasz Bono nawet przywitał ją przedwczoraj przy drzwiach, a Nussi nawet się nim nie zainteresowała. Dzisiaj w świetlicy był u nas shih tzu i Nusia pokazywała nie raz, że skoro tu już jest, to niech sobie idzie w inną część domu. Goniła go warczeniem, raczej nie zrobiłaby krzywdy, ale ewidentnie działał jej na nerwy, mimo, że nawet nie zaczepiał. Może w tytule byś mogła zlikwidować zgodna z psami.
  5. OLX wyróżnione na Katowice. https://www.olx.pl/oferta/mala-ulozona-nessi-zgodna-z-psami-kotami-kocha-ludzi-adoptuj-CID103-IDCXrtA.html Dziś jest promocja wyróżnień za 12,72zł.
  6. Dziękuję bardzo za pomoc,za tekst i ogłoszenie Nussi.Jutro wyróżnię.
  7. No,ciężko się trzymać usłyszawszy taką wiadomość.Prawdopodobnie miał wodę w płucach i nie dało się go uratować ale to potwierdzi Bogusik.Tofik był bardzo bliski mojemu sercu.Tak się bardzo cieszyłam,że jest w bardzo dobrym domu,myślałam o nim wciąż.On dopiero co został wyadoptowany w kwietniu.Jakoś nie mogę koło tego wszystkiego przejść obojętnie.Nie da się.
  8. Pekineczek Tofik.Bogusia ma dzwonić tam jak wróci z pracy i dowiedzieć się więcej.Ze mnie życie uszło zupełnie.
  9. No właśnie ja już wyprodukowałam dwa i Havanka jeden.Nie mam pomysłu.Dzisiaj mam bardzo ciężki dzień.Jeden z naszych wyadoptowanych psiaków odszedł.Gdybyś była tak dobra to bardzo proszę skorzystaj może z tych trzech i coś wymyśl.Tyle psiaczków ogłaszasz to może skopiuj jakiś podobny.Bardzo proszę.
  10. Stokrotne dzięki za pomoc w ogłoszeniu Nussi.Już wyróżniłam do 21.01.20. Jeszcze czekamy na kiyoshi aby zrobiła ogłoszenie na Katowice i na razie poczekamy jaki będzie odzew.Jeżeli słaby to dorobimy na Opole albo zamieni się.
  11. Mówiono w telewizji,że Poznań zrezygnował w Sylwestra z pokazu sztucznych ogni.Chociaż jedno miasto w Polsce znalazło się porządne.Nie będzie kupy dymu i przerażającego huku.
  12. Dzięki wszystkim za sugestie.Już poprawiłam tekst z Twoją propozycją . Poprawione teksty są na 1 str.w poście informacyjnym.
  13. Ogłoszenia na Wrocław i Poznań już wyróżnione do 19.01.20. https://www.olx.pl/oferta/mala-nussi-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDCVe7U.html https://www.olx.pl/oferta/dopisz-slicznej-dlugowlosej-nessi-szczesliwe-zakonczenie-CID103-IDCVhWX.html
  14. Dobrze Tola. Jeszcze zaoferowała pomoc w ogłaszaniu Kiyoshi.
  15. Jaaga oceniła Nussi,że jest w typie szpica.Może umieścić to w ogłoszeniu? Jeszcze taki tekst: Nussi.... nie można się nie zakochać. Mam na imię Nussi.Jestem małą suczką w średnim wieku o dłuższej sierści.Dopiero teraz czuję, co znaczy tak naprawdę żyć – biegać po ogrodzie, czuć powiew wiatru, być głaskana i przytulana. Ale nie zawsze tak było. Teraz jestem już bezpieczna w hoteliku i czekam na nowy,cudny dom. Mówią, że jestem psim ideałem – nie szczekam, nic nie niszczę i jestem bardzo grzeczna,ładnie chodzę na smyczy,bardzo dobrze zachowuję się w samochodzie. Nie przeszkadza mi towarzystwo np.kotków. Jestem łagodna,spokojna, uśmiechnięta, a do tego uwielbiam kontakt z człowiekiem. Obiecano znaleźć mi wspaniały dom z niezwykłymi ludźmi, którzy pokochają mnie całym sercem, docenią mój fajny charakter i przyjazne nastawienie do całego świata. Ważę 8,8 kg, w kłębie mam 29 cm. Jestem zaszczepiona, wysterylizowana i posiadam czip. Przebywam w hoteliku w Nowej Soli (woj.lubuskie). W razie potrzeby istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu. Przed wydaniem Nussi do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną. Więcej informacji o ślicznej Nussi można uzyskać pod podanym numerem telefonu w ogłoszeniu (w godz. od 10.00- 18.00).
  16. Tola to dopisujemy możliwość pomocy w transporcie. Bardzo dziękuję za pomoc w ogłoszeniach.Pozostały dwa miasta Katowice i Szczecin.Poprosiłam o pomoc naszą Havankę. Kto jeszcze pomoże?
  17. Bogduniu,bardzo,bardzo dziękuje za ogłoszenie.Jutro wyróżnię.
  18. Aktualne wieści są te co napisała Bgra.Adopcja po świętach i zakaz odwiedzania oprócz adoptujących.W zasadzie to dobra połowicznie wiadomość bo może Toffik trafi na odpowiednią rodzinę i będzie mu tam dobrze a także dobrze rodzinie z Toffikiem.
  19. Bardzo przykra wiadomość.Wiem,że jest bardzo smutno ale trzeba to jakoś znieść i pozytywnie patrzeć w przyszłość Iwonko.
  20. Może w ogłoszeniach podmienić na inne zdjęcia. OLX wyróżnione do 18.01.20. https://www.olx.pl/oferta/najmilsza-z-suczek-malaga-wciaz-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDmFpQa.html
  21. OLX wyróżniony do 18.01.20. https://www.olx.pl/oferta/max-piekny-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDwW6u1.html
×
×
  • Create New...