Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. No właśnie.Może Tola potrzebuje albo kto inny? (ewu potrzebuje dla Oriona,który wraca z adopcji ale tam są zdjęcia ale nie ma tekstu) Jaaga potrzebowała dla szczeniaków ale już są zrobione ogłoszenia.
  2. Niech Nowy Rok 2020 będzie dobrym czasem dla Wszystkich Dogomaniaków i zwierzaków.
  3. Cudna kruszynka pojechała do swojego domku,niech się jej szczęści. Niech Nowy Rok 2020 będzie dobrym czasem dla Wszystkich Dogomaniaków i zwierzaków.
  4. Ciekawe,czy już odbyła się adopcja Nussi?
  5. Nadeszła stała deklaracja od tomcug za I - 2020r.Bardzo dziękuję.
  6. Poker,to nie chociaż,to ogromna pomoc.My przynajmniej na spokojnie przedrzemy się przez Wrocław bez nacisku godzinowego.
  7. Oby tak było.Nieznany pies to wyzwanie ale taka jest rola DT.Zobaczymy jak to się potoczy.Też się modlę o to aby relacje między psami były prawidłowe bo przez dwa lata Miki był sam w domu.Sawania odeszła dwa lata temu.
  8. Też się tego boję ale wszystko wyjaśni się po wizycie.Oglądając zdjęcia,na brzuszku jest taka jasna kreska,może sunia jest wysterylizowana,chociaż Poker napisała,że mogła rodzić bo ma wyciągnięte sutki.
  9. A kto przeprowadzał tam wizytę? Warto by było tam jeszcze raz przeprowadzić wizytę po/a aby ocenić sytuację i porobić zdjęcia i mieć jasność o psie t.j. dane aby sklecić tekst.
  10. Z futerkiem nie powinno być tragicznie.Kofi wykąpię,powycinam co trzeba a w piątek fryzjer dokona reszty.W następnym tygodniu do weta na oględziny.Sunia prawdopodobnie jest bez szczepień.Czipa chyba nie ma bo by raczej sprawdzili w schronie ale to też będzie sprawdzone.
  11. Z Bielsa-Biała jest kamma13.Mam kontakt gdyby co. Najbliżej jednak ma black shleep bo przynajmniej ten sam kod.
  12. Ale tu chodzi o FB.Tam jest dział taki,który zawiera osoby przeprowadzające wizyty w danych miejscowościach.
  13. Basiu Kofi ogłoszenia trzeba usunąć,nie ma sensu jej w tej chwili ogłaszać,bo nie będziesz miała spokoju.Można w to miejsce wstawić innego potrzebującego psiaka skoro są wyróżnione.Może Oskara? Tysia chyba robiła ogłoszenie to trzeba ją poprosić o zmianę.
  14. Jeżeli będą fajne zdjęcia i treść to znajdzie dom.Przecież wcześniej znalazł dom to teraz też,tylko w tekście napisać,że jest poszukiwany dom z osobą niepracującą.
  15. Ja też uważam,że trzeba zwiększyć dawkę i może jeszcze karmić go 2 razy dziennie(nie wiem ile razy jest on karmiony).Nie można głodzić psa bo to jest nieludzkie.Ewidentnie widać,że on potrzebuje po prostu więcej karmy jak to jest też u ludzi,jedni potrzebują na śniadanie jedną kromkę a inni dwie. Nie wiadomo jeszcze jakie Maks ma w sobie choroby,być może powodują własnie łaknienie głodu i Maks chce koniecznie je zaspokoić. Trzeba zwiększyć dawkę karmy.I sprawdzić jego zachowanie. A z tym workiem to przynajmniej wreszcie sobie pojadł do syta i zapewne w tym momencie był szczęśliwy,krótko ale był.
  16. Ja też uważam,że jego psychika się bardzo rozjedzie.A może na cito go ogłaszać i szukać mu domu z chociaż jedną osobą niepracującą.Mieliśmy podobny przypadek Mati.Pani nie mogła sobie poradzić z nim,nawet zatrudniłyśmy behawiorystę,wydrapał na amen drzwi.Pani pracowała.Postanowiłyśmy mu szukać domu z tym,że Mati pozostał u pani do momentu znalezienia domu.Mati przeprowadził się do innego domu o całkiem innej strukturze życia(państwo są na emeryturze) i się skończyły całkowicie kłopoty.Mati jest szczęśliwy i opiekunowie też.Mati nie sprawia zupełnie żadnych problemów.
  17. Ogromny kłopot,gdzie malucha umieścić.Trzeba szukać jakiegoś hoteliku bo raczej nie można go wydać do adopcji. A jacy tam byli behawioryści?.Pies się przyzwyczaił bardzo do opiekunów skoro tęskni za nimi jak ich nie ma w domu.Bardzo szkoda Oskara jeżeli by miał być zabrany bo przejdzie traumę. A może jeszcze poprosić o pomoc Sowa,która by zadzwoniła i dała jakieś wskazówki. Zapraszam do Kofi. https://www.dogomania.com/forum/topic/351122-kofi-raczej-pudlisia-od-020120-będzie-w-dt-u-anuli/
  18. Czekamy na Kofi.Lepiej,że przyjedzie po Nowym Roku bo u nas szaleństwo fajerwerkowe już od dwóch tygodni trwa.Jakiś du.... wydał zezwolenie na postawienie kontenerów ze sprzedażą sztucznych ogni i nie ma spokoju.Nie wspomnę o jutrzejszej nocy. Kofi umówiona u mojej cudnej fryzjerki 03.01.20 na godz.14,30.
  19. Dzięki ogromnej pomocy ewu i Poker,Kofi przyjedzie rano 02.01.20 (czwartek)do Wrocławia do Poker.Ja z TZ odbierzemy Kofi. Bogusik zaoferowała także wszelką pomoc na ile to będzie możliwe.
  20. Post rozliczeniowy; 1. Bogusik - wpł.08.01.20 - 100,00zł 2.Wydatki: karma mokra+akcesoria - 147,30zł+karma sucha RC-80,00zł + transport do Hoteliku-50,00zł+sterylizacja-150,00zł+pobyt w hoteliku-wpł.18.01.20 -110,00zł=537,30zł 3.Anula -wpł.17.01.20 - 437,30zł Stan konta = 0,00zł
  21. Post informacyjny: Kofi przyjechała do mnie 02.01.2020. Z książeczki wynika,że Kofi ma 4 lata (29.12,2019),posiada czip,szczepienie na wściekliznę i choroby wirusowe a także ma podany Advocate na wewnętrzne i zewnętrzne pasożyty.Ma 25cm w kłębie,waży 5,7kg. 03.01.20 - fryzjer. Kofi ma cudny charakter.Jest psem nadzwyczaj łagodnym.Jest bezkonfliktowa do psów,do kotów.Uwielbia być blisko przy człowieku,nie odstępuje go na krok.Bardzo lubi głaskanie,przytulanie,czesanie.Lubi zabawę twardą piłeczką,innymi np. pluszakami nie interesuje się. Ładnie chodzi na smyczy,nie ciągnie,pilnuje się człowieka,wciąż sprawdza na spacerze czy jest.Nie boi się ruchu ulicznego ani huku np.wystrzałów.Jest bardzo pojętną,usłuchaną suczką.Zaczyna podawać łapkę i łapać komendy np.siad,zostań. Zmienione imię na Ati/Atika. 08.01.20 Atika przeniesiona do hoteliku u szafirki. 09.01.20 - badanie krwi i sterylizacja. Tekst do ogłoszenia: Ati/Atika-mała piękność w typie pudla. Ati/Atika jest delikatną, filigranową, śliczną i bardzo kochaną,ufną suczką.Ma 4 lata,waży 5,7kg w kłębie ma 25cm. Komplementy pod jej adresem można mnożyć w nieskończoność. Jest towarzyskim,przeuroczym małym pieskiem o skręconej,lokowanej sierści(ze względu na zaniedbanie sierści została obcięta).Uwielbia dorosłych a także bardzo dzieci co demonstruje rozdawanymi buziakami. Ati jest psiakiem wesołym,lubi się bawić twardą piłeczką a ogonek jej jest w ciągłym ruchu.Reasumując,kocha wszystko i wszystkich.Do zwierząt jest także łagodna.Ładnie chodzi na smyczy,pilnuje się człowieka.Uwielbia być bardzo blisko człowieka,być głaskana i przytulana.Nie ma choroby lokomocyjnej,nie boi się huku.Posiada czip, pełny pakiet szczepień oraz jest wysterylizowana. Ati przebywa w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie). Wyjątkowa Atika poszukuje wyjątkowej rodziny i wyjątkowego domu. Kontakt (10-18):Hania 10.01.20 - OLX na Wrocław - wyróżnione do 17.01.20 https://www.olx.pl/oferta/ati-atika-mala-pieknosc-w-typie-pudla-CID103-IDDa9oq.html Ati/Atika 18.01.2020r. pojechała do swojego domku do Wrocławia.
  22. Ewu wypatrzyła w schronie taką małą sunię.Dała jej na imię Kofi.Zaproponowałam dla Kofi DT. Suczka ma przyjechać do mnie 02.01.20.Nic o suni nie jest wiadome,dopiero poznamy ją jak przyjedzie do mnie. Tak o suni napisała ewu: Taka malutka sunieczka "mop" siedzi w schronisku. Nazwałam ją Kofi. Oto Kofi. Zapraszam do Kofi/Ati-Atiki. Ati/Atika 18.01.2020r. pojechała do swojego domku do Wrocławia.
  23. Jaaga,jeżeli Nussi jutro pojedzie do domku to zostają 4 ogłoszenia OLX wyróżnione do 19.01.20 do 21.01.20 na Wrocław,Katowice,Poznań i Szczecin.Poproszę tych co robili ogłoszenia o podmianę tylko nie mogę ich tak za wiele obarczać a więc potrzebny jest opis, tekst i zdjęcia.
×
×
  • Create New...