Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Ja też zaglądam do Szagusia,wygląda na to,że nie jest taki dziki.Cudownie teraz Szago nie będzie bezdomny i będzie w ciepełku.
  2. Super wieści w domku u Pani Ani odżyje aby tylko wyniki z krwi były w miarę dobre.
  3. [quote name='daga31081980']Denis nie toleruje innych psów -nadal nic się nie zmieniło.Jak byłam u zuziaM to widziałam.Jak tylko psiak podszedł do boksu Denisa ten złapał go za ogon i od razu rzucił się.Chodzi o samce.Z sukami które zna tak jak było w schronisku pewnie jest ok.[/QUOTE] No to wszystko jest już wiadome odnośnie zachowania Deniska(może być w przyszłym domku suczka).Zresztą jak ma być kontakt na ZuziaM to Ona będzie wiedziała jak opowiadać o psie teraz tylko pozostało załatwić ogłoszenia.
  4. [quote name='holmina']bez psów bo Denis nie toleruje innych samców,tylko suczki..../tak mówiono w schronisku/[/QUOTE] A jak to wygląda u ZuziM?
  5. Ja dla swoich tymczasowiczków wykupywałam ogłoszonka na bazarkach zawsze to była obopólna korzyść,allegro mi robiła kochana cioteczka.Chociaż sunia Cecylka z chorobą Cushinga znalazła domek przez Metro we Wrocławiu.W gazecie umieszczała ogłoszenie Hop,ale trzeba się podpytać Poker bo coś mi się wydaje,że Ona też umieszczała w tej gazecie. Myślę,że skarbnik Deniska powinien wykupić ogłoszonka na bazarku aby łatwiej było się rozliczyć. Nie ma co czekać aż zastanie Denisa zima w tej budzie tylko intensywnie ogłaszać,niech chłopak grzeje swoje uszka i kosteczki w domku.
  6. Napisałam o przenocowanie suni na paru wątkach mam dwie odpowiedzi -przekazałam Kanie.Jeszcze wiadomości są też umieszczone w sprawie kontaktu na wątku: http://www.dogomania.pl/threads/214795-Zako%C5%82tuniony-kulej%C4%85cy-bia%C5%82y-piesek-KOLA-ma-m-c-na-znalezienie-DT!!/page4 Jak jeszcze będzie jakieś pw,przekażę Kanie i na wątku,który podałam.
  7. [quote name='Kana']Mamy opiekę dla Heli do poniedziałku do godziny 10-maks 11. Beata z Gdańska będzie w Poznaniu między 11 a 12!! Pilnie poszukujemy opieki na te dwie godzinki która wrzuci Helcie do auta Beaty!!! Kto może zająć się sunią na 2 godziny :(??[/QUOTE] Napisałam też prośbę na wątkach wielkopolski.Dostałam wiadomość od martaipieski: [B]nocleg [/B] [INDENT] hej w sprawie noclegu dla sunia warto zadzwonić do Magdy z Poznania, to moja znajoma może akurat sie zgodzi na 1 noc ja przetrzymać. jej tel 665491937 I jeszcze napisała Nano: [B] przechowanie suni [/B] [INDENT] o której sunia w niedziele przyjechałaby do Poznania ? jakiej jest wielkości i jak dogaduje sie z innymi psami ? i o której w poniedziałek by był jej odbiór ? Nano czeka do wieczora na wiadomość,ponieważ w sobotę idzie na wesele i musi wiedzieć co i jak. [/INDENT] [/INDENT]
  8. [quote name='Bogusik']Jeśli chodzi o mnie to mam już po woli tego serdecznie dość....Bo nie takie psy są ogłaszane i znajdują domy...po amputacji łapki,nie widome czy np.z chorobą Cushinga!Ale tu te działania są...nie dokończę.Jeżeli Deniska ma zastać zima w kojcu to wycofam swoką deklarację bo albo szukac mu ds albo domowego dt innej opcji nie widzę...!!!I naprawdę niech ktoś się za to wreszcie porządnie weźmie dla dobra Deniska![/QUOTE] Popieram!Dziewczyny mam konkretne pytanie:[B]Czy Denis ma już zrobione albo wykupione ogłoszenia,allegro![/B] Jeżeli ma ogłoszenia bo na wątku nie doczytałam się to na kogo jest kontakt? Jeżeli by było zapytanie o Denisa to można na spokojnie wytłumaczyć ludziom o chorobie uszów.Ja nie widzę tu jakiejś poważnej choroby u Denisa tylko jedynie uszy,które są do całkowitego wyleczenia. Jeżeli nie ma chętnych na zrobienie ogłoszeń to po prostu trzeba wykupić Denisowi ogłoszonka na bazarku.Denis przecież ma pieniążki uzbierane! Czekam na konkretną odpowiedź w tym temacie od osoby,która decyduje o psie.
  9. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  10. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  11. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  12. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  13. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  14. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  15. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  16. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  17. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  18. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  19. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  20. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  21. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  22. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  23. [INDENT] [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B] [/INDENT]
  24. [B]Prośba![/B]Cioteczki kto może w Poznaniu użyczyć jednego noclegu dla suni.Sunia jest w Krotoszynie i musi dotrzeć do Poznania w niedzielę (25.09-jest transport załatwiony)następnie w poniedziałek zostanie odebrana przez Koskę i zawieziona do Gdańska.To jedyna taka szansa aby sunia dotarła do Gdańska.Bardzo proszę o pomoc Cioteczki z Poznania.[B]Pilne![/B]
  25. [quote name='terierfanka']miejmy nadzieję, że nic poważnego...może po prostu w szoku chłopak? chociaż opieki wet. to te psy nie miały, niestety...[/QUOTE] Fakt,opieki to on nie miał weterynaryjnej.Bardzo dobrze,że będzie wizyta u weta.Jeżeli wet stwierdzi,że jest zdrowy to jedynie Kola przechodzi stres i minie mu dopiero jak będzie u Beaty bo przed nim jeszcze jest trochę wrażeń zanim zawita do Beaty.No ale po tym wszystkim już tylko będzie lepiej.
×
×
  • Create New...