Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Odpisała mi CatAngel.Zrobi ogłoszonka tylko bardzo proszę o wysłanie jej o co prosi.Ja zaplacę za ogłoszenia. [B] Odp: Prośba [/B] [INDENT] Nie mogłam zalogować się na dogo :-( jeżeli ogł nadal pilne to podaję co jest mi potrzebne :smile: Do ogłoszenia potrzebuję: - tekstu do ogłoszenia wraz z tytułem - ok. 4-6 zdjęć - danych kontaktowych(mail i tel)mail do aktywacji linków,jeżeli tel nie jest potrzebny do ogł nie trzeba podawać - miasta i województwa, w jakim przebywa zwierzak [/INDENT]
  2. [quote name='magenka1']niestety nie mamy tymczasa jeszcze dla Murzynka ..[/QUOTE] O kurcze szkoda chłopaka a dzisiaj tak jest zimno!
  3. Cudowne zakończenie tego koszmaru,który Zefirek przeszedł.Czekamy na wieści.
  4. Tak ja też uważam,że Delma tylko potrzebuje kochającego domu aby w cieple i miłości dożyć swoich dni.Kurcze tylko gdzie ten dom znaleźć.Przeciętni ludzie szukają zdrowych,młodych psów.Jedynie chyba trzeba liczyć na dogomaniaków.Delma jest na FB może tam ktoś się znajdzie o dobrym sercu i przygarnie Delmę? Dałam ją jeszcze na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215890[/url]
  5. A zuziaM nie może skontaktować się z Panią?
  6. A nie da się dogadać z Fundacjami,które by może pomogły w transporcie psiaków jest ich tak wiele,że na pewno jedna Fundacja tego nie ogarnie.Może ktoś użyczy samochód,klatki!
  7. [quote name='magenka1']Liwia dochodzi do siebie jak fajnie, Ewo szukamy płatnego transportu dla pieska ze Szczytna Reskia do Inowrocławia czy może któryś ze znajomych za odpłatnie mógłby przewieść go? Przejmuje go Fundacja i to jest jedyna szansa dla nie go [url]http://www.dogomania.pl/threads/215837-Potrzebny-transport-Szczytno-%C5%9Arem[/url][/QUOTE] Mam pytanie czy jest możliwość dostarczenia Reksia do Olsztyna?Bo próbuję szukać transportu.
  8. A tą suchą karmę Purina Proplan kupujesz w sklepie czy u weta.Bo jak Liwia je chętnie tą karmę to i ja muszę zaopatrzyć się w tą karmę.Ja kupuję u weta Royal Canin drobną i nie wiem czy będzie jadła.A Liwia jest wygłodzona każdy pies po schronisku tak reaguje.Niech malutka je nie żałuj jej bo schroniskowe jedzenie jest koszmarne no i pchły,które wykańczają psy.
  9. Kolinek nigdy nie miał takich warunków jakie ma w tej chwili,jest kochany,przytulany.Kochany Kolinek tylko całować!Ciocia Koska wielkie dzięki za opiekę nad Naszym Kolinkiem.
  10. [quote name='magenka1']jeśli są to znajome tych pracowic to wszystko nie tak , rodzina ich pieski rozmnażają a potem szczeniaki przynoszą do schronu to nie jest domek dla Murzynka[/QUOTE] Marzenko a nie da się uruchomić jakiś znajomości aby Murzynek już mógł być zabrany ze schronu aby go przetrzymać do 1 listopada nawet odpłatnie?A później by trafił do hoteliku na spokojnie!
  11. [quote name='magenka1']jakaś znajoma pracownicy interesuje się Murzynkiem mam nadziej, że my będziemy pierwsze bo się wkurzę[/QUOTE] To na co czeka,aż zamarznie w tym schronie albo zagryzą go koledzy.No chyba,że to nie ten dom to trzeba się spieszyć z wyciągnięciem małego.
  12. Ewuś! Jak moja maleńka Liwia się czuje!
  13. [quote name='holmina']podrzuce Murzynka ,slodzika. sorry nie mam czasu czyyac calego watku/pozniej/a na teraz tylko pyt czy on nadal w schronie?[/QUOTE] Tak jest w Schronisku!
  14. Anula

    pudle szukaja domu

    [quote name='Ludek']Sunia już szczęśliwie wróciła do domu.:) Mam tylko nadzieję, że właściciele zrozumieli jak ważny jest identyfikator i chip.[/QUOTE] Ale fajne wiadomości.Cieszę się.A o ile by było mniej problemu gdyby sunia miała adresówkę!
  15. [quote name='magenka1']heheh oczywiście chodziło mi o body :) a ja wcześniej nie zauważyłam tych długich rzęś oj niejedna kobietka pozazdrościła by Liwi taki długich zalotnych rzęs ps. Anula w tle widać naszego Murzynka[/QUOTE] Tak w tle widać naszego kochanego Murzynka,który mi spędza z powiek sen!
  16. On w rzeczywistości jest czarny tylko ma przeplecioną sierść sreberkiem,bardzo często tak pudle mają,no i oczywiście jest mocno w typie rasy.Jest śliczny tylko fotki tego nie oddają,a wielkość tak jak na fotkach ale chyba raczej między małym a średnim, nie należy do dużych pudelków.No i przemawia to,że nie jest starym psem i z kotami nie dogaduje się gania je,do ludzi jest okey-nawet widać na fotkach,że jest bez smyczy,a do psów też okey to uwidaczniają fotki na spacerku.Jeśli chodzi o imię to tak chyba został nazwany przez właścicielkę bo skąd by to imię było.Zrób jak uważasz najważniejsze aby znalazł dom.
  17. [quote name='Lumix']Anulka może go na wątek pudli trzeba wrzucić. Tu mam też coś prześlicznego miłego i miziastego, niestety niemłodego i niezdrowego no i w schronie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195131-Ma-10-lat-nie-zagl%C4%85daj-je%C5%BCeli-nie-masz-czystej-intencji-pomocy-szkoda-Twojego-czasu."]http://www.dogomania.pl/threads/195131-Ma-10-lat-nie-zagl%C4%85daj-je%C5%BCeli-nie-masz-czystej-intencji-pomocy-szkoda-Twojego-czasu.[/URL][/QUOTE] Murzynek jest na pudlach w potrzebie gdzieś.A na wątku Delmy jestem tylko nie wpisałam się.Znam historię jej i nie mogę nic pomóc na dzień dzisiejszy.
  18. Jeszcze taką jedną fotkę wynalazłam co mnie zauroczyły Liwii rzęsy-chyba,że się mylę co do jej rzęs! [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/8100/dsc03428z.jpg[/IMG]
  19. [quote name='beta ata']Czy na wątku jest dośc informacji o nim i wystarczy, że poczytam, czy raczej musicie mi tu cos jeszcze napisać , żebym mogła "wysmażyć" :-) tekst ?[/QUOTE] Trochę można poczytać na tym wątku post 455-459 skąd Murzynek pochodzi ale nie za wiele jest informacji.Może marchewa wpadnie na wątek i napisze więcej. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB"]http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB[/URL]!! beta ata bardzo dziękuję za zainteresowanie Murzynkiem.On nie przetrwa zimy w Schronisku.
  20. Ale cudownie Liwia zaczęła jeść.Będzie dobrze!A szew po zabiegu rzeczywiście minimalny sądziłam,że będzie większy.Ewuś pisałam wyżej zapytanie ale może przeoczyłaś.Czy Liwia ma założoną książeczkę i wpis o sterylce,ząbkach,czipie i szczepieniach.Jeśli nie to bardzo Cię proszę o założenie jej książeczki bo będzie łatwiej weterynarzowi to wszystko uzupełnić u Was. A tabletkę bardzo dobrze psy przyjmują w pasztetowej albo w pasztecie z drobiu w puszce.Można ją nawet podzielić na kilka części i ulepić kulkę tak aby pies nie poczuł zapachu.
  21. [quote name='Poker']Wspaniały piesio we wspaniałym domku.Aż serce pęka tym razem z radości.[/QUOTE] Tak ja też jestem bardzo szczęśliwa widząc mojego Tusika uśmiechniętego.Dobrze,że ma cudowny domek i cudownych Państwa przy sobie.Kochany Tusik,czasami brakuje mi spacerów z Tusikiem bo one były fantastyczne.Mieliśmy wspólnego znajomego jeżyka,którego zawsze z Tusikiem odwiedzaliśmy i zanosiliśmy mu jabłuszko.Przytuleni do siebie patrzyliśmy jak jeżyk obgryza jabłuszko to mi zostało w wspomnieniach.Tusik pojechał do swojego domku i wraz z Tusikiem znikł jeżyk!
  22. Anula

    pudle szukaja domu

    [quote name='Szalony Kot']Szczerze to wygląda tak, że ja bym już zadzwoniła do schronu i dała informację, że taki pies jest u Ciebie. Bo zrozpaczeni właściciele już powinni dzwonić.[/QUOTE] Napisalam pw do Ludek aby rozwiesiła ogłoszenia gdzie się da i zgłosiła do Schroniska,że przechowuje sunię u siebie.
  23. Ewuś dzięki za wiadomości bo chyba każda Cioteczka siedziała jak na szpilkach.Bardzo dziękuję za troskliwą opiekę nad Liwią.Jesteś kochana!
  24. Cioteczki uważajcie na swoje pieski! [url]http://www.dogomania.pl/threads/215803[/url]
  25. Ciotki uważajcie na swoje pieski! [url]http://www.dogomania.pl/threads/215803[/url]
×
×
  • Create New...