Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Tak jak wcześniej pisałam 02.09.jadę do Niemiec,wracam 10.09.Mogę tam u weta kupić Vetoryl.Siostra była u weta i sprawdziła ile kosztuje i jakie warunki trzeba spełnić aby go kupić.A więc tak:Potrzebna jest karta informacyjna z rozpoznaniem choroby i zaleceniem podawania Vetorylu-dawki,oraz wyraźna pieczątka z podpisem weterynarza leczącego.Jedno opakowanie Vetoryl 60mg kosztuje 71,78 euro.Jeżeli jesteście cioteczki zainteresowane tą propozycją to proszę o wiadomość i przesłanie mi do 02.09 karty informacyjnej i ile opakowań trzeba kupić.
  2. A tak już sobie chodzę bez szeleczek,a na spacerek jak idę cierpliwie czekam,wykonuję komendę siad i daję jedną łapkę następnie drugą i pańcia na spokojnie zakłada szeleczki. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42914302_img_1502.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42914314_img_1496.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42914321_img_1500.jpg[/IMG]
  3. Zapisuję sobie.Też może Lhasa Apso.W tym pudełku to widzę,że nie duży piesek.
  4. [quote name='malagos']Nie, nie mam na oku nic innego. Mogę wziąć białą ze szczeniakiem, mogę tę połamaną pinczerkę (przypominam o specyfice mojego dt-rodzina lekarzy weterynarii), mogę mogę tę niezłapaną czarnuszkę....... Podałam telefon w sygnaturze (juz dawno).[/QUOTE] To nic innego nie pozostaje tylko szukać na gwałt transportu i jakąś sunię przewieźć do malagos.Dziewczyny organizujcie coś.
  5. Ja też zaglądam z niecierpliwością i czekam na wiadomości.Dziewczyny chyba jeszcze czekają aż przyjdzie do jedzenia.Szczerze mówiąc podziwiam je za poświęcenie i wytrwałość no i trzymam kciuki -może się uda tym razem złapać małą.
  6. [quote name='docha']Anula, czy Ty jesteś pewna, że budrysek przekazał tego samego co w schronisku, b. groźnego psa?[/QUOTE] A no właśnie sama się zastanawiam! Myślę,żę PONik był bardzo zestresowany na samym początku w schronisku stąd to jego było takie zachowanie.Już jak jechał z Budryskiem zachowywał się jak przylepka a teraz cudo a nie pies.
  7. Może jednak uda się Ulenę ulokować w lepszej Klinice a tym bardziej,że będą zniżki i więcej dziewczyn będzie mogło do niej zaglądać,ponieważ jak przeczytałam mają swoje pieski.
  8. To się bardzo cieszę Lunka będzie miała wspaniały domek no i duuuży wybieg a te pieski tego potrzebują.
  9. Dzisiaj były z wizytą moje wnusie,PONik szczęśliwy wnusie też. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42851312_img_1478.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42851357_img_1476.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42851400_img_1471.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42851460_img_1481.jpg[/IMG]
  10. [quote name='magenka1']Anulo te Twoje tymczasowicze są identyczne wszystkie piękne :)[/QUOTE] Ja kocham kudłacze no i niestety,każdy kudłacz co przybywa do mnie musi być obciachany a ja tak kocham czesać,nawet mam sto tysięcy różności do czesania no ale się nie da.Jedynie na suni Cecylce mogłam się trochę wyżyć pod koniec pobytu u mnie.Każdy centymetr włosa każdego tymczasowiczka bardzo mnie cieszy,obserwuję jak odrasta i nabiera faktycznej barwy, zaczyna lśnić, a szczególnie to widać w słońcu.PONikowi na razie tylko lśnią skarpetki i są piękne.PONik nie ma tendencji do brudzenia się,jego skarpetki są zawsze śnieżno białe.Już w perspektywie czasu wyobrażam sobie jaki to będzie piękny pies o długiej sierści i niesamowicie lśniącej.Jest piękny a z biegiem czasu jeszcze będzie piękniejszy.
  11. No a dzisiaj Kochane Cioteczki przed spacerkiem PONik bez problemowo dał sobie nałożyć nowe szeleczki no i proszę bardzo tak jak pisałam wcześniej tylko czas zrobi swoje no i proszę bardzo PONik w nowych szeleczkach.Dla porównania stare i nowe szeleczki aby mój post nie był gołosłowny. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42816918_img_1459.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42816966_img_1468.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42817002_img_1467.jpg[/IMG]
  12. Mały przepięknościowy.A mogę uzyskać konkretną odpowiedź co dzieje się ze śliczną pudelką.Tytuł wątku mówi sam za siebie.Są robione jakieś ogłoszenia jej?
  13. Ja już nie wiem -pięć dni to dużo i mało jak na tak wycieńczonego psa.Może przenieść Ulenę do innej Kliniki z całodobową opieką,przecież pieniądze się uzbiera,zresztą już są wpłaty.Tylko tak sobie myślę.
  14. [quote name='leni356']A dlaczego nie zwrócą za transport? Jeśli nie mają funduszy to czy będą o niego odpowiednio dbać?[/QUOTE] No nie wiem tak napisała Budrysek,że trzeba szukać transportu i zbierać na transport.
  15. [quote name='anetek100']to ja może dodam na allegro ze w woj.dolnoslaskim kurcz enie dodałam tej informacji..przepraszam[/QUOTE] Anetko daj spokój niech tak zostanie i tak bardzo dużo mi pomagasz.
  16. Ja przepraszam Cezarku,że zaśmiecam wątek mój skrzacie ale potrzebna mi jest pomoc w sprawdzeniu domku dla mojego tymczasowiczka PONa w Żółwin ul.Łąkowa koło Podkowy Leśnej,Milanówka.Oto jego wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211302-PONik-juz-bezpieczny-w-BDT-u-Anuli-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/211302-PONik-juz-bezpieczny-w-BDT-u-Anuli-%29[/URL] Cezarku zaglądam do ciebie i jestem myślami z tobą.
  17. [quote name='BUDRYSEK']w razie potrzeby dom we wrocku sprawdze ale w pierwszej kolejnosci szukamy kogos z okolic W-wy...Podkowy Lesnej...moze znajdzie sie jakis wolontariusz ze schronu w Milanowku? dokladna miejscowosc to Żółwin ul.Łąkowa domek zapowiada sie niezle...tylko transport bedzie potrzebny i zwiazane z tym koszta[/QUOTE] Ja wykupując ogłoszenia na bazarku prosiłam aby były na woj.dolnośląskie a tu Państwo dzwonili z mazowieckiego no może przez allegro wypatrzyli PONika.W naszym i ościennych byłabym w stanie dowieźć PONika do nowego domku,natomiast do Warszawy to kawał drogi i nie wiem.Transport będzie drogi.Wynika z tego,że Państwo nie zwrócą za przywiezienie psiaka a więc trzeba będzie zbierać na transport.Zaraz będę szukać kogoś do sprawdzenia domku.
  18. Tak przede wszystkim dużo fotek.Ogłoszenia na słupach gdzie się tylko da,że został znaleziony i szuka domu no i można też na Bazarku wykupić ogłoszenia lub samemu zrobić na różnych portalach no ale trzeba mieć fotki i tekst aby takie ogłoszenie umieścić.
  19. [quote name='anetek100']brutusik ma trzech obserwatorów na allegro:)[/QUOTE] Dzięki Anetko za informację a Budrysek powiadomiła mnie,że były dwa sensowne telefony.Jeden z Wrocławia -rodzina mieszka w bloku,drugi z Podkowy Leśnej k/Warszawy.
  20. [quote name='moni12']Anula a jaki przesłodki ten chuligan.[/QUOTE] Oj tak! PONik jest bardzo kochany i odwzajemnia się jak może.
  21. Anula

    Metamorfozy

    To ja też pokażę metamorfozę mojego tymczasowiczka PONika [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3155/pon1.jpg[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/341951/1180636/42637132_img_1453.jpg[/IMG]
  22. Cioteczki porozsyłajmy wątek gdzie się da.Na cito potrzebny jest DT dla niunia!!!
  23. [quote name='moni12']Anula masz kolejne cudo w domu. Sliczniasty jest.Telefony sie rozdzwonią na bank.[/QUOTE] Tak jest bardzo ładnym psem.Już minimalnie sierść zaczyna odrastać i jest wyjątkowo lśniąca.Jak odrośnie to dopiero będzie cudo.Na razie jest uparciuchem nie daje sobie założyć szelek,uważa,że to zabawa,patrzy tak zawadiacko na mnie z przechylonym łebkiem, szczeka,ucieka,podchodzi i znów ucieka,kładzie się z tyłeczkiem do góry i macha tym swoim kikutem jednym słowem chuligan nie z tej ziemi.
  24. Dziewczyny podrzućcie jej jakiś grubszy koc,przecież na koc można położyć podkład.Ona ma samą skórę i kości,na pewno jej jest nie wygodnie leżeć na twardym.Wiem,że na jakimś wątku suni też tak wychudzonej dziewczyny zaniosły zaraz legowisko i kocyk aby sunia miała miękko i nie miała odleżyn.Taki pies potrzebuje wtulić się w koc czy w legowisko.
  25. [quote name='docha'][B]Anula[/B], a Pani fryzjerka może jest od weta z ul. Grunwaldzkiej?[/QUOTE] Trudno mi powiedzieć.Myśmy dostali telefon do Pani dzwoniąc po wszystkich fryzjerach.Pani mieszka w Legnicy ul.Działkowa i przyjmuje w domu jest suuuper -polecam.Zapisałam jej dane na czerwono w notesie aby mieć w zanadrzu.
×
×
  • Create New...