-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
https://www.olx.pl/oferta/zuszek-cudny-5-miesieczny-piesek-szuka-domu-CID103-IDDhOJZ.html Ogłoszenie jest wyróżnione do 12.05.20.
-
Basiu,wznowiłam OLX na Wrocław.
-
Lilka (teraz Laki), wystraszone maleństwo z azylu już w DS.
Anula replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Jeżeli obrożę ma to okey,przypiąć smycz,wziąć pod pachę i wynieść na dwór.Można założyć rękawice skórzane jeżeli masz obawę pogryzienia.Można też sunię zawinąć w kocyk i wynieść.Na dworze ocenić jej zachowanie.Klatkę zamienić na legowisko.Jeżeli sunia się porusza po domu to nie jest źle. -
Tola powinna skupić się na wyborze najlepszego ortopedy,ponieważ musi być dobrze przeprowadzona operacja bez komplikacji.Warto nawet zrobić te 160km aby jednak Tycia trafiła do dobrego ortopedy. Oświęcim to dopiero byłaby eskapada i nie wiem czy do zrealizowania natomiast Wrocław jest jeszcze do przełknięcia. Z informacji w internecie dr Bieżyński ma bardzo dobre opinie natomiast nic nie wiemy o ortopedzie w Zielonej Górze. No nic czekamy na Tolę bo trzeba podjąć jak najszybciej jakąś decyzje,nie można czekać.
-
I ja mam też łzy w oczach nawet polały się na okulary.Moja księżniczka jak imię wskazuje będzie miała wiele miłości zagwarantowane i z tego cieszę się najbardziej. A Hania,no cóż,wielkie pokłony dla naszej Hani. Nie wiem czy można będzie już zakładać szeleczki dla Maliki skoro jeszcze rana do końca nie jest zagojona.A skąd ta rozległa rana to nikt się nie dowie co się wydarzyło. Trzymam bardzo mocno kciuki za szczęśliwy dojazd Maliki do już swojego prawdziwego,na zawsze domku.
-
Lilka (teraz Laki), wystraszone maleństwo z azylu już w DS.
Anula replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Wyniesienie klatki raczej nic nie da bo może wyjść i już nie wrócić.Trzeba koniecznie założyć szelki,obroża i smycz i uczyć ją wychodzenia na dwór.Też nie można panny przetrzymywać w klatce długo bo wpoi sobie załatwianie się tylko w klatce.Spróbuj głaskać ją kocykiem aby przyzwyczajała się do ręki. -
Może ja podam namiary dr.z Czech.On przyjeżdża do Polski bardzo często.Konsultacja z nim mailowa i telefoniczna.Można swobodnie porozmawiać.Kiedyś mojego tymczasowiczka - Fifka wyciągnął z opresji.Nasi różni ortopedzi dwie operacje schrzanili,on naprawił. www.abret.cz/pl/ Nerudova 1040 73581 Bohumin te. +420 596 012 146 mail: [email protected] Martin Novak /chirurg ortopeda/
-
Bo nie ma szelek,gdyby miała spacer by wyglądał inaczej.Obroża i gruba,ciągnąca się smycz ją przytłacza. Wygląda jak zbity pies.
-
O rany,co to za ludzie.Biedny psiak.Kiedy jedziecie? Dasz znać co zdziałaliście?Macie jakąś karmę w razie czego?
-
Lilka (teraz Laki), wystraszone maleństwo z azylu już w DS.
Anula replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Jeszcze troszeczkę to nie będzie chciała Ciebie odstąpić na krok.Bardzo ładne maleństwo. -
Musimy maleńkiej pomóc,musi biegać na wszystkich łapkach,nie zakładam innej opcji.Koszt jest spory operacji ale nie ma wyjścia. Najważniejsze,że Tycia jest pod bardzo dobrą opieką,Hania opiekowała się kiedyś rudą sunią - Selmą z drutowaną łapką i dała sobie radę. Może ktoś pamięta Selmę. https://www.dogomania.com/forum/topic/146304-selma-ze-zdrutowaną-kością-udową-już-w-swoim-domku/