Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. I bardzo słusznie.Nieodpowiedzialni ludzie mają gdzieś przysługę,wydaje im się,że Tobie robią przysługę,że zaadoptują psiaka.A to nie tędy jest droga.
  2. To w takim razie czekam na rozliczenie i rozliczę finanse Maliki i Baffi.Wygląda na to,że Baffik bardzo dobrze się sprawuje. Boguniu pamiętaj w rozmowie o rejestracji czipów aby przypomnieć bo to jest bardzo istotne. A my znów bez psiaków! Buuu!
  3. To trzymamy mocno kciuki za powodzenie operacji.Dobrze,że ma rano operację bo nie będzie głodowała.
  4. To super,bardzo się cieszę.Gdyby Żuczek znalazł wreszcie ten prawdziwy dom to daj znać i daj namiary na innego psiaczka.Wyróżnienie jest ważne do 12.05.20.
  5. Tola,transport Tyci powinien być gratis bo pańcia Baffi opłaciła transport.U szafirki zostały pieniążki 200zł za hotelikowanie Maliki.Chcemy pomóc i opłacić pobyt Tyci u szafirki za IV.Wychodzi 170zł a więc nie przelewaj Tola za pobyt w hoteliku.
  6. Zapewne Tycia pojedzie razem z naszą Baffi do Wrocławia.Zostanie dowieziona do DS. Koszt transportu pokryje przyszła pańcia Baffi a więc Tycia będzie miała transport gratis.
  7. Miałam trzy zapytania o Żuczka spod Wrocławia, z Nowego Sącza i jeszcze jedno z Wrocławia.Pokierowałam do Ciebie.
  8. Cudne to jest zdjęcie,jak ja takie lubię oglądać.Przypomina mi się zaraz pańcia Atili.
  9. Poker,bardzo,bardzo dziękuję za wizytę. Pani nie wspominała bokserka?Napisałaś,że dziewczynka od dłuższego czasu marzyła o psie. Czy on istniał?
  10. P.Agato bardzo dziękujemy za wpłatę pieniążków.Jesteście cudowni.Wpłata została przeznaczona dla Maliki i Baffi z tego wątku: https://www.dogomania.com/forum/topic/351622-malika-zamojski-szczeniaczek-z-raną-w-pachwinie-i-baffi-piesekod-010420-w-hotelikumalika-od-100420-w-ds/
  11. A ja tak sobie myślę,czy Tyci nie będą potrzebne jakieś chodniki gumowe po operacji.Jeżeli są kafle to będzie kiepsko Tyci chodzić jeżeli będzie miała łapkę usztywnioną.U Haniu skacze po drewnianej podłodze ale trzyma łapkę wyżej a przy usztywnieniu to raczej nie będzie mogła jej podnosić. Poker jeżeli nie masz takiego chodnika gumowego to ja sfinansuję go.To są takie do łazienek szer.1,20.Bardzo dobrze utrzymuje się je w czystości,pierze w pralce.W przypadku świnek morskich też bardzo dobrze zdają egzamin.
  12. Ja też sobie przypominam.Tam zastosowano kąpiele w boraksie zmieszanym z wodą utlenioną i nużyca nie wróciła.
  13. Nadeszła stała deklaracja od b-b za IV.Ślicznie dziękuję.
  14. Czekamy dzisiaj na bardzo istotne informacje.Operacja powinna odbyć się jak najszybciej.Tak jak Dusia-Duszka napisała,nie wiadomo co się w tej łapce dzieje.Wyobrażam sobie,że się kości przemieszczają przy każdym ruchu.Masakra.
  15. Już podmienione i w tytule dodane uszatek. https://www.olx.pl/oferta/zuszek-uszatek-cudny-5-miesieczny-piesek-szuka-domu-CID103-IDDhOJZ.html
  16. Dzięki,zaraz podmienię.
  17. Chętnie podmienię zdjęcia tylko gdzie one są? A imię Zuszek dałam aby nie wywalili ogłoszenia.Będziesz wiedziała,że chodzi o Żuczka.
  18. Tak pomyliłaś się,to u mnie zaistniało.Mojemu psu się poprzestawiało wszystko i musiałam podjąć taką decyzję a nie inną aby chronić dwa psy.
  19. To może szafirka będzie mogła wypożyczyć klatkę? Po operacji raczej nie będzie wskazany ruch i będzie musiała Tycia być chroniona.Mój Miki kiedyś po operacji kręgosłupa musiał dwa tygodnie być unieruchomiony w klatce.
  20. Baffikiem jest spore zainteresowanie,na razie zaczekajmy chwilkę.Baffik ma na Wrocław ogłoszenie i na Poznań. Cieszę się ogromnie z tego domku bo Malika nasza księżniczka ma kumpla w postaci Kuby a więc nie nudzi się.Też myślę,że nawet już zapomniała o cierpieniu,teraz przed księżniczką fajne,normalne życie.
×
×
  • Create New...