Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Basiu sms przyszedł z opisem Alka ale nie mam zdjęć.Zresztą gdybym miała to i tak nie umiem wstawić z telefonu.Czy jest możliwość wstawienia zdjęć tu na wątku? Tak by mi było najprościej ściągnąć albo jak są zdjęcia na FB.
  2. Już zmienione.Powodzenia śliczna czarnulko.
  3. Basiu przypominam się z OLX wyróżnionym do 12.05.20 po Żuczku.Można innego psiaczka wstawić.
  4. Podmieniłam z Baffi OLX na Figę.Ogłoszenie jest promowane do 12.05.20.Podałam Katowice ale można w każdej chwili zmienić.Kontakt na Anetę.Czy dobrze? Zdjęcia też mogę poprzestawiać. https://www.olx.pl/oferta/figa-czarna-pieknosc-o-nietuzinkowej-urodzie-CID103-IDEqIgg.html
  5. Przed schodami może zamontować taką ruchomą bramkę jak dla dzieci?Może córcie mają po swoich dzieciach.
  6. Pisałaś,że TZ i wnuczek przekupywał ją kiełbaską,może to jest przyczyną? Spróbuj zastąpić kaszę ryżem i może chudym drobiem? Mój Miki po wołowinie ma luźny stolec.
  7. Też się ogromnie cieszę nawet mi łezka poleciała ale to ze szczęścia.Majki będzie wreszcie w swoim domku.
  8. Haniu rozliczenie Maliki i Baffi. Po Malice zostało 200zł za pobyt w Hoteliku za IV.Z tego zostało przeznaczone 170zł za pobyt w Hoteliku za IV - Tyci.Pozostało 30zł. Została wyżej wstawiona przez Bogusik faktura i rozliczenie: Faktura na 114,00zł - 40,00zł /przekazane za szelki / - 50,00zł / dopłata Zea za weta / =24,00zł. Z 30zł pozostaje 6zł,niech będzie przeznaczone na smaczki dla psiaków. Po Baffi zostało 130zł za pobyt za IV.Te pieniążki pozostają u Ciebie.
  9. O rany ale wspaniała wiadomość.A czy ludzie dadzą sobie radę gdyby był nawrót choroby,chodzi mi o finanse i czy mają koło siebie jakąś dobrą Lecznicę.
  10. To fajnie,też miałam obawy,że łapka będzie boleć.Teraz trzeba czekać i być dobrej myśli aby kość się nie psuła.
  11. Bardzo dobrze spełniają rolę smaczki długie z Lidla jest ich 8 szt w opakowaniu,są o różnych smakach,mają znaczenia do złamania.Są wyprodukowane z najwyższej jakości mięsa.
  12. Dzisiaj już chyba wszystko w porządku bo mogę nawet cytować.Wczoraj to było niemożliwe a więc proszę o nr.konta do przelewu.
  13. A nie da się Tycię zwabić do domu smaczkami? U mnie sprawdzają się od lat smaczki z Lidla patyki o różnych smakach w opakowaniu po 8szt.Mają dość intensywny zapach tj.śmierdzą.
  14. To Fabia nie ma deklaracji stałych? Czy Fabia korzystała ze Skarpety im.Talcott? Poproszę o dane do przelewu,wpłacę 50zł jednorazowo dla cudnej suni.
  15. Też mnie to zastanawia.Teraz lasy będą okupowane bo gro ludzi siedzi w domach na postojowym a więc ruszą na przechadzki. Korona nie odpuszcza dlatego jestem zdania,że to jest wszystko za wcześnie poluzowane.Zachorowalność idzie do góry,wcale nie maleje.
  16. Czy Nuka ma ogłoszenia?Mam wolne ogłoszenie po Baffiku wyróżnione do 12.05.20.Mogę podmienić tylko czy Nuka nadaje się do adopcji już?
  17. Też przeszłam oswajanie dzikuska sznaucerka.On w schronisku z budy był wyciągany na chwytaku i wił się jak piskorz.W domu w pierwszych tygodniach nie było mowy o zapięciu smyczy.Jak załapał,że kanapa jest do leżenia dopiero wtedy mogłam blisko niego usiąść, następnie zbliżenia i głaski bez ruszania obroży,później głaskanie szyi,obroży,wkładanie delikatnie palców pod nią,drapanie za uszkami.Końcowy etap był przypięcie do obroży krótkiej smyczy ale nie ciągnącej się po podłodze,no i końcowy etap przypięcie długiej smyczy ale tylko w momencie wyjścia z domu.Jeszcze była historia wyjścia za bramkę,paniczny strach.To trwało około dwóch miesięcy. To był mój sukces,który osiągnęłam ale było bardzo dużo chwil załamki,że nie dam rady,nie umiem.
  18. A Majki jest dalej w Lecznicy?Może przegapiłam wpis?
  19. Będzie dobrze.Przecież Tycinka dopiero jest od wczoraj w nowym miejscu i jeszcze ta operacja.W nocy,jutro może być gorzej bo ból przyjdzie.
  20. Haniu,bardzo dziękuję za wszystko,za opiekę,za transport.Jednym słowem jesteś Kochana w tym co robisz.DZIĘKUJĘ.
  21. Tak,naprawdę brakuje.Jak jest psiaczek pod naszą opieką to przynajmniej się nim żyje.Jeszcze jedno życie uratowane i to jest piękne. Livka uratowałaś życie Brunowi,gdyby nie Ty do tej pory by tkwił w schronie,jestem tego pewna.A teraz ma swój cudowny dom i to jest piękne i niepowtarzalne.Z jaką ogromną przyjemności czyta się i ogląda zdjęcia Bruno. Tak,będziemy pamiętać ale nie wiem kiedy to nastąpi bo jest ciężko.
×
×
  • Create New...