Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Kochane Cioteczki jak wyjeżdżacie po południu to chyba fotek nie dacie rady mu cyknąć a może uda się u michelle? Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy dzień.Cioteczki uważajcie na siebie drogi nie koniecznie są czarne. No to jutro wielki dzień dla Bastka!Będę myślami z Wami i Bastusiem.
  2. Dałam malucha na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221470-Poszukuj%C4%99-psa-kt%C3%B3ry-lubi-koty-%29-Wiek-p%C5%82e%C4%87-nieistotne-%29/page2[/url]
  3. Aniu bardzo dziękuję za zaopiekowanie się bidami.W nocy jest mróz jeżeli w ogóle jest woda w miskach to na pewno jest zamarznięta rano.A możesz zdradzić co te psy jedzą-suchą karmę?Widziałaś tego malucha w typie sznupka?Dobrze by było go pokazać malawaszce. Dorotko o której godzinie zabieracie Bastusia? Pisałaś,że chcecie go pokazać wetowi czy tak?Bastek ma jakieś dokumenty,szczepienia,odrobaczenie itd?
  4. [quote name='anetek100']zrobilam ogloszenia na cafeanimal, adopcjapsa, alegratka, tablica, oglaszamy24[/QUOTE] Anetko bardzo dziękuję,zmieniałaś tekst i fotki?
  5. Ale Sonia jest śliczna nawet w tych długich włoskach jej jest do twarzy.Dobrze,że zabrana do lepszych warunków.Cieszę się ogromnie.
  6. To nic innego tylko pogratulować Kado takiej decyzji a Tosi wspaniałego domku!
  7. A reszta została czy coś pokręciłam.Na już powinien Burmistrz,czy Wójt wytypować jakąś osobę do karmienia pozostałych psów i zabezpieczenia posesji.Przecież nie może być tak,że władza umywa ręce to leży w ich obowiązku.Jeżeli tak jest to trzeba bombardować mailami włodarzy.
  8. [quote name='wieso']:), sa przeszkody dla malych mikropieskow, skoro jamnik szorsciak bierze udzial to ona z jej energia dalaby rade bez problemu :) ja po prostu energia rozpiera :)[/QUOTE] No jeżeli tak twierdzisz Wiesiu to możliwe,ja z agility nie miałam nigdy nic wspólnego,jakoś wydawało mi się,że to muszą być do tego duże pieski.A Iśka za mną biega w krok w krok i tylko czeka kiedy ja dam krok do biegu.Zresztą tylko oczekuje wciąż aby się nią zajmować,rzucać piłeczkę,zabawkami się przeciągać to jej jest w to graj,dobrze,że Miki mnie zastępuje bo bym chyba padła z wyczerpania.Na szczęście noc przesypia normalnie tylko wysiudała Mikusia z jego legowiska i Miki rad,nie rad śpi w legowisku Iśki.
  9. [quote name='wieso']ojej, Isia ma rzeczywiscie sporo energii, byla by dobra na agillity, gdyby nie Gaja to bym ja wziela do siebie ......[/QUOTE] Nie wiem czy by była dobra do agility bo ma krótkie łapki a chyba tam trzeba pokonywać przeszkody.Chociaż jest bardzo skoczna,potrafi piłeczkę złapać na wysokości mojej.A teraz siedzi na moich plecach i nie daje mi pisać,obgryza mi raz jedno ucho raz drugie.CHULIGAN!!!!
  10. Ja też wypatrzyłam Jaśminkę chyba dzięki temu,że mam podobną sunię w BDT tylko z mniejszą ilością białego - okropnego chuligana! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46868500_img_0088.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/221376-Ma%C5%82a-sympatyczna-Tobisia-jedzie-do-BDT-u-Anuli/page6[/url]
  11. [quote name='docha']Anula, jakie piękne te zdjęcia! wyobrażam sobie jak masz wesoło, ale chyba najbardziej zadowolony jest Mikuś. oj, będzie psisko tęsknić ;)[/QUOTE] Ano mam wesoło.Isia przysparza nam tyle śmiechu,że szkoda gadać.To jest pierwszy tymczasowiczek,który jest tak żywiołowy.A Mikuś zawsze przeżywa rozstanie z każdym,przez tydzień praktycznie nic nie je i chodzi smutny.Jednak nadrabia jedzonkiem jak jest drugi piesek w domu i cieszy mnie to,ponieważ jest niejadkiem.
  12. I jeszcze trochę fotek. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46868474_img_0081.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46868480_img_0082.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46868485_img_0084.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46868491_img_0087.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46868500_img_0088.jpg[/IMG]
  13. [quote name='anetek100']ja także moge poogłaszac, ale równiez jakies info i numer do ogłoszen, tekst sama sklece jakikolwiek:)Aniu dasz rade mi chociaz w myślnikach napsiać jaka jest?/bo jak Ty to arzem wszyskto w jednym miejscu mi napiszesz, to ja od razu zrobię:)[/QUOTE] Anetko Kochana zawsze jesteś obok mnie - serdeczne dzięki! Ja zgapiłam tekst z pierwszego postu,minimalnie go przerabiając,ponieważ jestem antytalent do pisania jakichkolwiek tekstów,brak wyobraźni,polotu itd. Pierwszy raz dawałam sama tekst do ogłoszeń na szybko bo byłam bombardowana przez Agnieszkę od bazarku ale i tak jeszcze czekam na realizację. [I][B]Mała,przesympatyczna suczka - Isia ma lekko krótszy pyszczek :smile:.Sunia jest niesamowicie przyjacielska, spragniona pieszczot, strasznie się cieszy, przytula,uwielbia zabawę pluszowymi zabaweczkami, jest energiczna i wesoła. Bardzo łagodna, grzeczna, zgadza się z innymi psami, jest po prostu wspaniałym psem!!!Uwielbia dzieci i zabawę z nimi. W schronisku oceniono wiek suczki na 5 lat ale jej zachowanie wcale nie wskazuje na to. Jest wysterylizowana ,zaszczepiona,odpchlona i odrobaczona posiada też czip.Przebywa w Domu Tymczasowym w Polkowicach woj.dolnośląskie.[/B][/I] [I][B]Kontakt do wolontariuszki: 668 432 511[/B][/I] [I][B]E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Tam też są fotki,które wybrałam. Post 188 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219980-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-trwa-realizacja-zam%C3%B3wie%C5%84/page8"]http://www.dogomania.pl/threads/219980-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-trwa-realizacja-zam%C3%B3wie%C5%84/page8[/URL] Fotki nie za bardzo bo tego chuligana nie da się uchwycić na spokojnie,kupę fotek mam narobionych ale rozmazanych,pomimo,że aparat nastawiony na sport(ruch). To co jest ujęte w tekście to taka jest tylko na bank nie zgadza się wiek max.2 lata.Ona zachowuje się jak szczeniak,biega nawet jak szczeniak,wesoła jest pełna energii,niesamowita przylepa. Trochę dzisiejszych fotek chuligana. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46868448_img_0062.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46868451_img_0065.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46868456_img_0071.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46868465_img_0073.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/46868469_img_0075.jpg[/IMG] [/B][/I]
  14. [quote name='aanka']a moze sprawdziłyście z Marią czy dowieżli slomę -jesteście zmotoryzowane .obie .[/QUOTE] Aanka gdyby Dorota z Marią były w przytulisku to by napisały.Widocznie nie mogły.
  15. Inka cudowne wiadomości na które czekałam.Kicia cudowna jest śliczna.Maja też bardzo ładnie zaczyna wyglądać.Ona potrzebowała domu właśnie takiego jaki ma.Dziękuję Inka.Tak myślę o Majce i jej zachowaniu w stosunku do Kici.Maja uwielbiała zabawę z moim rezydentem Mikim,może też chce tak się bawić jak z Mikim tylko niestety to nigdy nie będzie taka zabawa jak z drugim psem.Jak wychodziłam z Majką na łąkę to bardzo często spotykaliśmy kotka ale Majka nie reagowała była zajęta wąchaniem i pilnowaniem Mikiego a więc sądziłam,że Maja jest okey do kotków.Jeżeli chodzi o spuszczanie ze smyczy to oczywiście jeszcze nie ten etap.Najlepiej to sprawdzić na zamkniętym dużym terenie,czy przyleci na zawołanie i jak reaguje na komendy.Uważam,że Majka w mig u mnie pojęła komendy oczywiście jednowyrazowe bo takie używam.Z mojego doświadczenia uważam,że Maja jest bardzo pojętnym psem tylko wymaga aby do niej jak najwięcej mówić.Jak przebywała u mnie to mi się buzia nie zamykała,ponieważ na początku była bardzo niesfornym psem.No ale co można nauczyć psa w ciągu dwóch tygodni.Teraz widzę zmianę jest coraz ładniejsza.Inka dajesz jej Olekardin na sierść to naprawdę jest wspaniały środek,warto podawać psu,sierść robi się o niebo ładniejsza,grubsza,dostaje połysku - ja to sprawdziłam.Cieszę się,że kong się przydał i Majka w ekspresowym tempie go zaakceptowała a tak sceptycznie podchodziliśmy do konga.Jeszcze raz dzięki za wiadomości i Inka pisz o Majeczce bo fanki Majki chętnie poczytają i pooglądają fotki.Tak jak Kora napisała możesz w jednym poście wstawić max.5 fotek.A co z zaświadczeniem o szczepieniu i jeszcze jedno pytanie wet wprowadził czip do Bazy Danych na Twoje nazwisko,czy to sama zrobiłaś? Pozdrawiam całą przesympatyczną rodzinę i całuski w nochala dla wszystkich zwierzątek.
  16. [quote name='stokrotka.af']moje tez poszło ;)[/QUOTE] I moja deklaracja została przelana za I i II. Cioteczki dziękuję z całego serca za szybkie przelewy bo Bastuś już chyba pakuje walizki do michelle w ekspresowym tempie!
  17. [quote name='lika1771']Sonia nie zyje.....zmarla tragicznie.Zegnaj sunieczko. Winters trzymaj sie wiem ze miala u Ciebie dom taki prawdziwy i byla szczesliwa.[/QUOTE] Lika a wiesz coś więcej w jakich okolicznościach umarła. Sonieczko byłam przy Tobie myślami bo też miałam w DT taką kruszynkę i też chorą na tą samą chorobę.Cecylka żyje a Ty? Biegaj szczęśliwa za TM wśród swoich przyjaciół i bądź szczęśliwa maleńka kruszynko!
  18. Te maluchy trzeba dać na yorki w potrzebie i na maltańczyki.
  19. [quote name='kasia8579']Bazarek? To dobry pomysł, ale ja niestety nie potrafię zrobić...[/QUOTE] O kurcze no właśnie ja też nigdy nie robiłam tylko wysyłałam rzeczy dla dziewczyn co robiły bazarki. Może jeszcze ktoś się zgłosi kto umie robić bazarek?
  20. [quote name='dorota k.']Bastek, przepraszam, bo to o ciebie tutaj chodzi. Jednak muszę to napisać, to nie ja "zaatakowałam", i nie rozumiem, co " złego" napisałam wcześniej,. że nastąpił atak. I nie mam zamiaru wracać więcej do tematu posta który o dziwo w tej zasadniczej części "wyparował". Bastek będzie miał transport pojedzie samochodem Maria, a ja z nimi. Maria nie może w czwartek i piątek, a ja muszę mieć jeden dzień aby załatwić sobie urlop, czyli gdybym wiedziała dzisiaj,to jutro mam dzień na załatwienie urlopu i mogłaby to być środa . Ale czekamy na decyzję Michelle kiedy Jej pasuje.[/QUOTE] Dorotko a napisałaś pw do michelle jak Ona widzi ten termin? Wiesz michelle na głowie ma trochę psiaków a więc może nie będzie wchodzić tak często na wątek. Dorotko i Maria spadłyście nam z nieba z transportem Bastka do michelle - cudownie - a już się martwiłam! Następna sprawa to transport-ile będzie on wynosił bo musimy wszystko brać pod uwagę,brak na dzień dzisiejszy bazarków aby były dodatkowe pieniążki. Brak jeszcze 20zł do pełnej kwoty - ja wczoraj przez pół dnia spamowałam i tyle udało mi się zwerbować Cioteczek - może jeszcze ktoś wśród swoich znajomych wyżebrze te 20zł to już by byliśmy spokojni z odpłatnością za hotelowanie Bastka. Aniu dzięki za zaglądnięcie do przechowalni - na bank woda zamarznięta a słoma?
  21. Przepraszam,ma wątek już wkleiłam wyżej.
  22. [quote name='aanka']pewnie adopcje ruszyły ............[/QUOTE] No właśnie tylko nie tam gdzie trzeba!
  23. Cioteczki z fotek ja go odebrałam jako pudla,oczywiście w typie.Czy nie ma on coś z wyglądu pudelka. Może go wstawić na pudle w potrzebie.Od tyłu druga fotka bardzo kojarzy się z pudlem. Tylko na wątku pudli w potrzebie wymagana jest metryczka.
  24. Cioteczki napisałam do asi-s prośbę o prowadzenie finansów Bastka.Jest to osoba bardzo odpowiedzialna i bardzo rzetelna.Mam nadzieję,że nie odmówi mi i się zgodzi.Jeżeli się zgodzi to też napisałam prośbę o szybkie rozesłanie konta,ponieważ bym chciała aby jeszcze deklaracje były od stycznia.Nie wiadomo co może się jeszcze wydarzyć a więc pieniążki będą bardzo potrzebne. Następna sprawa kto z Bolesławca albo okolic mógłby przewieźć Bastka do Dzierżoniowa oczywiście za zwrot kosztów paliwa,jeżeli nikt to niestety trzeba będzie szukać na transportowym wątku transportu.Każdy dzień dla Bastka w przechowalni to dzień stracony z jego życia!
  25. Dorotko Ty tego nie widzisz bo jesteś na co dzień z Orlenem ale my widzimy - kolosalna metamorfoza.Koniecznie wstaw go na metamorfozy.
×
×
  • Create New...