Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Wynalazłam w goglach Lecznice,które w marcu uczestniczą w programie tanich sterylek,kastracji z podziałem na województwa,może to pomoże. [URL]http://www.akcjasterylizacji.pl/edycja-2010/lista-lecznic-2010[/URL] Nie zauważyłam wyżej postu,przepraszam!
  2. [quote name='malagos']Dzis dowiedziałam się, ze w sąsiedniej gminie, 15 km ode mnie , mieszka samotny facet i ma ponad 50 psów! Są zaszczepione, bo to sprawdziła policja na prośbę sąsiadów, którzy zgłaszają problem jazgotu i smrodu. To też powiat makowski![/QUOTE] A nie może ktoś tam pojechać i sprawdzić jaka jest sytuacja tych psów i tego Pana? Ja nie wyobrażam sobie utrzymać 50 psów! Koszmar!
  3. Michelle a możesz napisać jaka jest relacja między Wami,zwierzętami.Jak on się zachowuje,czy potrzebuje kontaktu z człowiekiem.Ciocie pisały,że nie koniecznie zależy mu na kontakcie,a jak jest teraz,czy nadal taki jest.Dalej jest taki osowiały?Nic go nie interesuje?Smutny?
  4. [quote name='bora1'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2109892830[/URL][/QUOTE] Allegro zostało usunięte a szkoda! Gdzieś wyczytałam,że można umieszczać psiaki na Allegro ale w specjalnym dziale chyba tablica czy coś koło tego.
  5. Ciocie i Lolo przepraszam za spam ale kudłatek w typie PONa potrzebuje pomocy,przebywa w nieciekawych warunkach! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url]
  6. Ciocie przepraszam za spam ale ten kudłacz w typie PONa potrzebuje pomocy,przebywa w nieciekawych warunkach! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url]
  7. Ciocie i Zuzie przepraszam za spam ale ten kudłacz w typie PONa potrzebuje pomocy,przebywa w nieciekawych warunkach! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url]
  8. Delmuniu przepraszam za spam ale ten kudłacz w typie PONa potrzebuje pomocy,tam gdzie przebywa warunki są nieciekawe! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url]
  9. A ja witam Anisia i Anisiową rodzinkę i potrzebuję pomocy dla tego kudłacza w typie PONa! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url]
  10. Przepraszam,że spamuję, ale ten bidak w typie PONa potrzebuje pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url]
  11. On jest w bardzo typie PONa,ma tatuaż albo chip? Dałam go na te wątki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/27968-PON-y-i-PON-owate-w-potrzebie!!!!!/page8[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page251[/url]
  12. Taki biedak potrzebuje pomocy! Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS. Pomożesz ogłaszać?? [FONT=Comic Sans MS]As kilka dni temu trafił do schroniskowego kojca. Jest bardzo przyjacielski. Tylko czeka,żeby zwiać z kojca ,by pobiegać chociaż chwilkę. Na smyczy ciągnie,ale to chyba efekt tego,że siedzi zamknięty w kojcu. Bardzo Mu brakuje wolności. To młody psiak. Ma max. 2 lata. Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu. Jest piękny - na pewno ktoś się zakocha! Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [email protected] http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87 [/FONT]
  13. [B] Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS. Pomożesz ogłaszać?? [/B] [INDENT] [COLOR=royalblue][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]As kilka dni temu trafił do schroniskowego kojca. Jest bardzo przyjacielski. Tylko czeka,żeby zwiać z kojca ,by pobiegać chociaż chwilkę. Na smyczy ciągnie,ale to chyba efekt tego,że siedzi zamknięty w kojcu. Bardzo Mu brakuje wolności. To młody psiak. Ma max. 2 lata. Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu. Jest piękny - na pewno ktoś się zakocha! Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url] [IMG]http://images10.fotosik.pl/762/b4c1194c06b6c86cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/762/df1468bb46c93b03med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/762/a46696d3246aef3fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/762/f4675e3d76465498med.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][/COLOR][/INDENT]
  14. A może w futerko obrósł i tak wygląda? W zimę przeważnie piesie przybierają,wiadomo,że ruch mają ograniczony.Mój też rezydent tyje a od wiosny jego waga spada,że chyba nie ma co się za bardzo martwić.
  15. To chyba mało nie waży? Bastuś jest fakt do remontu ale jak przejdzie ten remont to będzie nówka!
  16. Wtatara szuka małego starszego kudłaczka - Marto może podrzuć jej jakiegoś.
  17. To może ja wstawię większą fotkę Delmusi aby wszyscy tą sielankę pooglądali.Cudowna fotka! [IMG]http://images47.fotosik.pl/1364/a8418d47eb4f6378.jpg[/IMG]
  18. Michelle a co wet o Bastku mówił o jego wyglądzie,jest wychudzony,zaniedbany,dlaczego się pytam ponieważ na innym tragicznym wątku natknęłam się na preparat o nazwie BB & Recovery Balance.. Jeżeli by tak było może by jego zakupić?
  19. Aniu - docha nie prowadzi finansów Bastka tylko asia-s. Ja dorzucę jednorazowo 20zł na weta,może ktoś jeszcze aby odciążyć Dorotkę? Michelle możesz wstawić na wątek rachunek za weta i tabletki aby było wiadomo ile poszło pieniążków dodatkowych na Bastka? Czy dowiadywałaś się o koszt zabiegu ząbków i czy wizyta jest już umówiona?
  20. Myślę,że Beatkaa musi zadecydować co z pozostałymi pieniążkami Sako i oczywiście dotychczasowi darczyńcy co łożyli na Sako. Winter należy się pomoc a tym bardziej,że jest to pomoc czysto weterynaryjna i będzie potrzeba dużych nakładów w leczeniu Sako.Odpada przynajmniej opłata za "hospicjum"
  21. Wiecie co Cioteczki.Niekiedy dzwoni dom zainteresowany adopcją psa no i oczywiście pada pytanie do adoptującego,czy podda psa kastracji lub czy jest zgoda na kastrację ze strony adoptującego,jeżeli są jakieś opory to psa nie wydaje się temu zainteresowanemu.Wydaje mi się,że każda umowa adopcyjna obligatoryjnie jest opatrzona tym wpisem. Oczywiście ja nie napieram,jeżeli faktycznie ze względów zdrowotnych Denis nie będzie mógł być wykastrowany.
  22. No i jeszcze,szarpanina o jednego pluszaka a kosz stoi pełny różności. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059220_img_0042.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059222_img_0043.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059228_img_0045.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059229_img_0046.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059234_img_0047.jpg[/IMG]
  23. No i proszę zdjęcia tramwajowe a może pociągowe tylko trochę za krótki skład i inne. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059237_img_0049.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059243_img_0050.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059246_img_0053.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059213_img_0039.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/47059219_img_0040.jpg[/IMG]
  24. Brazowa1 ciesz się chociaż jedną chwilą dla Delmy.Tak dużo jest wokół nas nieszczęść,że trzeba się cieszyć,a przypadek Delmy był wyjątkowy i bardzo trudny. Mój dzień zaczął się wspaniale od wiadomości o naszej Delmusi, aby takich dni było więcej. No a foto bardzo pożądane!
×
×
  • Create New...