-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Dzisiaj trochę nowych wiadomości od P.Izy i od P.Piotra. Kamusia ma się dobrze.Państwo wybierają się na urlop i szukają domku letniskowego aby tam pojechać razem z Kamą. No i fotki Kamy: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/51047654_100_3925.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/51047665_100_3930.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/51047676_100_3933.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/51047688_100_3934.jpg[/IMG] Kama u mnie bardzo pokochała poduszeczkę "jaśka" i miała ją w swoim legowisku i na pontonie,zapomniałam o tym powiedzieć Państwu ale sądzę,że sami zauważyli jak Kama lubi układać główkę na podusi. Zdjęcia cudowne! Dziękujemy i czekamy na więcej! Tak przyjemnie Kamę się ogląda!
-
Miałam bardzo podobną sunię w DT Kamę i mam zapytania o nią ale Kama znalazła już domek - podesłałam Państwu Puszka.Może zakochają się.
-
[quote name='cockermanka']Spaniel to NIE jest pies do budy! Nawet ocieplonej![/QUOTE] Jeżeli pies nie będzie na łańcuchu to siłą rzeczy będzie chciał przebywać w domu razem człowiekiem.Jest to zwierze stadne i potrzebuje swojego stada tj.właścicieli,a więc ja nie widzę takiej alternatywy aby pies w typie spaniela przebywał w budzie.Spaniele są kanapowcami,uwielbiają bliskość człowieka,to nie jest pies stróżujący.Potrzebują bardzo dużo spacerów ale w towarzystwie człowieka. Zresztą w tym temacie wypowiedziała się Cockermanka,która zna rasę.
-
No,ogrodzenie to bardzo istotne co w przypadku psa powinno być.Nie mam ogrodzenia(zabezpieczenia),nie mogę sobie pozwolić na psa(bez ogrodzenia bardzo często widuje się psy na łańcuchach przy budzie,ponieważ jest to jedyne rozwiązanie aby pies nie uciekał).Niekontrolowane otwarcie drzwi może się przyczynić,że pies pójdzie zwiedzać świat tj.może zaginąć.Też może być tak,że nie wiadomo jak zareaguje na pieszczoty 2-letniego dziecka i będzie się za wszelką cenę chciał wydostać na zewnątrz,następna sprawa to to,że jak przypadkiem zrobi krzywdę dziecku to wyląduje w budzie,ponieważ ku temu są warunki.To tylko takie moje spostrzeżenia ale decyzja należy do decydentów Frotki.
-
Toyota może skontaktujesz się z Panią Grażyną odnośnie Leo. Hotel jest 10km od Białegostoku. Podaję dane kontaktowe. Hotel dla Zwierząt "BUREX" Grażyna Ostrowska Sochonie tel. 85 7186700 kom. 504 619 225 [url]www.burexhotel.pl[/url]
-
Miałam na tymczasie bardzo podobną sunię Kamę,która znalazła już domek w Oświęcimiu,jednak dalej mam zapytania o nią,podesłałam dwóm osobom zainteresowanym Frocię,kontakt podałam tak jak w ogłoszeniach.
-
W Schronisku w Raciborzu prawdopodobnie przebywa chart afgański w małej klateczce,czy ktoś może mu pomóc? [IMG]http://sioz.pl/HandlerPhotoAnimal.ashx?IDZwierzecia=1716&BID=4&Size=M[/IMG]
-
No to czekamy na szersze wiadomości,no i mam nadzieję,że będą pozytywne. Samo określenie zawodu weterynarz to przeczy temu co on wyczyniał,a najgorsze jest w tym wszystkim to,że chyba uskutecznia swoje praktyki do tego czasu.
-
[quote name='Avilia'][B]Psiak przebywa kawałek za Pszczyną.Wokół tylko pola. Jest średniej wielkości. Jak najbardziej podobny do sznaucera.Niezwykle przyjazny.[/B][/QUOTE] Wstawiłam bidę na wątek sznaucerów w Schroniskach,powinna zjawić się malawaszka. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/13364-Sznaucery-w-schroniskach-informacje-bie%C5%BC%C4%85ce-ZAJRZYJ-i-pom%C3%B3%C5%BC%21%21%21?p=19164721#post19164721"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/13364-Sznaucery-w-schroniskach-informacje-bieżące-ZAJRZYJ-i-pomóż!!!?p=19164721#post19164721[/URL]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Anula replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[B]Nie jest w Schronisku lecz na [/B][B]polu - pilna pomoc! [/B][FONT=comic sans ms][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Nazwałam Go Kuki - a to Jego historia... - pewnie jakbym potrafił mówić - tak właśnie by to opowiedział... Chłopak od jakiegoś czasu koczuje na polach. Dostrzegła Go nasza Aneta,która natychmiast do nas zadzwoniła opowiadając jak sprawa wygląda. Znają Go rybacy z okolicy - jest przerażony. Podchodzi do ludzi - ale widać,że został niesamowicie skrzywdzony. Nie ma w tym psie ani grama agresji... PILNIE SZUKAMY DLA NIEGO DT/DS. Wiemy,że jest przeganiany kamieniami i zapewne bity. Przez okolicznych wieśniaków. Ma około 2 lata. Błagam o jakąkolwiek formę pomocy. Kontakt: tel. 785 549 189 / 798 596 534 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://images8.fotosik.pl/2961/e45eb32769b4b774med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/2961/2550347dfd8c1d26med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/2961/ecda892af59f57d2med.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227674-Koczuj%C4%99-na-polach-Bo-m%C3%B3j-Pan-odjecha%C5%82-my%C5%9Blisz-%C5%BCe-wr%C3%B3ci-szorstki-kud%C5%82acz-[/url]! -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Anula replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Equus']chodzi o tego dużego białego?[/QUOTE] Tak o tego,ta fotka jest porażająca! [IMG]http://sioz.pl/HandlerPhotoAnimal.ashx?IDZwierzecia=1716&BID=4&Size=M[/IMG]