Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Już przelew poszedł - 50zł. Jak coś będzie wiadomo o suni to pisz Romenka.
  2. Rewelacja chyba ma rację.Jeżeli to jest podtrucie jakimiś chemikaliami to powinna być non stop obserwowana ,wypłukiwana i poddana kompleksowym badaniom.Szczerze mówiąc tak myślałam,że tak będzie.
  3. Kado Kochana! Biłam się z tymi myślami przez pół popołudnia.Ja suni bym dała z siebie wszystko ale weci u mnie są beznadziejni.Ggyby coś się stało suni nie wybaczyłam bym sobie.
  4. Myślałam aby dać suni BDT ale rozsądek przemówił,że sunia potrzebuje opieki weterynaryjnej,badań.U mnie z tym kiepsko.Mój wet z tym by sobie nie poradził no i odpuściłam.Sunia by musiała być w miarę zdrowa aby mogła u mnie przebywać. Proszę podać pełne dane do przelewu to przeleję na sunię pieniążki,chociaż tak pomogę.
  5. Napisałam o pomoc do Anetek100.Jest z Olsztyna i zna kilka osób może pomogą? Podaj nr.telefonu na wątku na wszelki wypadek,jest łatwiejszy kontakt.
  6. [quote name='Agnieszka Co.']znalazłam ogloszenie: [URL]http://rabkazdroj.olx.pl/przygarne-suczke-cocker-spaniela-iid-112773817[/URL][/QUOTE] Ale tam jest data opublikowania 29 sierpnia to chyba rok temu!
  7. [quote name='anula']kama ma 41cm w kłębie i waży 11kg. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831692_img_0114.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225671-kama-kudłata-sunia-spoglądająca-smutnie-za-krat-już-w-dt-szukamy-ds/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225671-kama-kudłata-sunia-spoglądająca-smutnie-za-krat-już-w-dt-szukamy-ds/page2[/URL] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059017_img_0219.jpg[/IMG][/quot [B]KAMA MA DOM!!![/B]
  8. Jestem.Zaprosiła mnie do Soni Zofija.Biedna ale śliczna sunia. Jedynie mogę pomóc w ten sposób,że przeleję 50zł na leczenie Soni,proszę o pełne dane na pw.
  9. [quote name='elaja']Aga-ta pisze , że może ją zabrać do Krakowa w tym tygodniu , z przewiezieniem małego psa busem do mnie nie powinno być problemu , podróżowałam już tak z juzakiem , również po Nowym Targu :lol: Tylko teraz schody z tą sterylką więc albo się uda przyspieszyć albo będę musiała to zrobić na własny koszt . Nie ukrywam , że wolałabym aby trafiła do mnie juz po sterylce .[/QUOTE] Przecież założysz suni wątek i można poprosić sterylkową skarbonkę o dofinansowanie.
  10. W Gorzowskim Schronisku taki śliczny kudłaczek jest: ID 2034 - Ajax [TABLE="class: DetailsTable"] [TR] [TD] [TABLE="class: photo-frame"] [TR] [TD="class: topx--"] [/TD] [TD="class: top-x-"] [/TD] [TD="class: top--x"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: midx--"] [/TD] [TD] [IMG]http://www.sioz.pl/HandlerPhotoAnimal.ashx?IDZwierzecia=2034&BID=17&Size=M[/IMG][/TD] [TD="class: mid--x"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: botx--"] [/TD] [TD="class: bot-x-"] [/TD] [TD="class: bot--x"] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [TD] [TABLE="width: 330"] [TR] [TD="class: AnimalDetailL"] Gatunek:[/TD] [TD="class: AnimalDetailR"]Pies [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: AnimalDetailL"] Płeć:[/TD] [TD="class: AnimalDetailR"]Pies [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: AnimalDetailL"] Wiek:[/TD] [TD="class: AnimalDetailR"]3 Lata[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: AnimalDetailL"] Wielkość:[/TD] [TD="class: AnimalDetailR"]Mały [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: AnimalDetailL"] Rasa:[/TD] [TD="class: AnimalDetailR"]Mieszaniec[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: AnimalDetailL"] Rezerwacja:[/TD] [TD="class: AnimalDetailR"]Brak[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: AnimalDetailL"]Sterylizacja:[/TD] [TD="class: AnimalDetailR"]Brak[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: AnimalDetailL"]Przeznaczenie:[/TD] [TD="class: AnimalDetailR"]Nieokreślone[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: AnimalDetailL"]Data publikacji:[/TD] [TD="class: AnimalDetailR"]04/04/2012[/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"] [COLOR=Navy] [/COLOR] [HR][/HR] [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2, align: center"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="align: left"] [TABLE="class: photo-frame"] [TR] [TD="class: topx--"] [/TD] [TD="class: top-x-"] [/TD] [TD="class: top--x"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: midx--"] [/TD] [TD] [IMG]http://www.sioz.pl/AnimalImages/BID17/ID2034/ID2034I1.jpg[/IMG][/TD] [TD="class: mid--x"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: botx--"] [/TD] [TD="class: bot-x-"] [/TD] [TD="class: bot--x"] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [TD="align: left"] [TABLE="class: photo-frame"] [TR] [TD="class: topx--"] [/TD] [TD="class: top-x-"] [/TD] [TD="class: top--x"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: midx--"] [/TD] [TD] [IMG]http://www.sioz.pl/AnimalImages/BID17/ID2034/ID2034I2.jpg[/IMG][/TD] [TD="class: mid--x"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: botx--"] [/TD] [TD="class: bot-x-"] [/TD] [TD="class: bot--x"] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [TD="align: left"] [TABLE="class: photo-frame"] [TR] [TD="class: topx--"] [/TD] [TD="class: top-x-"] [/TD] [TD="class: top--x"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: midx--"] [/TD] [TD] [IMG]http://www.sioz.pl/AnimalImages/BID17/ID2034/ID2034I3.jpg[/IMG][/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE]
  11. [quote name='giselle4'][B]Bokserka pregowana z chipem dostala imię Papaja kto pomoze roszyfrowac chip bardzo ,bardzo prosze 972 000 000 78 00 68 ciotki ,Wy sie znacie na chipach znaleziona w Dzierzoniowie na ul;Krasickiego[/B][/QUOTE] Sprawdzałam w Safe Animal - Bazie Danych czipów no i niestety ale czip nie został umieszczony w Bazie Danych a szkoda,ponieważ by się znalazło właściciela.Czipują psy a nie umieszczają w Bazie to po co czipować-to wszystko bez sensu. Ale taka ciekawostka,może to pomoże:Miałam na tymczasie dwa psiaki ze Schroniska-Szczytno i ich czipy rozpoczynały się od nr.972 000 000 i dalej inne cyfry. Natomiast Poznań,Piła-pierwsze cyfry-941;Wałbrzych-967;Żywiec-985
  12. [quote name='Poker']Fantastycznie. Anula, możesz już odetchnąć i przenieść wątek do właściwego działu.[/QUOTE] Tak odetchnęłam! Państwo już napisali,że Kama jest członkiem ich rodziny a więc zostaje u nich już do końca swoich dni i mam ogromną nadzieję,że już nigdy nie będzie porzucona,będzie zadbana pod każdym względem i śliczna.Państwo zaakceptowali Kamusię taką jaka jest już po tygodniu,chociaż mieli możliwość oddania Kamy w ciągu dwóch tygodni. Cieszę się bardzo,że Kama otrzymała w prezencie taki wspaniały dom i wiele,wiele miłości.Ona tak bardzo tego potrzebuje. Pani Iza i Pan Piotr przyrzekli,że będą co jakiś czas przesyłać fotki Kamy i wiadomości,a ja ze swojej strony zaoferowałam swoją pomoc w każdym względzie. Państwo zaoferowali także pomoc finansową na bidule. [B]BARDZO DZIĘKUJĘ![/B] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Misie/ouiu8u8ry.gif[/IMG]
  13. Mail od Państwa z dobrymi wiadomościami! Dzień dobry Państwu Minoł pierwszy tydzień Kamusi u nas więc mamy małe święto, Kama otrzymała nową adresówkę i jak przystało na damę złotą, przez ten tydzień rozpoczeliśmy próby pozostawiania Kamusi samej w domu na krótki czas i jest dobrze. W przyszłym tygodniu ja mam urlop i będziemy dalej pracować z Kamusią. Pani Aniu Kama podbija serca nie tylko rodziny ale i sąsiadów i znajomych spotykanych na spacerze. Kama jest już członkiem naszej rodziny, proszę pomóc kolejnej biduli. Pozdrawiamy Iza Piotrek i Kamulek.
  14. [quote name='anetek100']a w "nasztm, poczicwym" Szczytnie kolejne wlochate bidy, upychają już te psiaki, nie ma miejsca gdyby ANula się jakims cudem sklonowała, to byłoby fajnie:) a tu np takie cosik nowe:( [URL]http://czterylapy.szczytno.pl/adoptuj/item/182-brozia-3865[/URL] i wiele innych, zrobili strone www, więc nam łatwiej te psiaki jakoś dostrzec, ale informacje niestety słabe, zdjęcie ejdno także no walczymy ciągle by te szkarby szły do domów, ale tera zwakacje wiec o dom cięzko..w Olsztynie ejden tymczas nam sie troche zatkal, bo sunia z tegos chroniska wzięta, cudo niesamowite, no a domku jak nie bylo tak nie ma...także rozumiem Cie Anulko doskonale, każdy tymczas, to niestety swiadomość, że przyjdzie taki dzien, że inna rodizna zainteresuje się nim, trzymaj się:) Kamcia na bank jets Ci podświadomie wdzięczna za czas jaki jej dałaś, miłośc, dobro, bezpieczeństwo..ściskam:)[/QUOTE] Anetko! Od Was już miałam dwa cudowne tymczasiki,współpraca idealna z Wami.Jeżeli chcecie umieścić ją u mnie to musicie załatwić transport,sterylki nie ma raczej,ile ma w kłębie sunia,ja mogę max mieć na tymczasie 41cm jak miała Kamusia ze względu na niski płot.Jeżeli zdecydujecie się suni pomóc i powalczyć o nią to jakoś damy radę.Ta odległość powala,z dwoma psiakami było ciężko ale jakoś dotarły do mnie.Nie wiem pomyślcie i zasięgnijcie więcej informacji.Na zdjęciu trudno określić jej wysokość.
  15. [quote name='rodzice']Aniu umowa dotarła .[/QUOTE] Cieszę się.To chyba mamy już wszystko zapięte na ostatni guzik.
  16. Dorotko dziękuję.W każdym razie gdyby coś to krzycz głośno o pomoc.Z tą tuszą Orlena to ja wg.książki się kierowałam,a więc spoko Ty masz go na oku i wiesz. Nie wiem jak Orlen mógł Cię zdenerwować,że taką karę dostał,mam nadzieję,że to tylko sporadyczna,jednorazowa,przecież to taki aniołek,tak bardzo dobrze z oczów mu patrzy.Cudo nie pies!
  17. Wstawcie sunię na kudłacze w potrzebie.Jest śliczna.
  18. Anula

    Metamorfozy

    O rany! Ale Kawa przeszła metamorfozę.Jest śliczna i szczęśliwa.
  19. Baksiutku biegaj po zielonych łąkach wśród swoich przyjaciół! Tak nie miało być!
  20. Tragedia w Kłaju koło Krakowa! http://www.dogomania.pl/forum/threads/227348-W-Kłaju-jak-w-raju-dramat-psów-pod-opieką-fundacji
  21. Jest jakaś poprawa?
  22. Jak Orlen jest na diecie to schudnie a i tak ma lekką niedowagę. Dorotko prostym domowym sposobem można sprawdzić trzustkę czy prawidłowo pracuje. Pakujemy kupkę do słoiczka i wkładamy pasek kliszy naświetlonej np.po prześwietleniu płuc. Kliszę w kupie przetrzymujemy przez 24 godz. Po umyciu jeżeli emulsja na kliszy zniknęła to oznacza,że trzustka jest zdrowa,natomiast jeżeli nie zniknęła to powinno się zrobić badanie na trzustkę (enzymy). Dorotko podaj nr.konta na pw. wpłacę 80zł na badania Orlena,chociaż tak pomogę.
  23. [quote name='docha']Aniu, wynalazłaś dla Kamy wspaniałych ludzi do opieki, czas odciąć pępowinę ;)[/QUOTE] Dorotko ja nie wynalazłam to Państwo wynaleźli naszą Kamusię! Nie jest łatwo tak szybko odciąć pępowinę,jedynie następna bida chyba to może zmienić.
  24. O rany! A jakaś diagnoza już jest? Tak się cieszyłam,że jest w DT! Co się stało,dlaczego nagle stan zdrowia się tak pogorszył?
  25. No same prawie dobre wiadomości.Z tymi kotkami to mnie zaskakujesz.U mnie chodzą kotki po ogrodzie i Maja ich nie goniła jedynie tylko obserwowała.Nie wiem co jej się poprzestawiało.Uważam,że musisz za każdym razem reagować na zachowanie Majki wobec kotów tak i też w przypadku yorka.Nie można jej pozwolić na wszystko.Ona musi nauczyć się,że słowo nie wolno czy inne to jest święte.Kilka komend pies musi wykonywać bez względu na to czy chce czy nie,bo to jest potrzebne dla dwóch stron. Fotki bardzo fajne.Majka mnie zauroczyła od początku swoimi oczami takimi czarnymi perełkami i często je wspominam,że ma przepiękne oczy i spojrzenie.A z koszyczkiem nie wiem co poradzić.Może w Niemczech by się taki kupiło no ale trzeba jechać do Niemiec.Ja wciąż rozglądam się na giełdzie lubińskiej ale jeszcze nie spotkałam coś takiego jak opisuje docha.
×
×
  • Create New...