Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. [quote name='Anula']Okey.Koszyczek zawieszany z przodu koniecznie aby mieć na oku Majeczkę i jeszcze krótką smyczkę do przypinania tak na wszelki wypadek.Popatrzę na allegro.Czasami jeździmy na giełdę do Lubina to też rozejrzymy się i jeżeli będzie coś odpowiedniego to postaramy się kupić i przesłać.Teraz lecę do szukania osoby do wizyty p/a za Ozimkiem-ciężka sprawa.[/QUOTE] Ineczko co u Was słychać? Za koszyczkiem się rozglądam,ale wszystkie małe,nawet w Brico był plastikowy ale taki dla Yorka malutki.
  2. [quote name='rodzice']Ja myślę że warunkiem adopcji musi być obecność na dogo i relacjonowanie nam tutaj wspólnego życia z Kamusią . Wybaczcie ale to mój pierwszy wyciągnięty ze schronu psiak i jestem z nią zwiazana i tyle . Domagam się takiego punktu w umowie adopcyjnej :)[/QUOTE] Uleńko nie martw się,wiem,że Kamusia-niusia leży Tobie głęboko na sercu,zresztą wszystkim,którzy są na wątku Kamy,postaram się Państwa namówić na zalogowanie się na Dogo,jeżeli nie to na bank będzie kontakt mailowy,telefoniczny.Ze wszystkimi osobami,które adoptowały ode mnie psiaki utrzymuję kontakt,może nie jest to częsty kontakt ale jest. Szykuję dla Kamusi wyprawkę! Bardzo też chcę Uli podziękować za bazarek,który zrobiła dla Kamusi na zabieg. Kwota 69zł wpłynęła na moje konto. DZIĘKUJĘ! [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/hart-beertje-1.gif[/IMG]
  3. O rany! Ale nasz Kolinek,ach nie nasz już ale jest śliczny! Cieszą takie fotki i naprawdę warto pomagać i trzeba! Cudo! Lumix dziękuję! To miód na serce!
  4. [quote name='docha']niedźwiadek Bastusiowy[/QUOTE] Tak nasz niedźwiadek Bastusiowy. Dorotko a może w późniejszym okresie wybierzemy się do Bastulińskiego?
  5. [quote name='Javena']Jak zwykle nie mogłam Was znależć w gaszczu wątków. Wizyta sie odbyła. Państwo sa wszyscy na tak ,bez wyjątku. Uwazam ,że Kamusia będzie miała wspaniałą rodzinkę. Państwo sie tylko martwią ,jak ich Kama przyjmie.;) Ja jednak sądze ,że nie bedzie żle. Moze Figanna wpadnie to opisze swoje spostrzeżenia.[/QUOTE] Dzięki za przeprowadzenie wizyty. Wiadome jest,że każdy pies przechodzi psychiczny stres w nowym domu i w nowym otoczeniu.Trzeba dać każdemu psu min.2 tygodnie na zaakceptowanie nowych warunków.Kama należy do psiaków,które wymagają bliskości człowieka,głaskania jej,zabawy.Jeżeli Państwo poświęcą jej trochę czasu to sądzę,że nie będzie problemu.Kama należy do psów o bardzo delikatnej psychice,niemniej jednak jeżeli to dostanie od Państwa co napisałam wyżej to sądzę,że będzie okey.Kama jest bardzo mądrym psem,ona obserwuje każdy minimalny ruch człowieka,a także mimikę twarzy a więc każde niezadowolenie,czy podniesiony głos to po niej widać bo płaszczy uszy.Oczywiście my ją rozumiemy i sądzę,że nowi opiekunowie też jej charakter szybko poznają.Kama jest wspaniałym psem i odwdzięcza się tym samym w stosunku do człowieka. Panie Piotrze, może zaloguje się Pan na Dogo,byśmy mieli wiadomości o Kamusi a może też i zdjęcia Kamy z nowego domku.
  6. Możesz mu śmiało podać dzisiaj siemię to nie jest jedzenie a bardzo dobrze zrobi na żołądek i jelita,jest lekkostrawne.
  7. Znam taki przypadek,psiak połknął worek foliowy i wet wyciągał mu takim czymś jak się robi gastroskopię,przez gardło.To było we Wrocławiu.
  8. O rany! Ola ale się bardzo cieszę.Super wiadomości,teraz czekamy na więcej.Ten pies tak potrzebował tego aby stamtąd go zabrać. DZIĘKUJĘ!
  9. Prawdopodobnie Rosi będzie miała domek,tak wynika z wątku Gorzowskiego.
  10. [quote name='Milka__']Rosi będzie miała nowy domek ;)[/QUOTE] O rany! Naprawdę! Zdradź tajemnicę,kiedy i jaki domek,jak do tego doszło? Bardzo mi Rosi leżała na sercu.Bardzo proszę o informacje.
  11. Szpice wyginęły w czasie wojny została ich garstka.Moi rodzice mieli szpica powojennego we Wrocławiu,ja go nie bardzo pamiętam,w każdym razie był przewspaniały,struł się trutką na szczury,bo wiadomo Wrocław po wojnie był mocno zaszczurzony,a zresztą teraz też.Oglądałam reportaż z przechadzek szczurków.
  12. [quote name='wilczka']suka west tez nie nauczona czystosci-pewnie byly w klatkach albo piwnicy i rodzily nonstop:(macie tu kogos z tamtej okolicy zeby to sprawdzil?[/QUOTE] Trzeba napisać do dziewczyn z tego wątku.Bolesławiec jest nie daleko,bliżej jest jeszcze Legnica ale tam nie wiem czy coś się wskóra. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190962-Boles%C5%82awieckie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-przystanek-przed-schroniskiem/page143[/url]
  13. Jak nie nauczone czystości tak przeczytałam w ogłoszeniach, o rany to gdzie one przebywają,w klatce,komórce,chlewie,na bank nie w domu. To jakaś chyba pseudo! Złotoryja!
  14. Już teraz zaczynam się martwić o Toniczka aby operacja się powiodła i Toni wrócił do zdrowia.Biedne maleństwo!
  15. Javena i Figanna bardzo dziękuję za poświęcenie czasu,pojechanie do Oświęcimia i przeprowadzenie wizyty p/a. Wielkie dzięki! Koszt paliwa pokryję.
  16. A szkoda,że nie możecie zobaczyć jak Kamusia przepięknie biega,coś pięknego jest ją obserwować,ona tak zgina przednie łapki jak koń nie wiem czy dobrze kojarzę,mówi się ,że koń stepuje i Kama ma właśnie takie ruchy.Fantazja tylko do tej poty nie udało mi się uchwycić tego na fotkach. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/50116594_img_0177.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/50116600_img_0178.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/50116606_img_0179.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/50116610_img_0180.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/50116618_img_0185.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Poker']zamieńcie się chwilowo w KGB,Mossad, SB, CBA CIA w jednym[/QUOTE] No nie chciałabym mieć takiej wizyty w domu. Trochę fotek Kamusi! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/50116561_img_0168.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/50116565_img_0171.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/50116571_img_0173.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/50116579_img_0175.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/50116584_img_0176.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Olson']Jest DT dla Foresta!!! Potrzebny tylko transport do Kluczborka... I jak to zrobic? :([/QUOTE] Wejdź na wątek transportowy tam oferują transporty albo załóż na transportowym wątek,że szukasz transportu.Trzeba tam zaglądać,można się podpiąć pod jakiś transport,też można szukać płatnego transportu.
  19. A może Mufinek podłapał jakieś choróbsko zakaźne,był szczepiony na wirusówki?
  20. No właśnie,dlatego jest mu potrzebne DT domowe,może to być hotel ale pies powinien przebywać z człowiekiem w domu.Dlatego zastrzegłam,że dam deklarację na Baksa ale w domowych warunkach. Dałam się wrobić z deklaracją dla Leo z tego wątku co bardzo żałuję: http://www.dogomania.pl/forum/threads/221556-Walczymy-o-godną-starość-dla-Leo!-Mamy-hotelik-zbieramy-fundusze!/page21
  21. Jak go się wypierze i doprowadzi do stanu używalności migiem znajdzie domek,takie kudłaczki są chodliwe,w tej chwili wygląda masakrycznie,potrzeba mu normalnych warunków.To chyba nie jest duży piesek.Bidula!!
  22. Ja osobiście jestem przeciwna hotelom w których znajdują się budy i kojce,ponieważ one są dobre dla psów jeżeli ktoś nie ma co z psiakiem zrobić,bo np.wyjeżdża na wczasy i pies jakoś przetrzyma te dwa tygodnie,natomiast dłuższe hotelowanie to dla mnie jest porównywalne ze schroniskiem.Jeżeli hotel ma 10 lub więcej psów to siłą rzeczy dla każdego psa tylko wypada wsadzić dwa razy miskę do kojca z jedzeniem i posprzątać kojec,nie ma mowy o przebywaniu z każdym psem bo by nie starczyło czasu tej osobie na życie prywatne a przecież takie posiada.
  23. [quote name='docha']cudownie zrobiona strona o PONach [URL]http://www.dziech.pnet.pl/oponie.html[/URL][/QUOTE] Tak pięknie zrobiona strona i to co jest napisane to wszystko się zgadza,takie właśnie są PONy - jednym słowem cudowne.
  24. [quote name='Martika@Aischa']Zadzwoni ciocia zadzwoni ;) Jestem tego pewna !!!!!!!! Piękny kudłacz musi znaleźć cudowne miejsce na ziemi przy kochającym człowieku.[/QUOTE] Tak bardzo bym chciała,to jest moje marzenie,może się spełni....?
×
×
  • Create New...