Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. To szukajcie Kochani transportu aby Puszek-Okruszek był już w swoim domciu.
  2. O której godzinie jest przewidziana sterylizacja suni? Trzymam kciuki aby wszystko poszło okey!
  3. Przyszedł przelew od Pani Izy i Pana Piotra na kwotę 50zł. [B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY![/B] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif[/IMG] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif[/IMG] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif[/IMG] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif[/IMG] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif[/IMG] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif[/IMG] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif[/IMG] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Kwiatki/stworek22qe5pz.gif[/IMG]
  4. To może podawać tabletki w pasztetowej,albo w paszteciku z drobiu w puszce,raczej pasztetowej żaden psiak się nie opiera. Czekamy na fotki i trzymamy kciuki za malutką i jej wyniki.
  5. Michelle a jest u Was jakiś psi fryzjer? Wydaje mi się,że jedynie fryzjer może tą sprawę załatwić.Oni mają podejście do psów i wiedzą jak obcinać agresorów bez środków odurzających jedynie może w kagańcu.Szkoda,że to tak daleko mam super fryzjerkę ale w Legnicy,która migiem obcina charakterne psiaki. W zasadzie każdy pies na wysokim stole zachowuje się w miarę spokojnie to może i Nasz Bastuś też tak będzie się zachowywał.
  6. To w takim razie trzeba zrobić badanie kału jeszcze.Jeżeli w Lecznicy tego badania nie przeprowadzają to w Przychodni w laboratorium,ponieważ tak jest u nas,wszystkie badania przeprowadza nasza Przychodnia bo wet nie ma laboratorium.Nie wiem jak to badanie wygląda,czy raz się zanosi kupsko czy trzy razy.
  7. Wiesz Dorotko to zastanawiające,wyniki dobre.Zastanawiam się co mu dolega,dlaczego zwraca. Dieta na trzustkę i żołądek składa się z gotowanego:kurczak bez skóry i kości,ryż,jarzyny i pies powinien normalnie prosperować i cieszyć się życiem.Może ten suchy mu szkodzi. Podaj mi adres podeślę trochę suchego Royal Canic weterynaryjny junior,może to mu przypasuje.
  8. Doda jest z Katowic/Sosnowiec-oferuje transport.Może ją zapytać ile by kosztował a może jedzie w tym kierunku. Tel: 500 631 584 także sms
  9. Już wysłałam maila i czekam na odpowiedź.Pani mieszka w Knurowie k/Gliwic. Podsyłam psiaki do zapytań o moją tymczasowiczkę,która już znalazła domek.Może uda się tym sposobem jeszcze jakiemuś psiakowi znaleźć domek.Jak coś będę wiedziała dam znać.
  10. Ja mam chętny domek na sunię w typie pudelka.Czy mogę prosić o kontakt aby Pani podesłać.Pani mieszka na śląsku ma dom z ogrodem,kotka i dużego psa.Czy Gabi dogaduje się z takimi zwierzakami i czy transport by wchodził w grę?
  11. [quote name='diana79']potrzebny transport dla Puszka do nowego domu ze Szczebrzeszyna lub Lublina do Katowic[/QUOTE] Napisz na transportowym albo załóż wątek na transportowym.Można też zaglądnąć,może ktoś oferuje i podpiąć się pod jakiś transport. Bodajże teresz10 jest na jakimś wątku chyba Nowodworskim i tam trzeba zapytać o transport.
  12. To jak dalej ma być? Chyba trzeba szukać transporu do Wrocławia,Dzierżoniowa.
  13. I jeszcze piękna dziewczynka! [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/319781_399668496740997_615168369_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/319781_399668500074330_8261104_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/319781_399668510074329_1433943602_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/319781_399668513407662_281508701_n.jpg[/IMG]
  14. To może ja wstawię fotki na wątek.Jest śliczna! A szczerze mówiąc ja bym na miejscu Frani też wystraszyła się takiego "maluszka" i na wszelki wypadek nawarczała! [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/181470_399667900074390_1658237336_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/181470_399667903407723_2003370653_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/181470_399667913407722_67917160_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/181470_399667926741054_238248829_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/181470_399667940074386_1029875325_n.jpg[/IMG]
  15. [quote name='m0nika']w sprawie spanielki z Torunia: jest ''zarezerwowana'' do jutra ... w niedziele jej nie mogłam zarezerwować bo kogoś nie było a dziś już jest zarezerwowana eh. nie mogłam jej nawet wziąć na to przeczekanie do jutra żeby ją wykąpać wyczesać umyć uszy ;( jest zapisana na sterylkę w schronisku... i raczej nie ma możliwości żeby zrobił to wet w normalnym ! gabinecie ( koszt zabiegu 120 zł ) . poza tym mała jest przesłodka... widać, że ma strasznie brudne uszy i zaczerwienione oczka, jako jedyny psiak stała spokojnie i czekała kiedy ktoś do niej podjedzie :( wystawiła dupsko do góry chyba miała nadzieję, że się z nią ktoś w końcu pobawi... :( jutro będę dzowonić pytać co z rezerwacją bo serce mi pęka jak myślę o niej tam ... a nie przy ludziu w łóżku :(( ps schroniska są straszne ! nawet najgorszy pies nie powinien tam trafić! wyszłam i przez kolejne godziny nie mogłam opanować łez:(([/QUOTE] Podejrzewam,że ona ma chore uszy skoro brudne.Spaniele zaniedbane często tak mają.Szkoda mi jej bardzo bo na pewno cierpi.A wiadomo,że nikt jej nie zaglądał do uszów bo po co to tylko pies.Tak jak piszesz o Schroniskach-podpisuję się pod tym.
  16. Dorotko spróbuj po edytować ogłoszenia,ja natomiast napisałam pw o zmianę nr.w ogłoszeniach ale nie wiem co z tego wyjdzie. Już wszystko podesłałam grazia68.Fotki też jak zasugerowała Bogusik.
  17. No już sprawdzone.W ostatnich ogłoszeniach został podany zły numer kontaktowy.Zachodzi prawdopodobieństwo,że jeżeli ktokolwiek dzwonił w sprawie adopcji Bastka to niestety ale nie dodzwonił się.Szczerze powiedziawszy nie sprawdzałam ogłoszeń czy jest prawidłowy kontakt. Teraz ogłoszenia pójdą z prawidłowym kontaktem,już to zweryfikowałam.
  18. Marako trochę mnie to przeraziło co napisałaś.Często czyta się,że pies uciekł bo był spuszczony ze smyczy.Pamiętaj,że ona właśnie Was jeszcze kojarzy a nie nowych opiekunów i może wyruszyć w drogę,w poszukiwanie Was.Ja zawsze wydaję psa z adresówką i adresem nowym i mam czyste sumienie,nawet gdyby zaginął to jest chociaż adres i nr.tel nowego domu.Kupuję bardzo zwykłe,a nowi opiekunowie jak chcą to niech zmieniają.Zawsze uczulam na to nowych opiekunów,nawet Kama ma nową złotą adresówkę,Państwo przysłali zdjęcia aby pokazać,że dotrzymali słowa.Kama pojechała ze zwykłą taką zakręcaną jednak uczuliłam Państwa,że te adresówki są do kitu bo się odkręcają.
  19. Tą białą bidule wstawiłam na wątek kudłaczy w potrzebie,może ktoś go wypatrzy. http://www.dogomania.pl/forum/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page258
  20. Nie wiem czy już tu wstawiałam małą bidulę skołtunioną na maksa.Przebywa w Schronisku w Nowym Targu. Jest to piesek,potrzebuje natychmiastowego zabrania go stamtąd. http://www.dogomania.pl/forum/threads/223647-Schronisko-na-tzw-KONCU-SWIATA-masa-psow-bezskutecznie-czekajacych-na-pomoc/page25 Bardzo proszę o pomoc!
  21. Kochani nie ma za co dziękować,pomogłam jak mogłam.Jestem bardzo zadowolona,że Pusio - Okrusio będzie miał dom.Po to tu jesteśmy skupieni na Dogo aby pomagać psiakom w potrzebie. Jeszcze chyba jeden domek szykuje się dla suni porzuconej w rowie też przez kontakt Państwa,którzy chcieli zaadoptować Kamę. Już są jakieś plany odnośnie Puszka kiedy trafi do domku?
  22. To wszystko prawie ustalone odnośnie ogłoszeń tylko muszę coś sprawdzić.Napisałam pw do Doroty i do Dochy-czekam na odpowiedź,jak tylko dostanę odpowiedź zaraz skontaktuję się z grazia68 i wszystko prześlę.
  23. ..................................
  24. Jeszcze do jednej osoby napisałam,która musiała uśpić swojego psiaka i nie wiem za bardzo czy szukają następczynię czy też nie.Może w tym domku nie ma innych zwierzaków.Podesłałam Franię,czekam na odpowiedź. W zasadzie zachowania psiaków są bardzo dziwne i bardzo zaskakujące.Miałam taką sunię,która pojechała do domku z kotkiem a goniła kotki niesamowicie,po dwóch tygodniach zaakceptowała kotka i teraz razem śpią i się bardzo zaprzyjaźniły,że to trudno powiedzieć jak będzie zachowywał się psiak w nowym domu,w nowym otoczeniu,jednak wydaje mi się,że musi zaakceptować warunki jakie zostaną mu narzucone,ponieważ nie będzie miał wyjścia.Też z mojego doświadczenia wiem,że lepiej dogadują się odmienne płcie jeżeli chodzi o psy. Jedynym wyjściem szybciutko napisać tekst i niech lecą ogłoszenia tym samym zwiększą się szanse na domek dla Fredzi.
  25. Napiszę do grazia zaraz tylko wstawiłam tekst,wcześniej - czy taki może być i trzeba zmienić tytuł bo ogłoszenia nie wejdą - może ktoś ma pomysł na zmianę tytułu poprzedniego i jeszcze wybrać odpowiednie fotki 5 szt. Bardzo proszę o pomoc! Jeżeli wszystko będzie dograne zaraz wysyłam prośbę do grazia o zrobienie ogłoszeń tak jak sugerowała Docha na woj.dolnośląskie.Póżniej możemy jeszcze poszerzyć na woj.ościenne. Edit: Grazia68 zgodziła się zrobić ogłoszenia.Czeka na tekst i fotki.
×
×
  • Create New...