-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Dzięki Kamusi a raczej ogłoszeniom jeszcze jedna bidulka znalazła domek - Puszek-Okruszek i we wtorek jedzie do Pani Moniki,do wspaniałej osoby i wspaniałego domku! Ula bardzo dziękuję,że podsyłasz potencjalne domki! [IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/zdjecia_bezdomnej_bidy/4.jpg[/IMG] [IMG]http://szczebrzeszyn.strefa.pl/Zdjecia_pieska__Mufi__Puszek_/IMG_3654.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227304-PUSZEK-vel-MUFI-zapomniany-psi-dred-t%C4%99skni-za-prawdziwym-domem[/url]
-
Jedynym rozwiązaniem i to konkretnym było by zakaz wywozu naszych psiaków do Niemiec! A handlary jak chcą zarabiać na handlu to niech się przeniosą do innego kraju!
-
Gabi - pudelka na wpół łysa na wpół zdredziała z guzem- w DS :)!!!
Anula replied to toyota's topic in Już w nowym domu
To jednak kontaktowała się z DT.Szkoda,że mnie nie zawiadomiła.W każdym razie jaki był finał adopcji,pozytywny,czy negatywny? -
To jak będziesz z wizytą u Leo to bardzo proszę zrób zdjęcia,może w końcu przydadzą się do ogłoszeń.W lipcu minie 6 miesięcy jak Leo przebywa w hotelu.W lipcu także dla przypomnienia kończy się moja deklaracja na Leo.Deklaruję zawsze swoją pomoc na 6 miesięcy,ponieważ uważam,że przez ten okres pies powinien znaleźć dom a czekają inne bidy,którym też należy się pomoc.
-
Gabi - pudelka na wpół łysa na wpół zdredziała z guzem- w DS :)!!!
Anula replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']Już wysłałam maila i czekam na odpowiedź.Pani mieszka w Knurowie k/Gliwic. Podsyłam psiaki do zapytań o moją tymczasowiczkę,która już znalazła domek.Może uda się tym sposobem jeszcze jakiemuś psiakowi znaleźć domek.Jak coś będę wiedziała dam znać.[/QUOTE] Pani nie odezwała się do tej pory. A Gabi jest umieszczona na pudlach w potrzebie bo nawet nie wiem? -
[quote name='LILUtosi']Budrysek pilnie szuka domu dla 3 letniego długowłosego owczarka - ma kilka dni na znalezienie domu. Pies ma charakterek akle nie wiem co to znaczy - ale osoba musi być konkretna. Wykastrowany i zaszczepiony.[/QUOTE] To ten psiak! [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/545859_390887947615265_1262384809_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/600316_390887917615268_921289584_n.jpg[/IMG] I jego wątek - może ktoś pomoże! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228359-Nasza-Pomoc-%C5%BBYCIE!!!-POMOCY!!!-POMOCY!!!-POMOCY!!!-DONek?p=19249631#post19249631[/url]
-
Tak podczytuję wątek Puszka.Nowa Pani Puszka jest niesamowita w swoim działaniu. WIELKI SZACUNEK DLA PANI,PANI MONIKO PRZESYŁAM I JESTEM PEŁNA PODZIWU! DZIĘKUJĘ! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy58/341951/1458381/48543198_kwiaty.jpg[/IMG]
-
No to kamień z serca mi spadł a był bardzo,bardzo ciężki.Cieszę się ogromnie,że dzisiaj nasz Kuki opuszcza Lecznicę. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM WSPANIAŁYM SERDUSZKOM! Kuki też zyskał przy okazji fanów z Wrocławia i nie tylko! Ikarek też może jakimś szczęśliwym trafem dotrze do celu razem z Pusiem-Okrusiem wszystko jakoś się to połączyło w jedno koło dzięki ludziom o dobrych serduszkach.
-
Bernardyn z wrośniętym w szyję łańcuchem zamieszkał pod Lublinem:)
Anula replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A nie można mu kupić jakiś szelek aby spokojnie szyja mogła się zagoić.Jeżeli nie macie pieniążków to ja kupię mu szelki tylko muszę znać obwód i wyślę. -
Bruno- w typie owczarka-ofiara umieralni w Kłaju,stracił łapę
Anula replied to kachul's topic in Już w nowym domu
[quote name='kachul']nikt do Brunka nie zajrzy? a na kłajowym wątku tyle osób, zapraszamy także tutaj[/QUOTE] Zajrzy,zajrzy tylko teraz każdy jest zajęty pomocą psom w Kłaju.Jak to dobrze,że Bruno został jakimś cudem wyciągnięty z tej mordowni i uzyskał pomoc. Ogłaszacie Bruna,jest śliczny a brak łapki widać,że jemu nie przeszkadza. -
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
Anula replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
A nie nosi kubraczka,po kilku dniach będzie swędzieć rana i może sobie zerwać szwy a wtedy będzie kłopot bo ponowne szycie będzie ją czekało. Wet nie dał kubraczka? -
Ja przychodzę z prośbą! Potrzebujemy DT od już na dwa tygodnie bez zwierzaków.Psiak jest po parwo i jest już zdrowy,po dwóch tygodniach ma zapewniony hotelik w Dzierżoniowie.Bardzo proszę o pomoc! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227674-Koczuję-na-polach-Bo-mój-Pan-odjechał-myślisz-że-wróci-szorstki-kudłacz-!?p=19246457#post19246457"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post19246457 Już nieaktualne. [/URL]
-
Ja przychodzę z prośbą! Potrzebujemy DT od już na dwa tygodnie bez zwierzaków.Psiak jest po parwo i jest zdrowy,po dwóch tygodniach ma zapewniony hotelik w Dzierżoniowie.Bardzo proszę o pomoc! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227674-Koczuj%C4%99-na-polach-Bo-m%C3%B3j-Pan-odjecha%C5%82-my%C5%9Blisz-%C5%BCe-wr%C3%B3ci-szorstki-kud%C5%82acz-!?p=19246457#post19246457[/url]
-
Tak patrzę na naszego Bastusia i nie mogę się napatrzeć.On jest śliczny.Ma cudną sierść nasz kochany Miś. Dzisiaj dostałam wiadomość,że już ogłoszenia są w trakcie umieszczania na portalach,a więc wstawię na wątek jak będą wszystkie zrobione. Jeszcze mam wielką prośbę do Michelle,bardzo proszę zaszczep Bastusia na wirusówki.To jest hotelik,przyjeżdżają różne psiaki a więc jest większe zagrożenie,że Bastuś może coś podłapać,a w jego wieku odporność się zminimalizowała.Oczywiście piszę to bo nie wiem czy Bastuś był szczepiony czy też nie. Bardzo proszę!
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Anula replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Ciekawe komu sprzedała ją do Niemiec - mam ogromną nadzieję,że nie handlarzom polsko-niemieckim! Chociaż uważam,że nadzieja jest matką głupich! Szkoda malutkiej,że tak się jej los potoczył! -
Może jakiś TOZ ma pożyczyć transporterki,trzy to dość dużo,będzie ciężko.No i ciężko z powrotną przesyłką. Mam pytanie zwierzaki jadą pociągiem czy samochodem,jeżeli samochodem to Puszka można na smyczy przywiązać w samochodzie i nie będzie problemu z transporterkiem,gorzej z kociakami.
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Anula replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='socurek']Gdyby to było bliżej- już byłaby u mnie...[/QUOTE] To może dowiozą do Częstochowy bo chcą za bilet,a z Częstochowy to już nie tak daleko. -
Ja też witam Panią Monikę.Cudownie,że Pani się zalogowała na Dogo.Będziemy mieli wiadomości z pierwszej ręki o Puszku. Nawet przyjęła Pani nick Puszek-Okruszek.Ja go sobie tak nazywałam no i proszę! Trzymam mocno kciuki za transport maleństwa! [IMG]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/IMG]