Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. [quote name='Nilsson'] Taka psinka jedzie jutro do obcięcia,nawet nie wiem czy to pies czy sunia.Jutro wszystko będzie jasne.[/QUOTE] Ma na imię Roko-piesek.Nr.ewid. 300/2012
  2. [quote name='Tola']Na razie od nas nikt nie jedzie w tamtym kierunku...[/QUOTE] Dzięki Tola za odpowiedź.Już mamy transport.Maluszek Puszek jutro jedzie do swojego domku. A sunieczka też będzie niedługo w domku.Same dobre wiadomości.
  3. [quote name='docha']to jakaś koordynacja byłaby potrzebna. może u michell było by miejsce? bo anula samca chyba nie weźmie. może Poker ma wolne miejsce?[/QUOTE] Ja mogę tylko sunie przetrzymywać.Poker tylko też przyjmuje suczki,jeszcze nie wyadoptowała Frygi.Do michelle za tydzień przyjeżdża Kuki a więc nie wiem.Myślę,że trzeba skontaktować się z malawaszką.Maluch jest w Nowym Targu.
  4. [quote name='Becia66']nie wiem co napisać ,po prostu nie wiem...[/QUOTE] Musimy wszyscy się sprężyć aby przynajmniej poprawiono warunki tym psom,walczyć o wolontariat i zmienić zarządzającego schroniskiem i to musimy osiągnąć.Bardzo wierzę,że w nas jest siła i tak będzie,tylko nie odpuszczajmy,do końca walczmy.Te wszystkie zwierzaki muszą mieć godne warunki i aby mogły trafiać do domów a nie latami przebywać w schronie.Zresztą nie wiem czy latami,być może nie mają szans na dłuższe przeżycie.
  5. DadaM masz zapchaną skrzynkę,nie mogę wysłać wiadomości!
  6. [quote name='ceris']Oczywiście jestem chętna wysłać tyle petycji i pism, ile trzeba w różne miejsca, ale to zamieszczone wyżej nie wiem, czy się nadaje. Jeśli mam się pod czymś podpisać z imienia i nazwiska, podając przy tym PESEL muszę mieć konkretniejsze informacje. Na sformułowania typu "mamy dowody...", "mamy świadków..." zawsze ktoś mnie zapyta, a jakie dowody, a jacy świadkowie?[/QUOTE] Wątpię czy sobie zadadzą tyle trudu aby wypytywać o szczegóły każdego kto wysłał maila. Ekspres reporterów odpowiedział mi w języku angielskim tak jak by coś było nie tak.Reszta okej dotarła tam gdzie trzeba.
  7. Godzina,dwie godziny przed wyjazdem najlepiej podać aviomarin dostępny prawie we wszystkich sklepach.Tak na wszelki wypadek,jedna dawka psu nie zaszkodzi a pomoże,nawet gdyby nie miał choroby lokomocyjnej będzie się spokojniej zachowywał w czasie jazdy.Aviomarin jest tani.Na wszelki wypadek warto mieć ręczniki papierowe albo papier toaletowy.No i oczywiście buteleczkę wody dla psiaka.
  8. [quote name='wilczy zew']P.Prezes skrupulatnie śledzi ten wątek.[/QUOTE] To super,że śledzi P.Prezes wątek,może pomoże ludziom rozwikłać zagadkę!
  9. [quote name='rodzice']słuchajcie piękny hawańczyk szuka domu tymczasowego [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=332853393456815&set=a.318980698177418.71670.100001964716636&type=1&theater[/URL][/QUOTE] A to jest wątek ogólny prawie wszystkich psiaków i dotyczący też tego psiaka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223647-Schronisko-na-tzw-KONCU-SWIATA-masa-psow-bezskutecznie-czekajacych-na-pomoc/page27[/URL] To jest piesek,jest średniego wzrostu.Post 663
  10. [quote name='__Lara'][B]Czy ma ktoś czas napisać tekst do ogłoszeń dla Kukiego???[/B][/QUOTE] Napisałam prośbę na pw i na tym wątku o tekst dla Kukiego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224542-Teksty-do-og%C5%82osze%C5%84-dla-psiak%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-w-potrzebie?p=19278626#post19278626[/url]
  11. [quote name='lika1771']Jaka straszna sytuacja.....Bardzo sie boje,Pako nie moze wrocic do schroniska,a dekl.nie ma na hotel.[/QUOTE] Tak to jest sytuacja patowa ale z każdej sytuacji można wyjść.Może na wszelki wypadek dalej ogłaszać Pako i jednak szukać mu domu. Pies chory na cukrzycę wymaga stałej opieki ,tak jak nad nim tak od strony weterynaryjnej.Jeżeli się oto nie zadba to powikłania cukrzycowe są nie odwracalne a także może dojść do zgonu.Gdzie Pako przebywa w budzie,czy w domu?
  12. Jeżeli do 2 lipca nie znajdzie się domek dla Kukiego to trzeba jeszcze dogadać się z michelle,czy odbierze Kukiego z Wrocławia,czy trzeba szukać transportu jeszcze do Dzierżoniowa albo przechować Kukiego we Wrocławiu.Musi być wszystko dograne i zapięte na ostatni guzik.
  13. Anula

    Metamorfozy

    [quote name='Tola']Nie działa link...[/QUOTE] Już działa! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228240-**Mega-WYPRZEDA%C5%BB_-ju%C5%BC-od-0-50z%C5%82-kupisz*_-206-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci_-na-BDT_bernaryny-23-06[/url]
  14. Oby tylko udało się tą klikę rozwalić a psom poprawić warunki.Za te pieniądze co dostają powinny dawno być wysterylizowane,wykastrowane i zaczipowane zwierzaki.Może teraz tak będzie oby nie kosztem znów głodzenia psów bo chyba teraz to będą robić na hura.Dlaczego stać inne schroniska na to jak np.w Pile gdzie wszystkie zwierzaki są zabezpieczone a ich liczba jest jeszcze większa.
  15. Cudownie,że Puszek już w sobotę będzie w domku.Jemu najbardziej tego w tej chwili potrzeba.Oby wszystko przebiegło zgodnie z planem.
  16. Nie znam szczegółów sprawy teriera ale właściciel ma prawo odzyskania swojego psa w ciągu dwóch lat.Jest takie prawo i nawet jak został zaadoptowany przez kogoś to niestety ale musi być pies zwrócony właścicielowi.
  17. [quote name='faith35']Płatne DT (domowe) ma Karilka, wolne miejsce, tylko niestety, ta kasa...[/QUOTE] Ja zaproponowałam BDT.Jednak jest to kawał drogi,ponieważ mieszkam za Wrocławiem 100km.Do Wrocławia mogę dojechać. Jest transport do Wrocławia w sobotę tylko trzeba uzgodnić i dowieźć sunię na podaną trasę,nie wiem czy to będzie osiągalne. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228546-Oferuję-Radom-Kielce-Kraków-Katowice-Opole-Wrocław-Radom-23-24-czerwiec"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228546-Oferuję-Radom-Kielce-Kraków-Katowice-Opole-Wrocław-Radom-23-24-czerwiec[/URL] Następny transport tylko później: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228443-Oferuję-transport-w-drodze-do-Niemiec"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228443-Oferuję-transport-w-drodze-do-Niemiec No chyba,że są inne plany wobec suni. [/URL]
  18. [quote name='__Lara']A mogę prosić link?[/QUOTE] Wystarczy wejść na transportowy dział i tam są wątki założone odnośnie transportu no ale podaję: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228443-Oferuję-transport-w-drodze-do-Niemiec"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228443-Oferuję-transport-w-drodze-do-Niemiec Jeszcze można podpiąć się pod ten transport: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228531-Szukam-transportu-z-krakowa-do-zgorzelca-lub-wrocławia[/url] [/URL]
  19. [quote name='__Lara']Byłoby świetnie. Czy jest podany jakiś namiar??? Telefon?[/QUOTE] Tylko taki wpis jest jak skopiowałam.Jest to założony wątek na transportowym.
  20. [quote name='Dogo07']Kuki jest teraz w Gliwicach, ma dwa tygodnie być na dt.[/QUOTE] Na transportowym znalazłam taki wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/108485-ewexoxo"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?u=108485&dateline=1337449843[/IMG] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/108485-ewexoxo"][B]ewexoxo[/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/3stdogomaniak.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] DołączyłMay 2010PrzeglądaDębicaPosty698 [h=2][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG] Oferuję transport w drodze do Niemiec[/h] [INDENT] W dniu 2.lipca będziemy jechali autem do Niemiec na trasie DĘBICA-KRAKÓW-KATOWICE-okolice WROCŁAWIA-ZGORZELEC. Możemy zabrać psa, kota, przetransportować leki, itp. Prosze o kontakt na pw poprzez dogo lub Miau.pl. Może by się udało podrzucić Kukiego na tą trasę. [/INDENT]
  21. Orlen za dwa miesiące odrośnie i będzie okey jeżeli tak mogę Ciebie pocieszyć,niemniej jednak jest i tak cudowny. Wiesz wysłałam Kamusi misia i piłeczki i Państwo zrobili jej fotki właśnie z tym misiem.Kama tak kocha pluszaki a piłeczkę podaje do ręki.Kama jest bardzo mądrym psem i współpracuje z człowiekiem a to jest bardzo ważna zaleta. Dorotko zanoś szybciutko kupsko do badania bo nie wiadomo praktycznie dalej co Orlenowi dolega.Zastanawia mnie jego męczenie się na spacerach.A teraz jak jest obcięty jest lepiej?
  22. Dorotko w Polkowicach tylko trochę pogrzmiało i polało.Jedynie Miki jak zwykle odczuł burzę,jeszcze przed burzą już się zaczął dziwnie zachowywać i wiedzieliśmy,że będzie burza. Ja widzę,że nie możesz przeżyć Orlena obcięcia,ale wierz mi obcięty Orlen czy nie i tak jest śliczny. Ja jak dostaję fotki Kamy wpadam w jakiś fatalny nastrój,zamiast się cieszyć to.......... Dorotko zaniosłaś kupę do badania?
  23. Ja tylko mogę zaoferować pomoc finansową w kwocie 50zł na transport Kukiego.Proszę dane do przelewu na pw.
×
×
  • Create New...