Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Wobec tego cierpliwie czekamy na zdjęcia psiaków.
  2. Trzymam kciuki za powodzenia akcji :) ... to już w najbliższych dniach, jak rozumiem?
  3. Wstaw zdjęcia, może gdyby zrobić im wątki ... miałyby wieksze szanse.
  4. Na razie Lenka szaleje bez smyczy :) .. ona nie chodzi, tylko biega ... Obraczus, masz rację, od dzisiaj ćwiczymy chodzenie na smyczy. Sądzę, że to będzie długa droga, bo Lenusia biega wokół człowieka i smycz oplata nogi w sekundę, trzeba uważać, by nie fiknąć ;) Lenka przesyła ciociom poranny uśmiech ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/213/f419c09dcc544a63med.jpg[/IMG][/URL]
  5. Cioteczki :) ... dzisiaj rano Lenka zjadła śniadanie, niby nic dziwnego, ale ... pierwszy raz, odkąd jest u nas,[B][COLOR=red] p o[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]g r y z ł a[/COLOR][/B] suche kawałeczki, dotąd wszystko łykała, wciągała, pochłaniała. Mam nadzieję, że już nadrobiła ewentualne braki i wyluzowała na tyle, że może spokojnie jeść, a nie pochłaniać w poplochu !!!!!!!!!!!!!
  6. Też zaciskam kciukasy !!!!!!!!!!!!
  7. Molly, słodka szcześciara, nareszcie jest na właściwym miejscu :)
  8. Bardzo się cieszę z postępów Kseniusi ..... dzielna dziewczynka. Cioteczki-spacerowiczki ;) jesteście wspaniałe.
  9. Cudownie :) ... widzę, że jest realna nadzieja na poprawę losu Dziadziusia Rambusia!!!
  10. Dopiero teraz dotarłam do Dziadziusia Rambusia ... biedactwo, czy on nadal jest wschronie?
  11. Zorba z pewnością zadowolony z towarzystwa Lenusi :) ale stara się jej pokazać kto tu rządzi. ... myślę, że czasem ma zdecydownanie mieszane uczucia, np. gdy biegną za piłeczką, potrafi groźnie na nią warczeć i przypierać do ziemi. Widać nie lubi mój "jedynak" konkurencji ;) Dobrym rozwiązaniem jest rzucanie dwóch piłeczek w dwie strony ;) ... Lenka zjadła już trzy piłki, została jeszcze jedna duża, też już dziurawa ... muszę pilnie dokupić jeszcze kilka.
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/296/31773c80e658b769med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/296/4257e33d27be3077med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/296/0cee021272347660med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/187/0da6315988eade2amed.jpg[/IMG][/URL]
  13. My stosujemy Frontline u Zorby od dwóch i pół roku, czyli odkąd u nas jest ... i okazało się, że przynosił na bujnym futrze, martwe, suche kleszcze jeszcze w 2 mies. po zakropleniu, dłużej nie chcieliśmy ryzykować. Wet mówił, że w praktyce działa nawet do 2,5 mies. Kupiłam nowe, większe opakowanie (bo taniej), więc mogę w każdej chwili dokroplić Lence, wg uznania cioteczek.
  14. [quote name='obraczus87']Lenka jest pieknym psem :) Gdy ja bylam u Aliny, Lenka pchel nie miala. Ale po wrzuceniu wszystkich psow do jednego wora, i pchly sie zapewne pojawily ;/[/QUOTE] Tak, czy siak po kuracji Frontlinem, ewenualny "pchli problem", będzie rozwiązany ... no i przy okazji zabezpieczenie przeciwkleszczowe na ok. 2 miesiące.
  15. Świetne fotki, Misia szczęśliwa - gratuluję całej wspaniałej kocio-psio-ludzkiej Rodzince :):):)
  16. Piękna sunia, szkoda by siedziała w schronie :( ....... tym bardziej, że jest taka wrażliwa.
  17. Trzymam kciuki za Tofika ... oby mu się udało :)
  18. [quote name='AGA35']wszystko oki . W piatek będą ją skanować czytnikiem , jak się okaże że ma czipa to jesteśmy w domu :-)[/QUOTE] O, to dobra wiadomość ... czekamy do piątku i ściskamy kciuki :)
  19. Gdzie jej domek ... Maja już dość długo go szuka .
  20. Pozdrowienia dla cioteczek :):):) ............ straszna sauna na dworze, ale psiaki bawiły się radośnie mimo grubych futer ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/295/62e62427a8d84720med.jpg[/IMG][/URL] Wyraźnie widać różnicę wzrostu ..................................... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/300/951bf0ac08ff7b60med.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Asia_Klero']Lena miała pchełki jak do ciebie trafiła ewanko?[/QUOTE] Wydaje mi się,że miała, choć ma prawie czarną sierść, więc trudno było spotkać je osobiście ;) Na początku bardzo się drapała, potem Zorba też zaczął się drapać ... dostali więc oboje Frontline i sądzę, że jest lepiej. Jeszcze jedno Lenka jest świetnym czujnym stróżem ... gdyby nie jej skromne gabaryty ... mogłaby być prawdziwym postrachem złodziei ;)
  22. [quote name='Niebieska713']A masz jakies wolne miejsca...?[/QUOTE] Dopiero się rozkręcamy, w tych paskudnych aferalnych czasach ...... ..... zerknij na wątek naszego DT - link w podpisie :)
  23. Trzymam kciuki, żeby ta dziewczyna, to była właścicielka Burbonika :) ... a dlaczego DT tylko na miesiąc? Czy nie szkoda psiaka ... po traumie schronu, przerzucać go z miejsca w miejsce?
  24. Uśmiech rewelacyjny ....... malutka biegnij do domku :)
×
×
  • Create New...