Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Czy to cudo jest nadal w schronie .... czy już wyciągnięta??? Po podstrzyżynach od razu ma szczęśliwszy pycholek :)
  2. Chłopaki ... hop do góry ... po nowe domki :) ... cioteczki, a może naszą wieś nawiedzicie, wprawdzie dopiero rozkręcamy się z pogłowiem ;) ... ale winko własnej roboty stoi i czeka :):):)
  3. Urocza Maja z nieodłącznym kijkiem :)
  4. [quote name='Dogo07']Jaka maleńka Ferbi ?[/QUOTE] Sunia z postu 4781 ... a może Ferbi to nie jej imię, tylko jakaś nazwa ... nie ważne, malutka sunia, wygląda na wystraszoną.
  5. ZDJĘCIE DNIA ........................ Lenusia rozdaje buziaki ................... :):):) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/187/4dd44f8cc4e5a835med.jpg[/IMG][/URL]
  6. Cioteczki, niestety z finansami krucho, masa zobowiązań, ale podrzucam wątek ............ hop, boksio na drodze do lepszego życia :)
  7. Jeszcze dodam, że wczoraj Lenka została zabezpieczona przeciwkleszczowo Frontlin`em, ma też pchełki, a ten specyfik działa na jedno i na drugie. Pozdrowienia ze spaceru .......... tu Lenka, jako groźny pies, obrońca posesji .... ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/301/96008e7ade07a67cmed.jpg[/IMG][/URL] Zrobiłam Lence fotkę z lotu ptaka ;) ... jest bardzo szczupła, ale apetyt ma rewelacyny. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/300/a394d7fd99698590med.jpg[/IMG][/URL]
  8. To zdjęcie z powodzi ... tragedia .............. :( Czy ta maleńka sunia Ferbi , nadal jest w schronie?
  9. Trzymam kciuki za słodkiego Pikusia ... wygląda na to, że może zamieszka blisko nas ;)
  10. Cudny Seanek ..................... widać, że jest szczęśliwy w nowym , swoim już domku :) Agnieszko, bardzo się cieszę, że wybrałaś mu taki wspaniały domek ... domyślam się, że nie było to łatwe.
  11. Smutna, tragiczna historia ... zgadzam się w pełni, że za błędy popełnione przez ludzi, w żadnym wypadku nie mogą cierpieć zwierzęta.
  12. Jak miło patrzeć na szczęśliwą Misię i ... rozleniwione koty :)
  13. Cioteczki, aż głupio się teraz przyznać, że prowadzi się dt ... na dodatek początkujący ... takie paskudne czasy, afera goni aferę .......... :( Podrzucam wątek mikrusków .
  14. Co słychać u przystojniaka Burbonka ? ... głosuję na to imię ;)
  15. No to ja też troszkę ... uffff ... ;) mam nadzieję, że Marlej stanie na wysokości zadania.
  16. Cieszę się, że chłopaki mają powodzenie ... wcale się nie dziwię ... trzymam kciuki :)
  17. Dobry pomysł, by wszystkie psiaki sfotografować i nadać im imiona lub chociaż numerki ... to znacznie ułatwi planowanie ich przyszłości.
  18. Co słychac u Supełka ... zdjęcia z działki świetne, słodziak pięknieje w oczach :)
  19. Zrobiłam Lence ok. 500 zdjęć ... na większości jest ... jej piękny ogon ;)
  20. Lenka udaje kota, ma takie kocie proporcje ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/296/90d07ed9175b181amed.jpg[/IMG][/URL] Pełny relaks ............... ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/296/1e5dc6aa4d552989med.jpg[/IMG][/URL] Na ostatnim zdjęciu najlepiej widać w jakim tempie rusza się Lenka ;) :):) ... w ułamku sekundy jest w dwóch różnych miejscach. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/212/0431353214042c6amed.jpg[/IMG][/URL]
  21. Straszne problemy z wpisywaniem ... ale skasowałam pliki cookie, jak wyżej sugerowała IVV i nareszcie mogę pisac komentarze, ufffff !!! Mizianko dla Bianeczki :) ... trzymam kciuki, bo niewiele więcej mogę zrobić.
  22. Zerkam co u Viki i dzieciaków ... i widzę same pozytywne zmiany, Viki tez znajdzie kochający domek, zasłużyła na to :)
  23. Piękna sunia, oby była już bezpieczna ..... w górę dziewczyno :)
×
×
  • Create New...