-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ewanka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Domki powinny się bić o niego ... ech te wakacje, wszyscy chyba na urlopach. -
Z pewnością tak, ale kłopot jest jeszcze w tym, że Dosia zupełnie inaczej wychodzi na fotkach niż w rzeczywistości .... jest słodką i bardzo delikatną sarenką, a na zdjęciach wychodzi jak chuda ale muskularna sportsmenka, zupełnie bez wdzięku.
-
Dzisiaj pogoda w kratkę, raz słonko, za chwilę deszcz i przelotna burza ... i tak w kółko, psiaki trochę śpią, w przerwach wychodzą i biegiem wracają do domu . Dosia uwielbia być głaskana, bardzo chce się przytulać, choć nie wiem, czy powinnam się z nią za bardzo wiązać ... jest przesłodka, oczy ma jak sarna, wielkie, wilgotne, wyraziste i wpatrzone w człowieka ... tak bym chciała, żeby znalazła taki prawdziwy domek i swoją ukochaną panią ... tylko gdzie taki jest ?????????????
-
[quote name='Sankja']Arktyka. Ostatnie pytanie: napisałaś dowóz. Ile liczysz za kilometr (czy tak jak Ewanka 1 zł/km) czy jest to gestem dobrej woli?[/QUOTE] Już naprawdę myślałam, że zrozumiałaś i sobie odpuściłaś ... specjalnie na moim wątku dopisałam, z dedykacją dla Ciebie, że taki koszt dotyczy tylko dalszych odległości i że to nie mój, tylko 'obcy' transport ... ja do tej pory , jeżdżąc wielokrotnie do weta z obiema tymczasowiczkami, nie wzięłam za to ani jednej złotówki (za transport) ... na wątku Dosi, piszę wielokrotnie , że benzyna gratis ... prezent od Ewanki (jak również kurczak, ryż itd.) oj, dziewczyno, nudzisz Ty się chyba bardzo na tej emigracji ... postaraj się nie pisać, jeśli o czymś nie masz pełnych informacji, a nie przyjmujesz do wiadomości wyjaśnień. Widzę, że zaczynasz teraz 'prześwietlac' Arktykę ... prowadzi dziewczyna świetny domowy DT, daj jej spokój ... skup się na pomocy potrzebującym psiakom, a nie na czczych dyskusjach.
-
[*] Mysza :( ...... nie ma dobrych słow, niczego nie da się wyjaśnić ... przytulam Cię mocno!!!
-
Mysia już w nowym domku. Pięknie dziękujemy za pomoc !!!
Ewanka replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
[quote name='mikoada']Pięknie dziękujemy za allegro, ale Mysia już go nie potrzebuje :) sunieczka pojechała w piątek do nowego domku ;)[/QUOTE] Wspaniałe wieści :) .................. trzeba KONICZNIE zmienić tytuł wątku !!!!!!! -
Dziewczyny, chyba niedługo będzie trzeba zamknąć wątek (???) :( ... przypuszczam, że jego założycielka już się nie pojawi ... a szkoda. Nadal nie wiadomo, co z psiakiem, gdzie jest i w jakim stanie.
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Ewanka replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Jak maluszki po nocy? Trzymajcie się dzieciaki !!!! -
Zazdroszczę tej wizyty !!! :) ... żeby tylko udało się wyczaić co jej dolega.
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
Ewanka replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
Czy wiadomo już coś o stanie zdrowia i wynikach badań 5-ciu maluchów, przywiezionych przez Mysza1 ? -
[quote name='Sankja']Ewanko, ale nikt Ci nie każe go utrzymywać. Pies, który idzie na DT ma zapewnioną karmę i koszty leczenia, więc o jakim luksusie mówisz! Do tego jeszcze ta cena 1 zł za km. rany boskie! Nie zmieniaj tematu proszę tylko przemyśl opcję pomocy psu w potrzebie ale nie patrz proszę na niego jak na źródło zysku tylko na psa, który potrzebuje Twojej pomocy! Moja propozycja jest taka: weź go na miesiąc za karmę i weta. Później podasz swoją cenę.[/QUOTE] 1 pln/km to nie moja cena , tylko osoby, która zobowiązała się zawieźć mnie i psa na badania do innego miasta, ja z tego nie mam ani jednej złotówki. TZ ma od trzech tygodni nogę w gipsie i jestem uziemiona na mojej pięknej wsi. Koszty, oprócz karmy, wbrew pozorom są spore ... już kiedyś o tym pisałam na innym wątku ... ktoś, kto opiekował się psami z różnymi problemami wie, o czym mówię. [B]Nie ważne, teraz chodzi, żeby pudliś nie wylądował w kojcu i to wszystko ... jeśli nowy hotelik opisze i pokaże fotki, co proponuje psiakom, to nie mam absolutnie nic przeciwko umieszczaniu tam pudlisia.[/B]
-
Dogo07 :) dzięki za słowa zrozumienia ... o warunkach w moim DT można poczytać na moim wątku i na wątkach dwóch dziewczyn, ktore u nas mieszkają (linki w moim podpisie) Rozumiem, że pudliś jedzie do nowego hoteliku ... tylko, czy on jest napewno domowy??? Martwię się, żeby mały pudliś nie wylądował w jakimś kojcu. Teraz są upały, ale za tydzień, dwa będą chłodne noce i coraz zimniejsze dni, nie mówiąc już o braku stałego kontaktu z człowiekiem.
-
[quote name='Sankja']lika, hotele wychodzą z założenia: pomogę, ale za określoną kwotę. Przecież prawie od początku udziela się tu Ewanka, która odpłatnie ratuje zwierzęta i nie wychyliła się z propozycją pomocy psu w zamian za karmę i leczenie. Czekamy na zdjęcia...[/QUOTE] Sankjo, przecież wiesz, że mam 660 pln renty i nie stać mnie na taki luksus, daruj więc sobie te złośliwości ... proponowano Ci (TeresaBorcz na moim wątku) psiaka w GB po kwarantannie i nie chciałaś wziąć go na bezpłatny tymczas .... dlaczego????? ... zejdź ze mnie dziewczyno !!! Pudliszonem interesuję się nie ze wzgl. na mój DT ... zdecydowano go umieścić gdzie indziej, (wprawdzie za podobną cenę) ... wcale nie zmniejszyło to mojego zainteresowania jego losem. Jest staruszkiem, być może schorowanym i cierpiącym, również z powodu miejsca , w którym się znalazł i bardzo mi zależy, żeby jak najszybciej wylegiwał się na kanapie w bezpiecznym ciepłym domu.
-
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Ewanka replied to Neris's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Dodałam zdjęcie mamusi, chociaż dość słabe. Ewanko, każda pomoc ogłoszeniowa na wagę złota.[/QUOTE] Czy mają już jakieś ogłoszenia, nie chciałbym dublować i czy opracowany jest jakiś tekst? Ze mnie bardzo słaby słaby literat, a teksty chwytające za serce kompletnie mi nie wychodzą :cool3: -
Młodziutka sznaucerka w schronie - ma domek :) Tusia za TM :(
Ewanka replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Cudna suczynka :) ... pierwsza moja myśl to ... dobry fryzjer, albo ... szybko fryzjer ;) -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']czy sunia została odrobaczona? jezeli ma robaki, to tez może nie przybywac na wadze-ostatnie odrobaczenie w lutym-po pobycie w schronie mogła cos złapac i tak... W poniedziałek jadę do weta po środki na odrobaczenie ... czy macie może jakieś sugestie CO najlepiej jej podać???
-
Wszystkie maluchy znalazły domy! Mama wciąż w hurtowni...
Ewanka replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Wszędzie małe kluski :( .. te są cudne ... czy mogę jakoś pomóc? -
onkowaty, zachudzony szczeniak chodzi po zoliborzu - juz w nowym domku:)
Ewanka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']on nie jest u mnie tylko w hotelu wiadomo najlepiej jakby poszedl juz do domu wczoraj dostal ode mnie przydomek rozdetek, bo mial brzuch jak balon .....ciekawe czy to od obżarstwa czy od tych robali jeszcze nikt o niego na razie nie dzwoni Bardzo dziękuję Asi.K za rzeczy na bazarek ;-)[/QUOTE] Jakoś musiałam przegapić, że jest już w hoteliku .... a skoro ma taki wielki brzuszek, to może powinien dostać coś przeciw kolce gazowej, to zwykle jest baaaaardzo bolesne ... może chociaż węgiel , czy coś innego. -
Dziewczyny, gdyby były tam jakieś psiaki podobne do collie, to bardzo proszę .... dajcie znać !!!! Niestety , niewiele mogę pomóc, poza rozsyłaniem wątku.
-
POMOCY !!! Chow Chow w ciężkim stanie (transfuzja krwi)
Ewanka replied to Fundacja_Chow-Chow's topic in Chow chow
[*] ......... Luxiu, dzielnie walczyłeś do końca .... biegaj wesoło za TM. -
Dosia wita sobotnio :loveu: Mamy gości na weekend, więc Dosia sprawdza ich wytrzymałość na swoje proszące spojrzenia :evil_lol: ... smakowite kąski ze stołu niestety są zakazane, docelowy domek Dosi będzie mi za to wdzięczny, mam nadzieję :p Dosia reaguje spokojnie i przyjaźnie na obce osoby, nie ma z nią najmniejszego problemu!!!!! Koopa nadal średnia :roll: , ale stale pracujemy na tym tematem ... po nocy na dywanie czysto, ale muszę wstawać o porach nieprzyzwoicie wczesnych, bo Dosia nie wytrzymuje tak długo jak Lena i Zorba ... sądzę, że to się unormuje z czasem. Musze przyznać, że humor ma znacznie lepszy, niż w poprzednim tygodniu ..... fajnie się bawi , jest niebywale skoczna, w locie ma głowę niemal na wysokości mojej :crazyeye: Cieczka nie przybyła .... jeszcze !!!!
-
Jamnik staruszek tak bardzo chce żyć ...Pomóżcie!!!
Ewanka replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Witaj jamnorku, jak minęła noc?