Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Piękna Sabo ... ech dziewczyno, żebyś ty byla mniejsza ;) Jakiś dobry hotelik i czuły opiekun, a potem wspaniały DS ... pobożne życzenie, oby sie spełniło!!!!
  2. [quote name='magenka1']A nie wiecie kiedy będzie Natalia ? Nie ma już tak długo rozliczeń[/QUOTE] Pewnie jest na urlopie, dzwoniłam do niej kilka razy, niestety bez efektu.
  3. Cudna maleńka, a jakie ma zalotne spojrzenie ;)
  4. [quote name='ocelot']do jutrzejszego telefonu. Ja nic nie poradzę na to.[/QUOTE] Wiem, wiem, ale chodzi mi o pudlisia, że moze w niedzielę uda się go wyciągąć.
  5. [quote name='ocelot']nie mam takiej możliwości. W tyg. to ja jestem w pracy, po pracy dzieciaki. Jestem w schronisku tylko w niedzielę.[/QUOTE] Znaczy ... czekamy do niedzieli.
  6. Myszo ... jesteśmy z Tobą ! ... tylko czas ......
  7. [quote name='ocelot']Ja już wczoraj mówiłam, że będzie zabrany. Jutro dzwonię.[/QUOTE] Ja tylko tak pomyślałam, że gdybyś jutro nie dała rady się dodzwonić, to czy masz możliwość tam podjechać i osobiście porozmawiać lub najlepiej od razu zabrać psinkę?
  8. [quote name='ocelot']Nie mogłam się dodzwonić dzisiaj do schroniska, ale jutro próbuję.[/QUOTE] Czy pamiętasz może, kiedy kończy mu się kwarantanna? ... wiem, z innych wątkow, że trzeba bardzo pilnować i trzymać rękę na pulsie, żeby pudliszonek nie zniknął gdzieś bez wieści. O, dobry pomysł ... propozycje imienia dla pudlisia :)
  9. Bardzo czekam na moment, gdy 'nasz' pudliś opusci schronisko i pojedzie do Arktyki :) ... to będzie jego pierwszy krok we własciwą stronę ... a potem, jak słusznie mówisz salibinko ... będzie czas na spokojne szukanie, wyjątkowego i odpowiedniego dla niego, domku stałego.
  10. Matko, ja też ciągle myślę o tych maluszkach ... bardzo chciałbym im pomóc, jednak nie mogę niczego zaoferować, strasznie mi smutno, najgorsza jest cholera bezsilność :(
  11. [quote name='Javena'](...) Lenusia,zycze,abys szybko domek znalazła,bo potem beda ciezkie rozstania.[/QUOTE] Muszę się przyznać, że o tym samym myślę, psiaki w DT powinny być stosunkowo krótko ... na tyle, by je odkarmić, podleczyć, oswoić ze smyczą itp. i powinny startowac do swoich stałych wspaniałych domków ... [B] tylko skąd je brać ???????????????[/B]
  12. O, z pewnością poprawiła się jej ... sierść :) , na wadze niestety nie przybyła, ale rzeczywiście ogólne wrażenie jest duuuuużo lepsze, to już nie ta sama psina zalękniona, smutna i zmęczona życiem. Teraz jest pogodna, dużo śmielsza, ma świetny apetyt, bardzo lgnie do człowieka, jest bezkonfliktowa. Bardzo śmiesznie szczeka, ochrypłym głosem, niepasującym do jej delikatnej budowy ;) ... ale szczeka bardzo rzadko, odkąd u nas jest, szczekała dzisiaj trzeci raz (!!!) podczas zabawy patykiem. Zaraszamy ciocie do odwiedzin ... trzeba przecież kontrolować DT :diabloti:
  13. [B]Lenusia pozdrawia cioteczki z porannego spaceru :loveu:[/B] ......... zwykły patyk okazał się bardzo cennym trofeum i przechodził z rąk do rąk ... no może ust ... :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/320/30ca9c4739278e5amed.jpg[/IMG][/URL] ... w grupie zawsze raźniej ;) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/319/e3b97fbe7e9addd2med.jpg[/IMG][/URL] Lena zbiera maślaki na naszej łączce ..... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/178/02830bae86257ea9med.jpg[/IMG][/URL] ... a na zakończenie spaceru obowiązkowe ... tarzanko :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/324/08b6502ac5437529med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Dosia pozdrawia cioteczki z porannego spaceru :loveu: ......... zwykły patyk okazał się bardzo cennym trofeum i przechodził z rąk do rąk ... no może ust ... :evil_lol: ... w grupie zawsze raźniej ;) jak już kiedyś pisałam, Dosia jest niebywale skoczna ... skacze prawie na wys. mojej głowy ... musicie uwierzyć mi na słowo :p
  15. Jokerku , pokaż pycholek :) ... ech, ten urlpowy marazm :/
  16. I ja się przyłączam do dobrych życzeń i zaciśniętych kciuków :) ... czy już można zmienić tytuł? ... oby nie zapeszuyć, może troszkę poczekać ;)
  17. Trzymaj się cudna jamnisiu ... też się dziwię, że jeszcze nie w swoim domku ... racja, że potrzebna jej [B]dobra reklama, dużo fotek i informacji[/B] - bez dodatkowych info może być trudno. Trzymam kciuki za cudowny domek dla malutkiej suni :)
  18. Cudne szczeniorki ... słodziaki, a filmik rewelacyjny :)
  19. Emi pięknieje z dnia na dzień :) ... oby tylko ten brzuszek nie sprawiał jej już kłopotów.
  20. [quote name='zofia']Przecież to maleństwo to tak jakby kotek- może nie zauważy:diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ......... dawno nie byłam u małej ślicznotki, widzę, że skacze i biega :crazyeye: ... a tak jeszcze niedawno tylko leżała bidulka. Oby trafił jej się cudowny domek.
  21. Super wieści :multi: ... trzymamy kciukasy za następne domki :) ......... sorry, tu coś po-ważnego .......... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190575-Rusza-zbi%C3%B3rka-na-karm%C4%99-i-pomoc-dla-ps%C3%B3w-z-Bogatyni-i-Zgorzelca[/URL]
  22. sorry, ale to ważne .................... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190575-Rusza-zbi%C3%B3rka-na-karm%C4%99-i-pomoc-dla-ps%C3%B3w-z-Bogatyni-i-Zgorzelca"]http://www.dogomania.pl/threads/190575-Rusza-zbi%C3%B3rka-na-karm%C4%99-i-pomoc-dla-ps%C3%B3w-z-Bogatyni-i-Zgorzelca[/URL]
  23. Komu to dobrze :) ..... prześlij nam trochę jodu ;)
  24. Ogromnie się cieszę, że tak szybko udało się zebrać konieczną sumę ... pudelku pakuj walizkę ;)
×
×
  • Create New...