Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Witaj przystojniaku :) ... Lulka, jak dlugo on może u Ciebie zostać?
  2. Witaj Luxiku, zdrowiej i nie poddawaj się ... trzymamy mocno kciuki :)
  3. Śliczna sunia babunia ... czy szukacie tylko DS czy również DT/hoteliku? Allegro bardzo dobre, czy jest jakies zainteresowanie jamnisią?
  4. [quote name='Lulka']nie nie nie absolutnie nie chce go jako onka oglaszac ani wyadoptowac, bo nie chce zeby za kilka miesiecy wyladowal na ulicy, w schronie czy nie wiadomo gdzie.... wiemy przeciez jacy sa ludzie:([/QUOTE] Masz chyba niestety rację.
  5. Witaj Scheila :) .. tak czułam, że się pokażesz ... nic o psiku nie wiadomo, nawet jaka płeć ... czekamy na autorkę pierwszego postu.
  6. zapisuję ..................
  7. No to do góry psiaku ... szukaj wsparcia u ciotek dogomaniaczek :)
  8. Nie wiem, co napisać, jak on musi cierpieć :( .. nie mogę niestety pomóc finansowo, jedynie podnieść wątek, może jeszcze ktoś zauważy biedaka.
  9. [quote name='Pysioo']Ewanka, to trzymaj kciuki i wysyłaj pozytywne wibracje :)[/QUOTE] Staram się, by wątek nie spadł, bardzo szkoda mi cierpiącego psiaka ... to jedyna pomoc, jakiej na razie mogę udzielić ... ... niestety regulamin Dogo, nie pozwala pisać jednej osobie postów jeden pod drugim(!!!!!), więc przeplatam trochę Twoje, bo boję się, że jak się to wyda, to Ci sporo wykasują.
  10. Co się dzieje, jakiś wysyp zagubionych i niechcianych(?) pięknych zdrowych psów ... czyżby okres urlopowy nadal zbierał żniwo??? :(
  11. Wspaniałe wieści !!!!!!!!!!!!!!!
  12. Szkoda, że Ola z pierwszego postu się nie pojawia ... nic bliższego nie wiadomo o psiaku.
  13. Wszyscy myślimy wspierająco o psiaku i trzymamy kciuki !!! Finansowo niestety, nie mogę pomóc.
  14. Mam nadzieję, że ktoś go zabrał do domu !!! Trochę mnie zdziwiło stwierdzenie, że płeć nieznana ... to nie jest trudne do sprawdzenia.
  15. [quote name='Mika31']musi przeżyc on mi tego co go spotkało walczy[/QUOTE] Biedny jamniorek ... te zęby, a właściwie ich resztki trzeba koniecznie usunąć ... podobno bezpieczniejsza jest narkoza wziewna , ale wybór zawsze należy do weta. Trzymam kciuki, walcz psinko!!!
  16. Musiał się biedaczek zgubić ... trzeba rozwiesić ogłoszenia w okolicy, gdzie go znaleziono, no i oczywiście w necie!
  17. [quote name='ocelot'](...) Nie dziw się, że chcę organizacyjnie to powiązać, bo problem ze znalezieniem transportu może być.[/QUOTE] Sprawdzałaś w dziale transportowym, może akurat ktoś jedzie w tamtą stronę? Są tam też osoby,które wożą psiaki za zwrot kosztow benzyny. Salibinka ma rację, to starszy delikatny pudliś i nie można go zbyt długo tam zostawiać.
  18. Czy to też domowy DT , jak rozumiem, u Wiosny ? ... jeśli tak, to lepiej chyba jak dwa psiaki razem, bo koszty transportu dzieli się na pół ... pod warunkiem, że psiaki zgadzają się ze sobą.
  19. Podnoszę chłopaka ... szukaj domku Jokerku!
  20. Pudliś najważniejszy :) ... bardzo fajnie, że jest domowe miejsce, bo jakoś nie widziałam takiego sędziwego okruszka w jakimś kojcu. Wierzę, że szybko odżyje, wypięknieje i znajdzie kochający domek :)
  21. Dopiero tu trafiłam ... trzymaj się Luxiku, mam nadzieję, że najgorsze masz już za sobą ...proszę, walcz!!!!!!
  22. [quote name='Dogo07']Arktika może przyjąć pieska na DT za 240zł.[/QUOTE] To wspaniale :) ... mam nadzieję, że w domku, a nie w kojcu, to przecież dziadeczek.
  23. Też sądzę, że odwiedziny tymczasowych opiekunów, to nie jest dobry pomysł ... psina nie zrozumie, dlaczego ją zostawiają.
  24. [quote name='luka1']Dzięk. Pies zwykle siedzi na parkingu, między Tirami. Może uda ci się zrobić zdjęcie? On na widok jedzonka - podchodzi, głaskać się nie daje - co sprytna bestyjka.[/QUOTE] Postaram się go znaleźć, dać jedzenie i zrobić fotki ... oby tylko tam był!!!
  25. Cieczka? ... oby nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zorba jajeczny, więc wolę nie myśleć co tu się będzie działo :angryy: ... przydałoby się Dosię ciachnąć, ale wet powiedział, że za chuda ... a jak ona je i nie przybywa na wadze ??? to można tak czekać w nieskończoność, a może tabletki, chociaż słyszałam o nich wiele złego :shake: ... nie ma chyba dobrego wyjścia. Może to chwilowa niedyspozycja ... kolację zjadła ładnie i już nie burczy jej tak w brzuchu ... spała dobrze, jak zwykle ... a w nocy na dywanie nie zostawiła prezentu ;) Dzisiaj wraca TZ i mam nadzieję, że Dosia uszanuje jego awersję do dywanowych przesyłek :evil_lol:
×
×
  • Create New...