-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Ewanka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Nie bardzo mogę wesprzeć, ale chociaż podniosę ... do góry Bertuś :) -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
Ewanka replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Do góry śliczna :) -
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Pani dzwoniłą:) Bedą jutro:)[/QUOTE] Oj, jak ja się nie cieszę i ............. zaciskam z całych sił :cool1: -
szczegóły napisałam na PW
-
Od Korabiewic daleko ... sprawdzałam na mapie ... my mieszkamy mniej więcej w połowie drogi między Sochaczewem a Płockiem.
-
[quote name='Ewanka']Z Zorbą jest istne kino :p ... pierwszych kilka dni cieczki zachowywał się bez zarzutu ... teraz od 4-5 rano wydaje z siebie niebywałe odgłosy , na zmianę ryczy jak lew morski - bas baryton - a potem sopran koloraturowy :evil_lol: TZ powiedział, że dłużej tego nie zniesie i wyśle Zorbę do pokoju gościnnego, który do końca tygodnia jest pusty, bo potem znowu goście. On tylko tak straszy ;) ... zresztą Zorba tam pewnie płakałby całą noc, a teraz tylko nad ranem :evil_lol: Na specerki i pobiegać po ogrodzie, wychodzą na zmianę, dziewczynki razem, a potem Zorba, więc nie ma problemu i oby nic się nie zmieniło do końca cieczki Dosi, bo Lena chyba miała jekieś zapalenie, a nie cieczkę. **************** Jak dojdę do formy, to pojadę z Dosią do Płocka, tam odkryłam dobry gabinet z możliwością zrobienia wszystkich badań ... http://chiron.home.pl/stary/index.html no ale muszę wyzdrowieć, bo teraz siła złego na jednego ... corka na górze leży chora, TZ po zdjęciu gipsu ma poważne problemy z tym kolanem, już dwa razy punkcja (wielki wylew do stawu kolanowego) i ledwo chodzi o kulach, no i dwie sunie, jedna z cieczką i pies z jajkami ... cóż, jakoś trzeba to przetrwać ... chyba że ktoś weźmie Dosię wcześniej na badania, a potem może do siebie na noc ... ona jest naprawdę bezproblemowa. Dosia jest słodka, można się zakochać :loveu::loveu::loveu:
-
Z Zorbą jest istne kino :p ... pierwszych kilka dni cieczki zachowywał się bez zarzutu ... teraz od 4-5 rano wydaje z siebie niebywałe odgłosy , na zmianę ryczy jak lew morski - bas baryton - a potem sopran koloraturowy :evil_lol: TZ powiedział, że dłużej tego nie zniesie i wyśle Zorbę do pokoju gościnnego, który do końca tygodnia jest pusty, bo potem znowu goście. On tylko tak straszy ;) ... zresztą Zorba tam pewnie płakałby całą noc, a teraz tylko nad ranem :evil_lol: Na specerki i pobiegać po ogrodzie, wychodzą na zmianę, dziewczynki razem, a potem Zorba, więc nie ma problemu i oby nic się nie zmieniło do końca cieczki Dosi, bo Lena chyba miała jekieś zapalenie, a nie cieczkę.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'](...) Ewanki, czy otrzymujesz wplaty za Dt?? Bo Natalijo dawno nie było, nie ma aktualnego rozliczenia.[/QUOTE] Od jakiegoś czasu nie otrzymuję wpłat na Lenkę, odkąd Natalia jest chora .. wcześniej było wszystko bez zarzutu!!!! Poprzednie zastrzyki na zapelenie sutków (30+30+20=80) i obecne (3x30=90), odrobaczenie (10) ... no i za bieżący miesiąc ... Lena jest u nas dzisiaj 84-ty dzień, a uregulowane było, o ile się nie mylę, za 60 dni. Chyba przydałoby się ponowić preparat przeciwkleszczowy - Frontline lub Fiprex ??? Miała być, tuż przed chorobą, szczepiona przeciw wirusówkom, ale w tej sytuacji nie wiem, jak sądzicie ... skoro u p. Aliny byla? ... czy powtarzać, czy nie??? Lenusia, po zastrzykach, czuje się znacznie lepiej, choć i tak nie było po niej widać choroby , ale teraz oczywiście już nie wymiotuje, no i koopa lepsza. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/328/897367385bdcf9a1med.jpg[/IMG][/URL] Bardzo prosimy o szelki, smyczkę , bo słodka Lenusia już wszystko zjadła ;) ... została jeszcze tylko piękna smycz flexi, ale ona się nie nadaje do codzinnej nauki, tylko z ludziem na drugim końcu ;) -
Dosia wita cioteczki :loveu: O, widzę, że tworzą się plany podróży :) ... ja niestety się rozłożyłam, mam gorączkę i siedzę w betach, co przy moim zapaleniu stawów nie wróży dobrze na najbliższy czas. Ja, niestety, nie będę mogła nigdzie jechać, ale Dosia jest bardzo dobrze ułożoną panienką ;) i chętnie pojedzie na badania z jakąś ciocią lub wujkiem. Zapraszamy do nas ... czy z Warszawy, Pabianic, czy Łodzi nie jest przecież daleko, wszędzie jakieś kilkadziesiąt km, a Dosia bardzo tęskni za cioteczkami ... tymi, ktore już zna i bardzo chętnie pozna nowe :multi: Stan zdrowia właściwie bez zmian, Dosia apetyt ma bardzo dobry, humorek też, jest bardzo przytulaśna i słodka ... żeby tylko z tą kupą się wyregulowało, to niczego nie można jej zarzucić :loveu:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dzięki, jesteś bardzo dzielna, naprawdę szkoda, że nie ma tej książeczki ... Natalia mówiła, że AlinaS obiecała ją wysłać, nie mówila, że jej nie ma tylko, że wyśle ... hmmmmmmmm ... ja mam zaraz gości przyjezdnych ... a to dla mnie masakryczna pora !!! wieczorem pomyślę. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena'] (...) Miałam gdzies nr.tel. do Natalijo i zapodział sie. Trzeba by sie skontaktować.[/QUOTE] Dzwoniłam, nie odbiera . -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Cioteczki wrociliśmy, uffffffff :angryy: ale się działo ... można dostać zawału :shake:[/B] Lenka mega panikara, miała na sobie obrożę, szelki i dwie smycze, na całe szczęście, bo z obroży się wysuneła :crazyeye: dostała dwa zastrzyki, pychol miała zabandażowany, ale po wyjściu, jak TZ zdjął jej bandaż to małpa dziabnęła go w rękę ... ze strachu zrobiła wielką rzadką śmierdzącą żółtą kupę na buty i spodnie TZ-ta i sama się upaprała od stóp po koniec ogona ......... w efekcie jechali z TZ-tem w bagażniku :evil_lol: a zapach w samochodzi przypominał szmbo w upalny dzień, które wlało się do auta ... po drodze gadałam do nich, a ludzie myśleli chyba, że do siebie, póki co jestem poważaną osobą w środowisku, ale to się może niedługo zmienić :p Wet dał jeszcze dwa zastrzyki-gotowce do wstrzyknięcia jutro, bo TZ powiedział, że to ostatni raz, jak ją trzyma, ugryzła go w rękę, ale na szczęście powierzchownie, tylko krwi było sporo ... mam nadzieję, że mu się szybko zagoi. Wet upierał się, że to jednak parwowiroza, że miewa różny przebieg i jest pewien, że Lenusia na to cierpi. Koszt 30+30 (2 dzisiaj i 2 na jutro) = 60pln -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']a jak chodzenia na smyczy są jakieś postępy? :) bardzo ładnie wyszła nasza Lenka[/QUOTE] Lenusia już bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie lubi jedynie jej zapinania i zawsze wtedy kuca, albo kładzie się na boczku ... zaraz jedziemy do weta na kolejne zastrzyki, oj, będzie się działo, wczoraj przegryzła skórzany kagaiec ... wet mówił, że był nowy i że już więcej go nie pożyczy. Musimy coś wymyśleć, bo Lenusia, na codzień bardzo dzielna, u weta wpada w panikę. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Moja Maya w nocy tez spi w klatce, albo przed jak jest goraco.[/QUOTE] Myślę, że klatka daje im (Maii i Dosi) poczucie bezpieczeństwa ... Lenka odwrotnie, woli otwartą przestrzeń i to najlepiej na pewnej wysokości :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
W klatce Dosia, sama wybrała to miejsce, Lenka nie chciała mimo moich starań ... zjadała, co tam jej dawałam i w nogi ;) ... a Dosia zaakceptowała klatkę jako swoją budę, nie znosi natrętów, a tu łatwiej się jest jej bronić ... wejście tylko z jednej strony ;)