Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Tak patrzylam na te cienkie pręty i rzeczywiście chyba są zbyt wiotkie ... przydałyby się pręty jak w kojcach np. u Jamora , ale jak to urządzic w mieszkaniu ???
  2. Sunia jest piękna i ma cudowny charakter, a to przecież podstawa ... mam nadzieję, że Pani się namyśli, bo to jedyna taka suczka na całym forum DGM :)
  3. To wspaniałe wieści, że jest już na miejscu .... a fotki gdzie ;) ???????????????
  4. [quote name='IVV']ehhhh....a suczek taki fajny....[/QUOTE] ... tak, one wszystki fajne :loveu: ... tylko gdzie te dobre, kochające, mądre domki ??????????????? :roll::roll::roll:
  5. Witaj Pudlisiu, cieszę się, że niedługo bedziesz biegał po swoim ogrodzie, bo blokowisko dla psiakow (i dla ludzi) zdrowe nie jest ;)
  6. Witamy również o poranku ... kanadyjskim ;) Molly przed chwilą leżała obok mnie na kanapie i pomagała mi pisać komentarze na dogo ;) ... podeszła Dosia, położyła łebek na brzegu wersalki, a mała Mulinka jak nie skoczy, jak nie warknie ... biedna Dosia zaczęła szczekać kompletnie zaskoczona .... :roll: oj, potrwa to jeszcze jakiś czas, zanim suczki się dogadają :p
  7. Kciuki zaciśnięte na maxa :) ... niecierpliwie oczekujemy relacji i fotek :p
  8. [quote name='malagos']Ale co, takiego dogomaniaka szukamy bez psa?[/QUOTE] ... prawda, że to jakiś absurd ;) :D .............. no ale mamy może jakis niezapsionych znajomych, rodzinę etc.
  9. ... ale maleństwooooo ... mam nadzieję, że szybko ja ktoś weźmie do domu, bo jakoś nie widzę jej mieszkającej dłużej w schronisku ... w razie czego ... . ;)
  10. [quote name='dota&koka']chce,wychodzi,ale szybko,bardzo szybko wraca spowrotem za dużo smaczków nie mogę mu dać,bo dziś operacja,a i tak zapomniałam się i kiedy wlazł do klatki nakarmiliśmy go parówką :([/QUOTE] ups, parówka nie jest fajna, ma masę przypraw i konserwantów i jest strasznie tłusta (to tylko tłuszcz i woda - niezdrowa dla ludzi, a tym bardziej dla psów) ... najważniejsze, żeby ładnie wyszedł na spacer i na zabieg, a potem niech tam leży i odpoczywa ... a w przyszłym tygodniu zajęcia z behawiorystą i powinno być ok. On musi mieć miejsce, gdie czuje się bezpiecznie , bo inaczej jest w ciągłym stresie, więc sądzę, że klatka jest ok! Nadal kciukasy zaciśnięte do granic możliwości !!!!!!!!!!
  11. ... hmmm, o to będzie najtrudniej ... :/
  12. Jak go wołasz, czy dajesz smaczka ... to też nie chce wyjśc ?
  13. Pomysł z kocem bardzo dobry ... ma teraz zaciszną budkę ... powinno być dobrze, tylko to musi troszkę potrwać, tak sądzę :) edit. ... a może właśnie on chciał mieć coś swojego, na wyłączność .... może to mu potrzebne do szczęscia, pilnuje swojego domku ale jednak TY musisz mieć tam wstęp (!) ... radzą nawet, że człowiek powinien posiedzieć na posłaniu psa, a pies na łóżku człowieka nie! To mu daje właściwe proporcje relacji w stadzie. Poznaje swoje w nim miejsce, a Welsh chyba się zagubił i wydaje się biedakowi , że jest alfą, że za wszystko odpowiada i jest mu z tym źle, bo sobie wyraźnie nie radzi ... a on powinien się też bawić i mieć bardzo dużo zajęć (pracy). [B] ....... a Alfą jesteś TY Dotka i tak trzymaj[/B] :)
  14. [B]Zaciskam kciuki z całych sił, żeby było dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)[/B] Myślę, że on w klatce będzie się czuł bezpiecznie, to będzie jego teren ... może przerastał go rozmiar ludzkiej klatki, nie radził sobie z wieloma sprawami i może też z tym.
  15. Wspaniała sunia, rewelacyjna przemiana ... Marta czarodziejka :)
  16. [B]Lenka o poranku rozdaje buziaki :buzi:[/B] Lenka jest teraz przeszczęśliwa ... bawi się , galopuje, skacze i figluje z małą Molly :multi: ... mam nadzieję, że jej przyszły domek będzie z jakimś psiakiem, bo ona uwielbia się bawić, no i oczywiście kimś opiekowac, wszak to wzorowa higienistka ;)
  17. Dosia przesyła buziaczki o poranku :loveu: Sunia już odważyła podejść do szczeniorka Molly i obwąchać szczegółowo ;) ... ale zaraz potem odeszła na bezpieczną odległość. Gdy Molly szaleje z Lenką, Dosia chowa ogonek pod siebie ... nie lubi ruchu, hałasu i jakiegokolwiek zamieszania. Na szczęscie jest możliwość odizolowania, na jakiś czas psiaków, tak by każdy czuł się szczęsliwy :) Musze pochwalić Dosię :loveu: ... gdy ktoś dzwoni przy furtce, to oczywiście wszystkie psy w domu szczekają :cool3: ... a Dosia zawsze stała nieco z boku z podkulonym ogonkiem i patrzyła ... a teraz , przed sekundą, pięknie szczekała razem ze wszystkimi, dzielna dziewczynka, stopniowo się otwiera i naśladuje pobratymców ;) Prosimy dla Dosi o domek cichutki, kochający i wrażliwy ... wtedy będą się uzupełniać i wzajemnie się uszczęśliwią. To najwspanialsza delikatna sunia na świecie !!! :)
  18. [B]Molly rozdaje buziaczki o poranku :buzi:[/B] Słodki szczeniaczek, całuśny i przytulny, będzie dla kogoś ukochaną przyjacióką :) Jeszcze nie załapała, że w domu nie robi się koopy i rano weszłam w ... no cóż, kapcie do prania, podłoga do mycia, ale nie narzekam, bo malutka jest kochana i bardzo radosna ... rozśmiesza nas na każdym kroku :loveu:
  19. Witaj Szczylku :) ... widzę, że jeszcze czekasz na ten jedyny wymarzony wspaniały domek ... cierpliwości, już niedługo ... ;)
  20. Witaj Tosieńko :) ... teraz jakiś zastój z adopcjami ... wszędzie na wątkach czytam, że cisza i mało telefonów ... u moich pięknych wczasowiczek też cisza.
  21. Witaj mały rozrabiako :) ... ogłoszenia w Gumtree też mają wielkie powodzenie, można spróbować.
  22. Witaj Cassi ... wskakuj na pierwszą piękna :)
  23. [quote name='halcia']O matko!Aga trzymam kciuki by Ci sie to jakos ułozyło.Płatne DT u Agi???Ją do szaleństwa moga doprowadzic te co ma....[/QUOTE] ... miałam na myśli, TE SAME psiaki, żeby przeszły na formę płatnego DT u Agi !!!!! ... trzeba by zainteresować wiecej ciotek i ściągnąć deklaracje. Przecież Aga jest ze wszystimi kosztami sama ... a sunie niszczą, gryzą, są kochane, ale dodatkowych kosztow i kłopotów jest masa.
  24. Bardzo mądra wypowiedź piechci ... cóż dodać ... trzeba konsekwencji i twardej ręki, psiak jest wspaniały, ale sobie nie radzi z rolą, której się podjął i z ogromem miłości. Poproszę na PW nr konta, zadeklarowałam jdnorazowo 30pln i nie wiem komu wysłać ;)
  25. Miałam dzisiaj tak zakręcony dzień i jeszcze nie napisałam , że przyszła dzisiaj karma dla Mulinki :multi::multi::multi: ... jadła ją z wieeeelkim apetytem i gryzaczki też bardzo jej się spodobały, takie śliczne żółciutkie ... jutro wstawię fotki :)
×
×
  • Create New...