-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
... hihihi, a może jej kolor chodniczka nie odpowiada, taka estetka ??? ;) -
Dzisiaj był ostatni zastrzyk antybiotyku ... dziękujemy baaardzo cioci Lilek :loveu: Malutka Molly jest sprytna i mądra, dzisiaj razem z Lenką pomagały zbierać jabłka w sadzie i zajadały te, które same wybrały, piękne czerwoniukie ;) ... a teraz w koopce na dywanie posiekane czerwone skórki ... musiałybyście widzieć minę TZ-ta :evil_lol:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
... no, skoro uważacie , że Lenusia ładnie wyszła, to już się nie czepiam ;) Lena dzisiaj w sadzie towarzyszyła w zbieraniu jabłek i zjadała te, które sama sobie wybrała ;) ... wcześniej, jak pamiętacie zjadała z apetytem maliny z krzaczka, morelki , a teraz jabłka ... mądra dziewczynka, wie co zdrowe :p -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Goldenek2']Ewanko, psiaki medialne o wiele szybciej znajdują domy :). A Lenka jest śliczna i radosna więc ..... telefony będą się urywać :)[/QUOTE] Oby tak było :) Ojjjj, Molly włazi mi na klawiaturę i nie mogę pisać .......... :D Lenusia nie wyszła chyba naj;epiej na tej fotce, nie jest zbyt fotogeniczna .... ale jest taka fajna, oby domek to w niej zauważył !!! może to zdjęcie ............ [URL]http://img259.imageshack.us/i/p12600986220052.jpg/[/URL] albo to....................... [URL]http://img148.imageshack.us/i/p12600876719856.jpg/[/URL] a tu jest albumik Lenusi .... CIOTKI, pomóżcie wybrać, skoro można podmienić to może warto spróbować .... ;) [URL="http://img259.imageshack.us/gal.php?g=p12600986220052.jpg"][SIZE=3][COLOR=#4444ff]http://img259.imageshack.us/gal.php?g=p12600986220052.jpg[/COLOR][/SIZE][/URL] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Goldenek2']Ciotka Feliksik rzeczy trudne załatwia od ręki .... cuda zajmują Jej kilka dni :)[/QUOTE] To prawda :) ... Lenusia jest ogromnie wdzięczna, oby jakiś wspaniały domek ją wypatrzył ... ona tak bardzo chce być kochana, tak bardzo się stara !!! -
Posyłam ciepłe wspierające myśli ... będzie dobrze :)
-
[quote name='olga7']Nie wiem jakie są losy suni ,czy żyje jeszcze ? Jesli tak to moze Ewanka by ją wziela na domowy DT ?[/QUOTE] O, matko, jaka bidulka .... :shake: ........... co się dzieje teraz z sunią ???? czy mogę jakoś pomóc?
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ja wcale nie uwazam aby wyszła groźnie :) wyszła jedynie na sporego psiaka ;)[/QUOTE] ... no to dobrze ... bo wydała mi się taka groźna ;) -
Dobrze, że już po przeglądzie :) ... trzymamy kciuki za powodzenie całego welshowego przedsięwzięcia ;)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Na tym zdjęciu Lenusia wygląda bardzo groźnie, a to przecież taka słodka sunia higienistka, patrzy tylko jak tu komu pomóc, umyć oczka, uszka i zagląda w oczy ludzia, czy jest z niej zadowolony ... szkoda, że to nie wyszło na jaj fotkach. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']Onet na Światowy Dzień Zwierząt (4.10) przygotował galerię zwierzaków z dogo do adopcji - Spójrzcie jest tam wśród nich nasz pupil Lenka: [URL="http://pies.onet.pl/1209,1,1,dom_potrzebny_od_zaraz,galeria.html"][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#800080]http://pies.onet.pl/1209,1,1,dom_potrzebny_od_zaraz,galeria.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/QUOTE] [B]Baaardzo dziękujemy ... Lenusia JEST pod nr 23 ..........[/B] :multi::multi::multi: -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Przybiegłam i ja do rozrabiaki ;) ... hop po domek :) -
[quote name='Czarodziejka']Dziewczynki, może jest domek stały. Pani szuka młodej oneczki, albo w typie do mieszkanka w Łodzi. Dom jest sprawdzony.[/QUOTE] To wspaniała wiadomość ... :) ... ale, czy Pani zdaje sobie sprawę w jak fatalnym stanie jest sunia ??? ... trzeba ją odkarmić, zbadać, nie wiadomo czy jej coś nie dolega ... itp. itd.
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/348/f554140d6ee7f814med.jpg[/IMG][/URL] Molly teraz siedzi spokojnie - pozuje ;) ... ale zwykle włazi mi na klawiaturę i nie daje do Was pisać ............ :D a tu bolesne zastrzyki ... dziękujemy cioci[I] Lilek[/I], dzisiaj ostatni zastrzyk ... huuurraaaaa :multi::multi::multi: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4a1c9663a9471ace"][IMG]http://images35.fotosik.pl/183/4a1c9663a9471acem.jpg[/IMG][/URL]
-
Molly ... słodki aniołeczek ............ :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/348/2c1810c725b8d777med.jpg[/IMG][/URL] a tu .... jakie ładne były szeleczki ... :crazyeye: Molly zupełnie jak Lenka, ona już kilka pożarła :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5d38124596ae724a"][IMG]http://images40.fotosik.pl/331/5d38124596ae724am.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Cantadorra']A co to znaczy, ze klisza jest wyżarta?[/QUOTE] ... to znaczy, że enzymy trzustki działają prawidłowo :) ... jeśli część kliszy pokryta koopą jest wyżarta to jest ok !!!
-
Ceszę się bardzo, że sunia jedzie do dobrego hoteliku :) ... powodzenia malutka ... teraz będzie już tylko lepiej. [quote name='Atrisko']zaznaczę sobie i na razie nic nie napiszę...bo coś mi tu nie pasuje...[/QUOTE] ... a co Ci nie pasuje, jeśli wolno spytać? ... jeszcze jest czas na wszelkie wyjaśnienia.
-
[quote name='agnieszkal2']wiesz..najgorsze sa oplaty:( Sam czynsz to 700...:( Po 15 latach pracy potraktowali nas jak smieci...[/QUOTE] E, nie patrz tak na to ... małżeństwa po 30 latach też się rozpadają ... Wiem, że to boli i cholernie wkurza, ale pomyśl pozytywnie ... co z tym fantem zrobić ... trzeba szukać pieniążka gdzie indziej , nie ma wjścia .............. a wiadomo, że wszystko drożeje, czynsze też idą w górę i wszystkie opłaty i produkty - wszystko! Wiem, że coś wymyślisz ... tak pięknie grasz .... :loveu: O, muzykoterapia dla dzieciaków (np. w przedszkolach) albo dla seniorow ... pomyśł o czymś nowym i na tym skup uwagę, a na nich machnij ręką, szkoda zdrowia , howk :)
-
[quote name='obraczus87']Acha, wczesniej bylam poinformowana o kosztach w kwocie 200zł. I taką też cenę podałam na wątku sterylkowym. Tak więc skarbonka zwróci nam 200zł, a reszte musimy dozbierać sami. Piechciu, czy taki układ odpowiada?? :) 200 pln, to mało być w mojej miejscowości, ale doszły mnie różne głosy i zdecydowanie optuję za kliniką w Płocku, tam na miejscu mają usg, laboratorium itp. U nas, po prostu, wiejski gabinet.
-
Hmmm, nie wiem, to decyzja piechci ... Dosia chyba będzie gotowa, mam nadzieję, że wzmocni się i przytyje jeszcze choć odrobinkę. Teraz czuje się dobrze, nie ma już rozwolnienia, Mr Q jeszcze nie idealny, ale poprawa jest widoczna gołym okiem ;) Ostatnio żyje w stesie z powodu szalonego szczeniorka, ale jeszcze kilka dni i chyba zaakceptuje tę nową sytuację.
-
Już się dowiadywałam, w Płocku w "Chironie" sterylka Dosi ok. 270 pln i nie robią tam wziewnej, tylko zwykłą, ale mają bardzo dobrą opinię w regionie.
-
[quote name='agnieszkal2']A ja i TZ dzisiaj dostalismy wypowiedzenie w pracy.Firma szuka pieniedzy,wiec kogo sie da zwolnili lub kazali zlikwidowac jednoosobowe firmy i wypowiedzieli umowy.Tak jak nam.I albo zaakceptujemy nowe warunki na umowie o prace albo won.Wiecie,ile nam daja od dzisiaj na miesiac?1500 zl.Zarabialismy 2000-2200.Za duzo wg nich :-(:-(:-( :flaming:[/QUOTE] A niech to ............... :angryy: Bardzo współczuję ... tak myślę, co tu radzić (???) ... jakaś inna praca, dodatkowa, w domu ... płatne DT (???) ... korepetycje ... bo na to by palnąć sobie w łeb, zawsze będzie jeszcze czas.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ewanko, a próbowałaś zostawiać dziewczyny same w pokoju?? :)[/QUOTE] Zostawiam je w róznych konfiguracjach ... Lenkę z Molly, Lenkę z Dosią, Lenkęz Zorba ... Molly z Dosią nie mam sumienia, hrabina by mi chyba tego nie wybaczyła ;) ... ale jestem cały czas w domu lub w ogrodzie, nie wyjeżdżałam w ostatnich dniach poza posesję. Muszę i tego spróbować. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] Lenka szczęśliwa , biega,skacze, galopuje, szaleje i śmieje się na całe gardło :D ... jej trzeba było nieposkromionego szczeniora ... nie w głowie jej teraz jakieś gryzienia, niszczenia ... jest radosna, opiekuje się, jako higienistka małą Mulinką. Nawet pozwała małej na wyraźne , jakby to określić ... ruchy dominacyjne ;) , nawet mnie tym trochę zaskoczyła, przecież to ona zawsze była "na górze" ;) [COLOR=darkorchid]... piszę teraz w trybie awaryjnym, mój laptopik się buntuje, więc jak zniknę, to kontakt tylko tel. lub osobisty - zapraszamy[/COLOR] :p -
Dosia wita o poranku :loveu: Dosia jakoś nie może przekonać się do małej Mulinki, ale myślę, że to kwestia czasu i przestanie reagować na małą z wyraźną niechęcią ... oby!!! ... piszę teraz w trybie awaryjnym, komputer ma jakiś problem z psychą ... w razie czego tel.