-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Ja wyskrobię 30 pln, ale niestety tylko jednorazowo ... :( w razie zbiórki kasy, bardzo proszę o przypomnienie na PW !
-
[quote name='agada']i jeszcze: [U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/193197-Akcesoria-dla-zwierz%C4%85t-na-sterylki-w-D%C5%82u%C5%BCynie-29.09-22-00[/URL][/U][/QUOTE] Mam taki węzeł, jak tu nr 3 ... Molly go lubi :) ... ale już ma, więc po co dublować.
-
Strasznie przepraszam ... ale tu konieczna jest mądra [B]rada [/B]... [B]piękny ONek i wielki dramat ...[/B] mąż właśnie się wyprowadził, troje malutkich dzieci ... a dota&koka nie radzi sobie kompletnie :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181095-ON-Welsh-musi-opuścić-Dt-hotel-czy-schron-Deklaracje-znów-potrzebne/page170[/URL]
-
[quote name='bela51']Zrozumiałam, ze jest u osoby prywatnej, nie w schronisku. Piekna bidula.:-([/QUOTE] Tak, u osoby prywatnej w garażu ... ma czas [B]do soboty, a potem ... schron[/B] :(:(:(
-
Czy sunia jest wzrostu onka, czy mniejsza ? ... jest tak chuda, a zdjęcia z takiej perspektywy, że trudno się zorientować ...
-
a ja myślałam, że to ta sunia ma problem ... a poczytajcie tutaj ........ ........totalna załamka ....... :( ......... Welsh rozwalił dziewczynie życie .. .. mąż odszedł, bo wybrała psa, a ma trójkę malutkich dzieci i nie pracuje :( pies jest u [B]dota&koka[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181095-ON-Welsh-musi-opuścić-Dt-hotel-czy-schron-Deklaracje-znów-potrzebne/page170[/URL]
-
[SIZE=2]Ja mogę dać[B] jednorazowo 30 pln[/B] ... stałej niestety nie mogę ... [/SIZE] [SIZE=2][I]... jeśli ktoś będzie zbierał kasę to poproszę o info na PW , bo skleroza ... wiadomo ![/I][/SIZE] ale chociaż na miesiąc psa gdzieś umieścić, a w tym czasie można zbierać deklaracje i ewentualnie szukać innego miejsca .................. [B]wszystko będzie lepsze od tego co jest teraz ..............:([/B]
-
Wiem, że deklaracje kiedyś były ... może uda się uzbierać na nowo ... [B]... ten pies zrujnował Docie życie ...[/B] :( [B]nie dajmy się zwariować , [/B] [B]Dota ma troje malutkich dzieci i ....[/B] [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=6]PANA PSA !!![/SIZE][/FONT][/B]
-
tytuł wątku ... trzeba edytować pierwszy post i w 'opcje zaawansowane' można zmienić tytuł. Szkoda suni w tym garażu, ale to znacznie lepsze niż schron ... :roll:
-
[quote name='mysza 1']Tylko kasy nie ma na nią, na wątku pustki...[/QUOTE] ... to niestety zawsze jest problem :( mój szczeniorek Molly też nie ma deklaracji ... czasem można przecież poczekać , żebym tak mogła ją przyjąć ...
-
O matko, Dorota , strasznie Ci współczuję ... uważam, że .... [B][SIZE=4]Welsha trzeba natychmiast (!!!!!!!!!) przenieśc do hoteliku z kojcami !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B] ... i na tym się teraz skupić ... nie ma innego wyjścia :(:(:(
-
U zuziM na wątku jest info, że wyjeżdża na 2-3 dni ... napisałam do niej PW, może zdąży odpowiedzieć przed wyjazdem.
-
[quote name='Tora&Faro']Ale bieda:shake:[/QUOTE] [quote name='mysza 1']Szukam dla niej pomocy ale nikt nie odpowiada na moje pytania...[/QUOTE] Dzięki cioteczki :loveu: ... że pojawiłyście się na wątku bidulki. U mnie już ciasno, a poza tym ta masakryczna odległość ... a może u zuziaM ??? ...zaraz do niej napiszę.
-
[quote name='Shania']No własnie mało, staram się rozsyłać na pw, i ogłoszenia trzeba zrobić....nie mam na wszystko czasu, więc raz jeszcze prosze o pomoc:([/QUOTE] Może napisz w tytule , że mała szuka też deklaracji !!!
-
[quote name='ladySwallow']Z jagnięciną i ryżem.[/QUOTE] To super - taka najleppsza :)
-
[quote name='sonia71']ta karma-tak pisze-dla wszystkich szczeniąt do 12 miesiąca -to będzie dobra jest tylko podział dla wszsytkich do 12 m-ca lub dla dużych i bardzo dużych od 4 miesiąca[/QUOTE] ... chyba będzie dobra dla naszej kruszyny rozrabiaki ;) to jest z kurczakiem? ... a może jest z jagnięciną??? kurczak częciej uczula !!!!!!!!!!!!
-
[quote name='sonia71']Dobra to tak ,ladySwallow zamówię z tego ostatniego miejsca :Brit [COLOR=red]super premium[/COLOR] plus zabawki .[/QUOTE] koniecznie dla ... [COLOR=red]szczeniaków średnich ras [/COLOR][COLOR=black]... tam są inne proporcje składników.[/COLOR]
-
[quote name='sonia71']Ewanko- a Molly nie będzie miała już wizyty kontrolnej u weta ,albo Dosia czy Lenka żebyś mogła kupić gryzaki i piłeczki tam na miejscu bo karmę kupiłybyśmy na allegro bo gryzaki się tam nie opłaca z przesyłą.?[/QUOTE] Molly dostaje teraz codziennie zastrzyki ... wczoraj wieczorem była Lilek i dala małej zastrzyk, dzisiaj i pojutrze (jutro przerwa) też przychodzi i to będzie koniec kuracji antybiotykowej. Potem 3-4 dni przerwy i odrobaczenie, a potem po dwóch tygodniach szczepienie na wirusówki - tak plan jest ustalony z wetem. Oczywiście, gdyby się co malej w międzyczasie działo, to natychmiast jedziemy do weta ... ale teraz widac, że już prawie całkiem zdrowy psiak ... biega, podgryza wszystko i wszystkich, ale tak leciutko, jest naprawdę słodka ... jako jedynej pozwałam jej wchodzić do łóżka :eviltong:, bo to przecieżjeszcze dzieciaczek ... tamte dwie suczki nie wchodzą , ale wyraźnie jej zazdroszczą :evil_lol: ************************ [SIZE=1]EDIT:[/SIZE] Ja wymyślam jej różne gryzaczki ;) ... bo wyraźnie potrzebuje ich bardzo tak jak pieszczot i obecności człowieka ... Wymarzony dla niej domek koniecznie z jakąś osobą , np. babcią, która dużo czasu spędza w domu, nie można takiego maluszka zostawić na wiele godzin samego, trzeba ją przecież często wyprowadzać, i karmić ... ja ją karmię 4 razy dziennie, a na dwór wychodzi co 1,5 godziny.
-
[quote name='Shania']Aza zostaje u Państwa do soboty, i najprawdopodobniej jak nic nie znajdziemy do tego czasu Aza trafi do schronu:([/QUOTE] Oj, mało czasu ... trzeba pilnie rozsyłać wątek!
-
Biedna chudzinka, niestety nie mogę pomóc ... dwa dni temu przyjechała do nas mała sunia Molly i mam komplet, a kojców nie mamy. Porozsyłam chociqaż wątek suni ... trzeba tu wiecej ciotek i deklaracji (!) ... bez deklaracji trudno czegoś szukać, niestety. Jak długo może zostać tam, gdzie teraz jest?
-
[quote name='sonia71']napisałam ewance że by zadzwoniła i dopytała konkretnie ,jak nie to pomóż którąś wybrać a może zamówić tą którą polacałaś wcześniej?[/QUOTE] Jestem, wetka nie zaproponowała żadnej konkretnej, chyba nie chciała robić kryptoreklamy ... ale wymieniła wiele firm, tych lepszych ;) ważne, żeby było [B]super premium dla szczeniąt średnich ras ![/B] myślę, że może być [B]Brit[/B], albo[B] Nutra[/B] ... Brita je u nas Lenka, a Nutrę Dosia -- dobre firmy ze średniej półki cenowej. Lepsze jest np. Royal Canin, ale chyba dużo droższe.
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witaj piękna ... kciuki mocno zaciśnięte :) ... wetka może się mylić co do wieku ... nie brałabym tego aż tak poważnie i nie straszyła tym potencjalnego domku :p -
Sonia jest wspaniałą Osobą .... dzięki Niej mały psi dzieciak żyje i może bezpiecznie się bawić i skakać do woli, a nie leżeć gdzieś na poboczu drogi z połamanymi łapkami lub nawet cos gorszego :shake: [B]Molly bardzo dziękuje cioteczce Soni, za to , że uratowała jej życie :loveu::loveu::loveu:[/B]
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia baaaaardzo dziękuje i wita o poranku kochane cioteczki :loveu:[/B] Lena jest przeszczęśliwa :multi::multi::multi:, bo nareszcie znalazła psiaka o podobnym temperamencie :eviltong: .... ani stateczny Zorba, ani tym bardziej powściągliwa hrabina Dosia nie mogli jej zapewnić odpowiedniej dozy ruchu i rozrywki ... nie ma to jak szczeniorek z ADHD :evil_lol: Bezustanne gonitwy, podgryzanie, kotłowanie na dywanie, to główne punkty programu rozrywkowego ;)