-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Funiu, bardzo współczuję ... oby wszelkie ataki Cię omijały!!!!!!!! ;) ... a sunie, żeby bezproblemowo przechodziły rekonwalescencję ! -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Ewanko Casii nie pospaceruje na razie bo wybudziła sie dopiero z narkozy;)Operacje zniosła dobrze .Wetka powiedziała ze musiała głodowaać od dłuższego czasu .....Na pewno nie posostało to obojętne dla jej organizmu :shake:Reszty szczegółów dowiem się wieczorem przy odbiorze .Cassi od niedawna gryzie jedzenie wcześniej je połykała ....... .Chciała zjeść aby nikt jej nie zabrał.Upodlone ,zagłodzone psie chciało najeśc się szybko aby nie zjadły jej towarzyszki niedoli .... W prostnicy miała jakieś spore złogi i czopy( została przegłodzona do operacji,więc powinna sie opróznić . ) .Dokładnie napisze po rozmowie ,zeby nie przekręcić i nie siać fermentu .[/QUOTE] Rzeczywiście ... to dzisiaj , czyli spacerek jutro ;) Cieszę się bardzo, że wszystko poszło dobrze, ale to że organizm zniszczony głodowaniem, to baaaaardzo smutne. Na szczęście IVV :loveu: ... uratowała małą przed smutnym końcem ... teraz spokojna rekonwalescencja i cudowny domek, tego trzeba naszej ślicznej suni. -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Ewanka replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wspaniale psiaczki, pozdrowienia dla rodzinki :) -
Czarna niby-jamniczka mniejsza, niż kot. Przerażona:( DT albo DS
Ewanka replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Witaj maluszku, pokaż się światu :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Witaj Tosieńko :) ... ciotki zrobią Ci ogłoszenia i znajdziesz cudny domek. -
[quote name='sonia71']Ewanko-to teraz na dniach mala dostanie tabletkę od robaków? a potem ok 20.10 wirusówki-pytam bo zacznę prosić o ogłosznia i zanim znajdzie się domek Mulinka będzie już po zabiegach.[/QUOTE] Tak, tebletkę przeciw robalom dostanie dzisiaj, a potem dalsza część planu :) Wydaje mi się, że śmiało można już robić ogłoszenia, bo to wszystko zwykle troszkę trwa, sama decyzja, a potem przecież wizyta przedadopcyjna itp. ******************************** Edit: Ufff, tabletka połknięta ... dzięki kochanej cioci [I]Lilek[/I] :loveu: ... odwiedziła nas niespodziewanie i wtłoczyła do dzioba krówki Molly tabletę tak głeboko, że patrzyłam na to z lekkim przerażniem i ... poszłoooo do żołądka :multi: Teraz spokojnie czekamy na efekty :evil_lol:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] U nas piękne słońce i Lenka z całym towarzystwem obiegła rano swoje ulubione ścieżki i galopem wróciła do domu, poranny chłodek daje się jeszcze we znaki ;) [SIZE=1]... nie mam nawet odwagi pytać o wczorajsze zainteresowanie Lenką, bo chyba cisza ..................................[/SIZE] -
Taka prawda .... tylko czy Dotka to wytrzyma , ten długi czas ćwiczeń z odległym i niewiadomym skutkiem. Mocno trzymam kciuki !!!!!!!!!!!! .... ale myślę cały czas o rodzinie - to jednak podstawa, skoro są dzieci !!!
-
[B]Molly wita o poranku kochane cioteczki :loveu:[/B] Jest radosna, skacze, szaleje z Lenką ... jako jedyna ma pozwolenie wchodzenie na łóżko, w końcu to przecież jeszcze słodki dzieciak :evil_lol:
-
Dosia wita o poranku :loveu: wczoraj miała zdecydowanie słabszy dzień, nie zjadła śniadania (dopiero po południu) nie chciała wychodzić, dla niej błekitna plaża jest ulubionym miejscem relaksu ... jest cichutko, nie wieje, nikt nie przeszkadza, można się wygrzewać na słonku. Dzisiaj już czuje się dobrze, zjadła z apetytem śniadanko i ... ułożyła się na plaży :eviltong:
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witaj Cassi , zapraszam na spacerek :) -
Przyszli do nas znajomi i zgodnie wykrzyknęli ... [B]O, krówka .....[/B] :D ... Molly się nie obraziła ... było mnóstwo śmiechu ;)
-
Myśmy dawali naszemu Zorbie (był po traumatycznych przejściach) przez kilka miesięcy [I]'Kalm Aid',[/I] teraz dostaje go nasza wczasowiczka Lenka ... może warto spróbować, chociaż dla Welsha chyba by trzeba coś mocniejszego (???) ... :( Biedny psiak ... baaaaaaardzo współczuję Dotce !!!!!!!!!!!
-
[quote name='sonia71'][COLOR="#4169e1"](...) Ewanko -jutro Jo37 przeleje zapłatę za DT za wrzesień 70zł(7dni/10zł.)[/QUOTE] Bardzo się cieszę, ale mi jakoś tak wyszło, że było 6 dni września ;) ... Molly przyjechała 24 września wieczorem, więc tego dnia nie liczę.
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Są bazarki z ogłoszeniami, gdzie za 5, czy za 10 pln można kupić kilkadziesiąt ogłoszeń dla psiaka, a można robić samemu, tzn. najlepiej grupowo ;) BAZAREK z ogłoszeniami: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193140-35-ogłoszeń-za-5-zł-ogłoś-swojego-psa!-Na-Joy-i-Megi-do-8.10[/URL] Cioteczki zerknijcie ... maleńka, wystraszona bida :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193870-Czarna-niby-jamniczka-mniejsza-niż-kot.-Przerażona-(-DT-albo-DS[/URL] -
Kajak szcześciarz:) zagarnął pomarańczowy na własność :)
Ewanka replied to Tora&Faro's topic in Już w nowym domu
Szczęściarz .................... b.z. ;) -
Czarna niby-jamniczka mniejsza, niż kot. Przerażona:( DT albo DS
Ewanka replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Dzięki za link, wkleiłam ją do tych mikrusków [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!?p=15486712#post15486712[/url][/QUOTE] Świetnie ... ludzie często szukają takich mini psiaków, tam ma większe szanse, że ktoś ją wypatrzy :) -
Czarna niby-jamniczka mniejsza, niż kot. Przerażona:( DT albo DS
Ewanka replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Fajne allegro. -
Czarna niby-jamniczka mniejsza, niż kot. Przerażona:( DT albo DS
Ewanka replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-ogłaszając-swoje-MIKRUSY-pamiętajcie-o-innych-które-cierpią!?highlight=mikrusy[/URL] tan drugi jest chyba właściwy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-a-wAE-tek-informacyjny-proszAE-nie-pisaAE[/URL] -
Czarna niby-jamniczka mniejsza, niż kot. Przerażona:( DT albo DS
Ewanka replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven'](...) [IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/1111.jpg[/IMG][/QUOTE] ... rewelacyjna fotka ... dodałabym ją do ogłoszeń, koniecznie!!! ... no i na wątek mikrusow, tam jest spory ruch,może ktoś ją wypatrzy. -
Właśnie wysłałam obiecane 30 pln, może się przyda naszej chudzince :)