Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [B]Molly wita w cudownym slonecznym dniu :loveu:[/B] ... chyba niestety ostatnim tak pieknym, od jutra zapowiaja deszcz ... biegala, szalala, skakala i ... jadla gruszki, ktore znalazly z Lenka w trawie w sadzie ;) ... teraz wrocila, zjadla obiadek, popila woda, padla i teraz slodko spi :) [SIZE=1]140 dostalam, dzieki :)[/SIZE]
  2. [B]Lenka wita slonecznie :loveu:[/B] ... ona potrafi korzystac z pieknej pogody ;) ...biega, skacze, aportuje ... szaleje z mala Molly :multi::multi::multi: ... u mnie ok, dzieki za wsparcie, za tydzien tez bede znowu skakac :cool1:
  3. [quote name='Basia Z.']Założę galerię Tosi i pozostałych moich skarbów, to w sumie fajna forma pamiętnika. Będa tam zdjęcia i newsy :). Tylko trochę się obawiam, żeby się po Tosię własciciel nie zgłosił, bo byłoby to obecnie dużym problemem...moze lepiej byłoby się nią tak nie chwalić i nie wstawiać tu zadnych zdjęć ?[/QUOTE] ups, na to nie wpadlam , wyobrazam sobie .... juz bys jej nie oddala ;) a nie wystarczaja 2 tyg. jak w schronie ??? bo przeciez, po tej kwarantannie schron wydaj psy do adopcji, wiec juz chyba poprzedni wlasciciel nie ma do nich prawa ?
  4. Akrum i Pyrdka :) ... przeczytalam watek od poczatku, ciotki jestescie wspaniale, tyle w Was entuzjazmu do pracy ... otwieracie drzwi do lepszego zycia dla tych psiakow - to wspaniale , zazdroszcze ;) Trzymam mocno kciuki i kibicuje na odleglosc !!!!
  5. Dosienka wita slonecznie :loveu: .... podobno dzisiaj ostatni sloneczny dzien i mialam nadzieje, ze Dosia pobiega troszke, korzystajac z pieknej pogdy ... a ona dreptu dreptu, potem galopem do domku i buch na dywan na sloneczna plame ... coz, nie dala sie namowic :roll:
  6. Basiu, ogomnie sie ciesze ... Tosia jest cudna, a ubranka nosi z gracją super modelki ;) ........ koniecznie załóz jej watek - galeria Tosienki :)
  7. Witaj piekna :) [SIZE=1]... mysle, ze warto zbadac te stawy biodrowe .[/SIZE]
  8. Jaka wspaniała wiadomosc :multi::multi::multi: Cassi, badz grzeczna, madra i szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!! [B]IVV jestes wielka :loveu:[/B]
  9. Oj, ciotki, ale sie nawyrabialo ... ;) piechciu, chłopa trzeba regularnie bic, on juz bedzie wiedzial za co ;)
  10. [quote name='obraczus87']Marysiu, Ajlii mieszka w Łodzi?? Myslałam, że pod Warszawą...[/QUOTE] masz racje ... tu jest jej watek ................................ [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176436-Oferuję-transport-za-zwrot-kosztów-(Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa[/URL])
  11. Ale ten czas galopuje ... nie do wiary jaka piękna Beza wyrosła z chorego maleństwa, które nie tak dawno jeszcze walczyło o zycie. Duzo szcescia malutkiej w nowym domku :)
  12. Przepiękna ...... ta czarna kufa, marzenie :)
  13. [quote name='_Goldenek2']Ewanko, trzymaj się jakoś.... zdrówka życzę :)[/QUOTE] dzieki :loveu: ... bedzie dobrze, tylko musi troche potrwac :mad:
  14. Javenko, nic nie szkodzi :) ...najwazniejsze, ze odwiedzasz Lenusie :multi:
  15. Witaj Heniu ... zapraszamy na specerek :)
  16. [quote name='Javena']Ewanko,co Ty robiłaś ? Kto Ci pomoze przy dziewczynkach?[/QUOTE] ... juz pisalam na watku Molly ... bieglysmy razem i tak pechowo podleciala mi pod nogi, nie chcialam jej nadepnac i polecialam na lewa strone i lewa reka sie tam znalazla ;) nosze na temblaku i troche to potrwa, ale bedzie dobrze ;)
  17. Bardzo dobry pomysl z wizytowka ... podkreslic, ze TYLKO dla mlodych aktywnych ludzi ze sportowym trybem zycia !!!!!!!!!!
  18. Dosia wita niedzielnie :loveu: zlamalam reke i pisze bez polskich znakow, sorry.......... Dosia czuje sie dobrze, nistety Zorba i Molly zaliczyli juz babeszjoze, mimo zabazpieczen ... mam nadzieje, ze Dosiunia nie zlapie tego swinstwa ... wet mowil, ze oprocz kleszczy babeszjoze roznosza tez jakiues 'nimfy' czy cos podobnego,jakies malutkiue owady :shake: Dosia nie polubi juz chyba malej Molly .... kolosalana roznica temperamentow :crazyeye:
  19. [B]Witajcie kchane ... Molly przesyla buziaki :loveu:[/B] mala czuje sie juz znacznie lepiej i zaczyna znowu szalec ... mam fotki, jak grzecznie spi z suniami, ale jak sie okazalo, miala wtedy wysoka goraczke :cool3: Soniu, kosci jej nie dalam, tak ze moge je komus wyslac .... moja guru wet. Suminska, powiedziala kidys, ze czasem kawalek utknie gdzies w jelitach i wtedy straszny klopot - szczegolnie u malych ras - a zolte pileczki leza gdzies w trawie , pileczek mamy sporo, Molly i tak najbardziej lubi gryzaczek, przywiazalam do niego bandaz elstyczny z suplami i ona najbardziej lubi gryzc te suply ;) ... jej domowa maskotka jest, nie zgubila sie, ale mollinka woli gryzc gryzaczek lub moje dlonie :p
  20. [B]Lenusia wita niedzielnie:loveu:[/B] zlamalam w piatk reke, wiec praz chwilke mnie nie bylo ... teraz klikam jednym palcem, wic bez polskich znakow ... sorry ;) Lenka czuje sie swietnie, bawi sie z mala Molly, choc ten maly rozbojnik daje sie jej porzadnie we znaki :evil_lol:
  21. [quote name='IVV']no i wymyslila artystka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko za ta Kanade to beda ja scigac:diabloti:[/QUOTE] dobre ... :p
  22. [quote name='obraczus87']Witam Cioteczki i Lenusie :) Milego dzionka zyczę! A Ewance życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!![/QUOTE] [B]dziekuję ... [/B] [B]witamy i ....... zyczymy dobrego, ciekawego dnia :)[/B]
  23. [B]witamy o poranku :loveu:[/B] Molly spała wspaniale, a ja wcale ;) ... co to zaczy młody organizm, regeneruje sie szybko. Rano zjdła sniadanie , a teraz okorowuje kolejny, przynesiony do domu, kijek. Rosna jej zabki, uwielbia gryzc, wazne tylko, by dostarczac jej odpowiednie gryzaczki, to wtedy nie gryzie ... butów :cool3:
  24. Ten usmiech rozbrajający :)
  25. chyba musze zalozyc konto na FB, bo nie wiem co Anita wymyslila , jak ja znam, to jest to cos odjazdowego :evil_lol:
×
×
  • Create New...