-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
[B]Molly wita w cudownym slonecznym dniu :loveu:[/B] ... chyba niestety ostatnim tak pieknym, od jutra zapowiaja deszcz ... biegala, szalala, skakala i ... jadla gruszki, ktore znalazly z Lenka w trawie w sadzie ;) ... teraz wrocila, zjadla obiadek, popila woda, padla i teraz slodko spi :) [SIZE=1]140 dostalam, dzieki :)[/SIZE]
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenka wita slonecznie :loveu:[/B] ... ona potrafi korzystac z pieknej pogody ;) ...biega, skacze, aportuje ... szaleje z mala Molly :multi::multi::multi: ... u mnie ok, dzieki za wsparcie, za tydzien tez bede znowu skakac :cool1: -
[quote name='Basia Z.']Założę galerię Tosi i pozostałych moich skarbów, to w sumie fajna forma pamiętnika. Będa tam zdjęcia i newsy :). Tylko trochę się obawiam, żeby się po Tosię własciciel nie zgłosił, bo byłoby to obecnie dużym problemem...moze lepiej byłoby się nią tak nie chwalić i nie wstawiać tu zadnych zdjęć ?[/QUOTE] ups, na to nie wpadlam , wyobrazam sobie .... juz bys jej nie oddala ;) a nie wystarczaja 2 tyg. jak w schronie ??? bo przeciez, po tej kwarantannie schron wydaj psy do adopcji, wiec juz chyba poprzedni wlasciciel nie ma do nich prawa ?
-
Dosienka wita slonecznie :loveu: .... podobno dzisiaj ostatni sloneczny dzien i mialam nadzieje, ze Dosia pobiega troszke, korzystajac z pieknej pogdy ... a ona dreptu dreptu, potem galopem do domku i buch na dywan na sloneczna plame ... coz, nie dala sie namowic :roll:
-
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Witaj piekna :) [SIZE=1]... mysle, ze warto zbadac te stawy biodrowe .[/SIZE] -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jaka wspaniała wiadomosc :multi::multi::multi: Cassi, badz grzeczna, madra i szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!! [B]IVV jestes wielka :loveu:[/B] -
Oj, ciotki, ale sie nawyrabialo ... ;) piechciu, chłopa trzeba regularnie bic, on juz bedzie wiedzial za co ;)
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
Ewanka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Marysiu, Ajlii mieszka w Łodzi?? Myslałam, że pod Warszawą...[/QUOTE] masz racje ... tu jest jej watek ................................ [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176436-Oferuję-transport-za-zwrot-kosztów-(Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa[/URL]) -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Ewanka replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Ale ten czas galopuje ... nie do wiary jaka piękna Beza wyrosła z chorego maleństwa, które nie tak dawno jeszcze walczyło o zycie. Duzo szcescia malutkiej w nowym domku :) -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Przepiękna ...... ta czarna kufa, marzenie :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Goldenek2']Ewanko, trzymaj się jakoś.... zdrówka życzę :)[/QUOTE] dzieki :loveu: ... bedzie dobrze, tylko musi troche potrwac :mad: -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Javenko, nic nie szkodzi :) ...najwazniejsze, ze odwiedzasz Lenusie :multi: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witaj Heniu ... zapraszamy na specerek :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Ewanko,co Ty robiłaś ? Kto Ci pomoze przy dziewczynkach?[/QUOTE] ... juz pisalam na watku Molly ... bieglysmy razem i tak pechowo podleciala mi pod nogi, nie chcialam jej nadepnac i polecialam na lewa strone i lewa reka sie tam znalazla ;) nosze na temblaku i troche to potrwa, ale bedzie dobrze ;) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobry pomysl z wizytowka ... podkreslic, ze TYLKO dla mlodych aktywnych ludzi ze sportowym trybem zycia !!!!!!!!!! -
Dosia wita niedzielnie :loveu: zlamalam reke i pisze bez polskich znakow, sorry.......... Dosia czuje sie dobrze, nistety Zorba i Molly zaliczyli juz babeszjoze, mimo zabazpieczen ... mam nadzieje, ze Dosiunia nie zlapie tego swinstwa ... wet mowil, ze oprocz kleszczy babeszjoze roznosza tez jakiues 'nimfy' czy cos podobnego,jakies malutkiue owady :shake: Dosia nie polubi juz chyba malej Molly .... kolosalana roznica temperamentow :crazyeye:
-
[B]Witajcie kchane ... Molly przesyla buziaki :loveu:[/B] mala czuje sie juz znacznie lepiej i zaczyna znowu szalec ... mam fotki, jak grzecznie spi z suniami, ale jak sie okazalo, miala wtedy wysoka goraczke :cool3: Soniu, kosci jej nie dalam, tak ze moge je komus wyslac .... moja guru wet. Suminska, powiedziala kidys, ze czasem kawalek utknie gdzies w jelitach i wtedy straszny klopot - szczegolnie u malych ras - a zolte pileczki leza gdzies w trawie , pileczek mamy sporo, Molly i tak najbardziej lubi gryzaczek, przywiazalam do niego bandaz elstyczny z suplami i ona najbardziej lubi gryzc te suply ;) ... jej domowa maskotka jest, nie zgubila sie, ale mollinka woli gryzc gryzaczek lub moje dlonie :p
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita niedzielnie:loveu:[/B] zlamalam w piatk reke, wiec praz chwilke mnie nie bylo ... teraz klikam jednym palcem, wic bez polskich znakow ... sorry ;) Lenka czuje sie swietnie, bawi sie z mala Molly, choc ten maly rozbojnik daje sie jej porzadnie we znaki :evil_lol: -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']no i wymyslila artystka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko za ta Kanade to beda ja scigac:diabloti:[/QUOTE] dobre ... :p -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Witam Cioteczki i Lenusie :) Milego dzionka zyczę! A Ewance życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!![/QUOTE] [B]dziekuję ... [/B] [B]witamy i ....... zyczymy dobrego, ciekawego dnia :)[/B] -
[B]witamy o poranku :loveu:[/B] Molly spała wspaniale, a ja wcale ;) ... co to zaczy młody organizm, regeneruje sie szybko. Rano zjdła sniadanie , a teraz okorowuje kolejny, przynesiony do domu, kijek. Rosna jej zabki, uwielbia gryzc, wazne tylko, by dostarczac jej odpowiednie gryzaczki, to wtedy nie gryzie ... butów :cool3:
-
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ewanka replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Ten usmiech rozbrajający :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
chyba musze zalozyc konto na FB, bo nie wiem co Anita wymyslila , jak ja znam, to jest to cos odjazdowego :evil_lol: