Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Tosienko, jak sie czujesz????????? ......trzymaj sie kochana !!!!!!
  2. Heniu, nie poddawaj sie .......... bedzie domek, cierpliwosci ;)
  3. [quote name='IVV']Molly bedzie za Wami teskinc ....[/QUOTE] ... mam nadzieje ..................... :eviltong: [quote name='ladySwallow']Wiedziałam, że szybko znajdzie domek :)[/QUOTE] ... wszyscy to wiedzielismy ;) [B]piersze spotkanie z Pania[/B] :loveu: .....([SIZE=1]dzisiaj Pani potwierdzila czwartkowy termin)[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/358/5606c391031809ecmed.jpg[/IMG][/URL]
  4. Witaj piekna ........... gratuluje postepow :)
  5. Hrabina Dosia wita o poranku ........................:loveu:
  6. [B]ostatnie takie błogie chwile .................. :loveu::loveu::loveu:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/358/2d191d61c7683c4dmed.jpg[/IMG][/URL]
  7. [B]Molly wita o poranku[/B] :loveu: ... i nie zdaje sobie jeszcze sprawy ze zmian, jakie ja wkrotce czekaja ... to juz pojutrze, buuuuuuuuuuuuuuuuuuu :crazyeye: [B]Mollinka śni o nowym domku ............................................:loveu:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/357/edd61deca1734483med.jpg[/IMG][/URL] [B]czyżby trójkąt ............................................ :p[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/339/95eb303a9f5e6b2fmed.jpg[/IMG][/URL] [B]król jest jeden ..................................................... :cool1:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/353/75e8ff0060a66aeamed.jpg[/IMG][/URL]
  8. [B]Witamy o poranku :loveu:[/B] oj, Lenusia bedzie baaaardzo tesknic za slodka Mullinka ........... :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/357/b497fd38749679c5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/339/95eb303a9f5e6b2fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/358/b98d8e0dd7de8814med.jpg[/IMG][/URL] [B]ostatnie chwile w trójkacie ................................................... :loveu:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/358/2d191d61c7683c4dmed.jpg[/IMG][/URL]
  9. Piekne psiaki ....................... ech, zima idzie :roll:
  10. [quote name='IVV']a kiedy bedzie tak w Zamosciu ????? [URL]http://www.youtube.com/watch?v=BWEyT0ofg_U[/URL][/QUOTE] ... ech, tak bedzie w idealnym swiecie ........... ..... ale czy my dozyjemy, o to zobaczyc :roll:
  11. Witaj sunieczko :) ... straszna bidusia i chudzinka , potrzebuje troche czasu.
  12. [quote name='obraczus87']Poprosiłam LILUtosi i wpłatę do Ewanki 45zł--> 40zł za wirusówki i 5 zł poprzedniego długu.[/QUOTE] Dziekuje :)
  13. [quote name='obraczus87']EWANKO, przypomnij mi prosze ile kosztowało szczepienie p.wirusom??[/QUOTE] wirusowki - 40 pln
  14. [quote name='sacred PIRANHA']Ewanko w zamojskim schronisku nie ma mozliwosci wyciagniecia psa na spacerek...bierzesz go albo nie i zapomnij o jakims zabraniu na spacer...[/QUOTE] ... ups, nie wiedzalam, ciagle slysze/czytam ;) (na innych watkach) o spacerkach i mysle, ze dla tych psiakow to sa jedyne szczeliwe chwile .... ech. znaczy malutka collaczka poszla do jakiegos milego miejsca ;) :) .... to super, trzymam za nia kciuki :)
  15. [quote name='Jasza']Shaniu - Rozi wpłaciła już 100 PLN z bazarku, jeżeli pieniądze będą na koncie to potwierdź mi proszę.[/QUOTE] ... mysle, ze warto dopisac w pierwszym poscie[B] daty[/B] do konkretnych przelewow (!!!) ... to bardzo ulatwia klarowny oglad spraw finansowych ... wtedy wyraznie widac, ktorego dnia wplynela dana suma i ktorego byl jakis wydatek ... tak stosuja na wielu watkach i mysle, ze to jest bardzo rozsadne. Jesli chodzi o buziaka naszej chudzinki :) ... to z pewnoscia dobrze by było zbadac zeskrobine, zeby wykluczyc grzybyce lub inne zakazne (takze dla czlowieka) choroby skory, no i ulatwi to leczenie.
  16. Witaj przystojniaku :) ....... wizytowka swietna i nareszcie zachecajaca :p
  17. Co slychac u naszej cudnej kosmitki ;) ....... na kiedy planowana sterylka ?
  18. Witaj piekna :loveu: ................ dniami i nocami wzdycham do tego czarnego pychola :p
  19. [quote name='anita_happy']oka BABY - a ja was teraz pod ścianę postawie i wyceluje lufę!!!!!!!!!!! [B]FOTY[/B] :P jakos latam po wątkach i tylko na pudelek.pl sa jakies interesujace foty :P[/QUOTE] he he he ... podpisuje sie czterema lapami .......... :p
  20. Serce sie sciska ... tyle pieknych nieszczesliwych psiakow ............. :roll: a ta malutka mix collie wyciagnieta 'na stale' , czy tylko na specerek? [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/6263/sunia2.jpg[/IMG]
  21. [B]Lenka wita o poranku :loveu:[/B] Lena i Molly bawia sie wspaniale, niestety Mullinka niedlugo jedzie do DS, a Lenusia jeszcze zostaje .... oj, bedzie smutna bidulka :roll: ... musimy wymyslec jej jakies nowe , rownie intrygujace, rozrywki :diabloti: [SIZE=1]koszt szczepienia - zaraz poszukam[/SIZE]
  22. [B]Molly wita o poranku :loveu:[/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]... wyscig do serca naszej Mullinki rozpoczety[/COLOR] :eviltong: :multi: :loveu: [/SIZE][/FONT][/I] ... wczoraj była Pani, zakochala sie w suni i ... czas pokaze, czy Molly pojedzie do Niej, czy gdzie indziej znajdzie swoje szczescie :cool1: ... kciuki mile widziane ............ :)
  23. dzien dobry w niedzielę :loveu:
  24. [B]witamy w niedzielę ..................................... :loveu:[/B] dyskusja panienek z dobrego domu ..................... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/357/9a57cd0217490b00med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...