-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
cholernie trudny dzien ... ale to wszystko minie, mam nadzieje!!! na szczescie jest tz, ktory i tak mi bardzo pomaga, m.in. myje podlogi, bo Mulinka jeszcze robi czasem w domu ... bedzie dobrze, ma nadzieje, ze moja reka dojdzie szybko do formy .. a kolano tylko stluczone, troche poboli i przestanie.
-
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
Ewanka replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']szkoda, że do mnie ostatnio zgłaszają się tylko ludzie o małe rude kocięta...[/QUOTE] masz kontakt do tych ludzi ? ... moja znajoma ogłasza i nie ma chetnych, a ma maluchy rude i bialo rude do oddania. -
Zorba juz zupelnie zdrowy !!! jednak te zastrzyki sa b. skuteczne! dlatego wierze, ze Molly tez szybko dojdzie do siebie. [SIZE=1]wyobraz sobie, ze obie bieglysmy, a Molly nagle podbiegla mi pod nogi i nie chcialam na nia nadepnac i fiknelam, a moje kostecxki bardzo tego nie lubia, poszla lewa reka w barku i kolano jak bania, ech ...[/SIZE]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Henio i Lenka cos ostatnio nie maja powodzenia .........[/QUOTE] Witaj Heniu :lol: ... to racja ze teraz jakos male czarne nie sa w modzie :roll: -
[quote name='Ewanka'] -jak myślicie ile ona jeszcze może urosnąć? - Ewanko a jest możliwe zdjęcie przy kogoś nogach ,tak dla porównania co do jej wielkości?:evil_lol:[/QUOTE] ona jest dokladnie wielkosci Lenki, tylko ok.1.5 kg lzejsza. Mulinka nam sie rozchorowala, ma 40,5 st. C :-(, od rana nie chciala jesc, a wczoraj juz byla niewyrazna niestety panuje na Mazowszu babeszjoza, ona tez byla dobrze zabezpieczona, tak jak Zorba ... wlasnie wyszedl wet, dostala zastrzyki i jutro powinno byc juz lepiej, mam nadzieje. [SIZE=1]zlamalam dzisiaj lewa reke, pisze jednym palcem prawe, wiec z gory przepraszam za literowki :roll:[/SIZE]
-
[quote name='sonia71'][COLOR=#4169e1](...) Ewanko a doszła do ciebie wpłata 140 zł. za 14 dni października?[/QUOTE] Wczoraj nie było, dzisiaj jeszcze nie sprawdzałam ;)
-
[quote name='sonia71']czyżbym się nie myliła co do Dosi-...że chciałaby ale się boi....a tu hrabianeczka zrobiła wszystkim niespodziankę i...przytuliła się nie tylko do przyjaciółki Lenki ale i naszej Mullinki...brawo Dosia:multi:[/QUOTE] Dosia powiedziała mi na ucho że .... "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" .... ;) Dosinka leżała, jak zwykle na słonecznej plamie na dywanie, przyszła Lenka i położyła się obok i tak sobie leżały ... przygalopowała Mullinka i przyłączyła się do dziewczyn ... a Dosia za żadne skarby na świecie nie opuści słonecznego miejsca ;) ... zdjęcie robiłam jakieś 20 min. temu ... w międzyczasie dziewczyny już gdzieś pobiegły, a Dosia wygrzewa się dalej i nie opuszcza swojego stanowiska :p
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenusia na włościach ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/349/b51eb4f7223b896cmed.jpg[/IMG][/URL] a tu z rodzinką ......................... ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/353/8baefbcbfc74486fmed.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1] fatalna jakość, sorry .....[/SIZE] -
mimo okresowych nieporozumień życie rodzinne kwitnie .... :) ......... sorry za fatalną jakość, słońce całkiem wyżera kolory :/ ale nie mogłam sobie odmówić wstawienia tej fotki
-
Mullinka odpoczywa po porannej gonitwie ............. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/354/a32c707dfff5cf4cmed.jpg[/IMG][/URL] ten laptopik jest naprawdę duży, moim zdaniem sunia urosła ............. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/353/90d6f6560c05c2dbmed.jpg[/IMG][/URL] mimo nieporozumień, życie rodzinne kwitnie na jedynej słonecznej plamie ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/353/3acda92af139011cmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']a co się stało z tą panią z Holandii co pytała o Lenusię - zrezygnowała?[/QUOTE] ... o ile pamiętam, ma być w Pl w listopadzie i wtedy ma się odezwać w sprawie Leny. -
[quote name='sonia71']a co Muliinki nikt dzisiaj nie odwiedził?[/QUOTE] Może dlatego, że nie przywitała się o poranku brzydula jedna :evil_lol: już to nadrabiamy ... [B]Molly wita coteczki i życzy miłego ciekawego dnia :loveu:[/B] ... wczoraj były u nas koszone trawniki i Molly oczywiście radośnie szalała i turlała się po trawie ... łapki miała całkiem zielone :eviltong: ....... wyglądała jak ufoludek :p
-
Gdyby tej suni collie dało się zrobić zdjęcia ............ jeśli jest rzeczywiście w typie collie to mogę ją wstawić na Forum Collie, tylko muszą być wyraźne fotki, no i potem informacje, co się z nią dzieje, żeby aktualizować wątek na FC.
-
Witaj Saruniu ... pokaż się i chodź z nami na spacerek :)
-
Piękna ta duża czarna, przeraźliwie smutna sunia ... powinna leżać na kanapie, a nie wciskać nosek w kraty, w nadziei, że ktoś ją stamtąd zabierze .........
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosieńko, zapraszamy na spacerek :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] Lena coraz bardziej daje się dominować małemu, ale sprytnemu dzieciakowi - Molly ;) ... mała wchodzi pod Lenę, tak że ta staje na dwóch przednich łapkach, a tylne wiszą na grzbiecie Mulliny, dziewczyny są prawie jednakowego wzrostu ... nie ingeruję w ich zabawy, bo nic złego się nie dzieje ... Lena pokazujeteraz zupełnie inne strony swojej osobowości ;) -
[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=red][B][I]Wszystkiego najlepszego [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=red][B][I]w dniu urodzin ... [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=red][B][I]18-tych :buzi:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=#ff0000]:tort:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=#ff0000]:cunao::cunao:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER] [CENTER]:beerchug::beerchug::beerchug: :drinka::drinka::drinka: :drink1::drink1::drink1: :knajpa::knajpa::knajpa:[/CENTER] [CENTER]:pepsi::drinking::pepsi:[/CENTER] [CENTER]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [CENTER]:loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [CENTER]:loveu:[/CENTER]
-
Witaj rozbojniku ;) ... dałeś troszkę panci odpocząć i co teraz ??? ... powtórka z rozrywki??? ... a nieładnie !!! Dotka, trzymam kciuki, ale dzwoń szybko do TZ [B]mru[/B] i umawiaj się na konsultację, jak on sam nie będzie mógł, to może kogoś zaufanego poleci.
-
hihihi .... Dosia dzisiaj zaspała, całą noc padał deszcz i dzwonił o rynny, nie dało się spać ..... ;) Oczywiście Dosia wszystkich wita ... o poranku :loveu: ... dzisiaj będzie komisyjne mierzenie, coby zamówić ten kubraczek dla hrabiny ... bo wczoraj goście i wiele się działo ... dzisiaj zresztą też będą następni, zamykamy na zimę naszą domową galerię, więc jeszcze niekórzy korzystają w ostatniej chwili ;)
-
To my - kartofelki (maluchy z Andrzejewa Duranowskiego)
Ewanka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Przyszłam się przywitać z kartofelkami ;) ... teraz straszny zastój z adopcjami .. nie wiem, dlaczego, czy to taka pora roku? -
[quote name='luka1']Gdyby był bardziej rasowy pewnie nie byłby na dogo.[/QUOTE] Pewnie tak, choć i te prawie rasowe też bardzo długo czekają na swoje domy ... na F.Collie jest pełna oferta maści i płci :/ ... i niewiele się dzieje w adopcjach. Trzymam kciuki za chłopaka :) ......... tu ktoś szuka łagodnego psa do kojca, jest dziecko, więc pies ma być łagodny, alespory, żeby odstraszał wyglądem .. nie wie, czy byłabyś zainteresowana ... (post 496) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193589-Zagłodzona-onka-16-kg-brak-DEKLARACJI-prosimy-o-ogłoszenia-marzymy-o-DS!!!/page50[/URL]
-
[quote name='magdola']nagusy mają zeczywiscie czesto, ale nie z tego powdu. Taki charkter, one są "inne", powderki są "czysciejsze", aczkowiek zle zsocalizowany pies taki bedzie, a socjalizacja u grzywaczy w perwszych dniach, tygodniach zycia jest BARDZO wazna. I nie wolno ich tratowac jak przytulnki!!![/QUOTE] O, jesteś , super :) ... nareszcie jest tu ktoś z wiedzą i doświadczeniem z grzywaczami , bardzo się cieszę :)