-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
witaj Emi ... pokaz sie :)
-
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ups, Wisni nie przeskocze ......................... :cool3: -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Na pewno jutro albo w niedzielę będą ;)[/QUOTE] jest przepiekna ... pies marzenie dla estetow !!! :loveu: [SIZE=1]caly czas mysle jak ja porwac cichaczem .............[/SIZE] -
RODOS- nie zniknal. 60kg cukiereczek ma DS :)
Ewanka replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
witaj Malutki ;) jeszcze troszke cierpliwosci i bedziesz wolny .... -
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
Jak sie dzisiaj czuja malutkie pudliszki ... czy juz maja imiona? Jak sie miewa moja ulubiona szaraczka ... smutne te fotki obok sedesu ... nie jest im tam za zimno? -
zamowilam Dosience twarzowy kubraczek :) http://www.dogomania.pl/threads/194257-psie-kubraki-quot-na-miarę-quot-do-31.10-na-3-cele?p=15592730#post15592730
-
Dosia wita o poranku :loveu: i zyczy dobrego dnia wszystkim gosciom :)
-
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mia do gory .... a moze jakies nowe fotki pieknosciowej suni ;) -
ufff, najwazniejsze, ze biegunka minela ... gotowanie nie jest takie straszne ;)
-
Witaj chudzinko :) .. jak zdrowko dzisiaj, jak minela noc?
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Witaj przystojniaku :) ..czerwona kurteczka swietna ... dopiero teraz widze, ze on taki drobniutki, na poprzednich zdjeciach wyglada poteznie ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']O to Lenka bez allegro, trzeba by Lilke poprosic albo wykupic allegro takie jak ma [URL="http://allegro.pl/harry-mix-sznaucer-do-adopcji-czeka-na-dom-i1277445360.html"]Heniu[/URL] (tez bez domu ......) I jak te ogloszenia nic nie przyniosa to trzeba by moze tekst poprawic. Dzieki Obarczus za przeslanie tekstu i zdjec do Martyny :):)[/QUOTE] piekne allegro ........... nie wiem kto to robil, ale sa sliczne..... :) [URL]http://allegro.pl/kreska-mlodziutka-suczka-szuka-domu-szczeniak-i1251113301.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/lenka-i-murzynek-prosza-o-wasza-pomoc-i1264980544.html[/URL] -
5 MALUCHów I MAMA- pod cmentarzem w Broku- JUZ W NOWYCH DOMACH
Ewanka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
kolejna tragedia ......... zapisuje, ale nie mam jak pomoc ................ :( [SIZE=1]mam komplet, no i jeszcze teraz ta zlamana reka :/[/SIZE] -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mia , usmiechnij sie ;) -
[quote name='sonia71']ha ! to Mullista urosa faktycznie :) Ewanko.... ja wyznaję zasadę ....:lepiej się mile zaskoczyć niż mocno rozczarować ...więc jakby co to na chwilkę buzie na kłódki :)[/QUOTE] troszke urosla, dostaje przeciez najlepsza karme ;) ... ale lapinki ma szczuplutkie, wiec duza nie urosnie ... szczeniaki duzych ras, maja pulchne lapki jak niedzwiadki :p
-
tu jeszcze znalazlam fotke ze spaceru z psami ............. sa wszystkie trzy dziewczynki ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/332/fef012396ddf4c26med.jpg[/IMG][/URL]
-
Dosia zawsze znajduje slonce ........... :p
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1]... kilka dzisiejszych fotek ........... :)[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/355/55ee32016d962fbbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/351/3eeb4d2ee92b82e2med.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/337/02916a44190303camed.jpg[/IMG][/URL] -
Molly po dokladnym porannym mierzeniu ;) ... ma 40 cm w kłębie, czyli nad przednimi lapkami, a wazy ok. 6 kg, wiec jest nieduzym wesolym psiakiem, mam nadzieje, ze spodoba sie Pani :) [SIZE=1]... kilka dzisiejszych przedpokojowych fotek ...........[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/351/a4f7086aed38e0c7med.jpg[/IMG][/URL] tutaj przy osobie wzrostu ok. 165 cm ....................... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/332/95418bcfd06a4cf0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/355/55ee32016d962fbbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/356/d091d4fc0a1f5b35med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='obraczus87']EWANKO bardzo proszę. http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej)-NOWE-Konto-!!! Gdy bedzie termin ustalony, uzupełnie zgłoszenie Dosienki. dzieki :) ... zaraz poczytam
-
Dosia wita o poranku :loveu: mam nadzieje, ze Dosiunia dobrze zniesie zabieg, jest jeszcze bardzo szczupla, ale juz nie chuda ... zebra nie stercza, nawet kregoslupa prawie calkiem nie widac, dzielna dziewczynka :) [quote name='obraczus87']EWANKA na pierwszej stronie watku sterylkowej jest informacja o tym na kogo ma byc faktura, jak rozwiazac kwestie platnosc za zabieg. Poczytaj sobie. Od tego zalezy czy dostaniemy zwrot 200zł na sterylke :) ... przyznam, ze nie znam tego watku sterylkowego ... moze jakis link, albo konkretne dane na fakture.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] wczoraj, przy ladnej pogodzie, Lena biegala i bawila sie radosnie w ogrodzie :multi: ... dzisiaj od rana pada, wiec dzien zapowiada sie raczej domowo, na szczescie psiaki swietnie sie dogaduja, wiec nudzic sie nie beda ;) -
[B]Molly wita o poranku kochane cioteczki :loveu:[/B] Mulinka szepnela mi na ucho, ze bardzo by chciala poznac Pania, ktora dzwonila w jej sprawie ;) ... oczywiscie zapraszamy do nas, jestesmy tu caly czas :) [SIZE=1]dzisiaj zrobie zdjecie Molly obok czlowieka, rzeczywiscie jakos to przegapilam :oops:[/SIZE]
-
Młodziuta suńka - znów moja wieś.....NADZIEJA? TAK, JUŻ W DOMU :)
Ewanka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki, zeby sie udalo :)