-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Ladna pogoda,może funia coś nowego pstryknie.[/QUOTE] Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak, czekamy na nowe fotki ślicznotki :) -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
Ewanka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[B]Pokazujcie się dzieciaki ......[/B] [B].... zapraszamy tylko ciotki o wrażliwych sercach !!!!!!!!!!!!![/B] -
[quote name='sonia71']Z Dosią to może być różnie :cool3: dla mnie z boku to ona chciałaby...ale się boi lub duma hrabiny jej nie pozwala:cool3: bo jak by nie patrzeć to na wielu fotkach gdy trzpiotki szaleją mignie jakaś cząstka Dosi,więc mimo wszystko jednak gdzieś kręci się koło nich:lol:...ale pewnie prawda-że Dosia nie koniecznie akceptuje szczeniorkę- jest taka jak piszesz bo ty masz je wszystkie na bieżąco:lol:[/QUOTE] Dosia jest blisko, bo ja jestem blisko, z aparatem w ręku ... a jak idę do domu, to i ona idzie, zawsze jest przy mnie i też trochę się tego boję (uzależnienia) uważam, że już powinna iść do swojego domu i pokochac swojego własnego ludzia .. a nie ciotkę Ewankę :roll:
-
Myślę, że jak ten guzek włożą do formaliny, czy jakiegoś innego "utrwalacza", to chyba wystarczy i można by go wtedy przesłać do Ciebie ... tak mi się na logike wydaje, ale zapytam przy okazji, czy to tak prosto działa (???)
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
Ewanka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jestem, ale jak tu pomóc, co doradzic ........ ??? bardzo trudna i smutna sytuacja, a noce już z przymrozkami .......... -
[quote name='sonia71'](...) EDIT;o matko kochana ten kalosz chyba dogorywa:diabloti:krówka-Molly to gospodarna dziewczynka i dlatego ją ciągnie do rolnictwa :evil_lol:a i przecież jeszcze sadowniczka:evil_lol: szkoda Dosi taka samiutka skulona dziewczynka:shake: a przy niej te dwie wariatki to duży kontrast. [COLOR=green]Ewanko -mogę prosić o wstawienie tutaj zdjęcia śpiących Lenki i Molly gdzie widać zalezność między nimi:razz:[/COLOR][/QUOTE] Fotka już wstawiona :) Też bardzo szkoda mi Dosi, ona się zawsze izoluje od dziewczyn, nie znosi wspólnych gonitw, a gdy mała Molly ją zachęca, skacze, prowokuje do wspólnej zabawy, to Dosia na nią szczeknie, warknie i mała sobie odpuszcza i szaleje z Lenką. Hrabina nie zniża sie do taaaakich zabaw jak wcinanie starego gumofilca :evil_lol:
-
Ta zależność między dziewczynami jest, rzekłabym ... raczej płynna, gdybym miała obstawiać, to jednak Molly góruje nad lekko zdezorientowaną Lenką, kóra do tej pory wszystkich dosiadała :evil_lol: ... a taraz musiała ustąpić miejsca młodszej koleżance :p [B]zobaczcie, gdzie Lenka trzyma nogi, ale nie zawsze, często bywa też odwrotnie .......... :eviltong:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/353/845098760f8bce77med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='tripti']fajnie, że obejrzał ją inny weterynarz, a powiedział co to jest za guzek?[/QUOTE] Niestety nie sprecyzował, ale powiedział, że tego rodzaju guzki, bardzo rzadko dają jakies przerzuty i nie co co panikować, usunąć razem ze sterylką i ewentualnie dac wycinek na badanie histopatologiczne ... ale tu, jak się domyślam, koszt byłby duży i nie wiem, czy jest sens to badać. Decyzja ocywiście należy do piechci & co.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Juz zmieniam w 1 poście w tekście do ogłoszen. A co ten but robi w pyszczku Molly ??:evil_lol:[/QUOTE] Dorwała dzisiaj sterego gumofilca i mu nie przepuściła ... uwielbia buty, taka obuwnicza pasja :D ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ [B]Zapraszam[/B] na wątki innych, moich wczasowiczek, tam jest więcej zdjęć, częściowo wspólnych. -
[B]historia dzisiejszego spacerowego szaleństwa .................. :p[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/353/8413a45cf0b2f8a0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/352/9d2e091255b15fc3med.jpg[/IMG][/URL] taniec synchroniczny ........................................... :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/353/7aa6cbf3a0ef4230med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/188/968a23cf950137f2med.jpg[/IMG][/URL] [B]zwycięzca i pokonany ..................................:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/348/431e1e0994800392med.jpg[/IMG][/URL]
-
Hrabina ......................................................... :loveu: .......................................... z przyjaciółką ......................................... ..............................lekko znudzona ................................................... .............................calkowicie znudzona .............................................. Wniosek: ................. hrabina nie lubi pozować :p .... wstawiłam te zdjęcia mimo to, bo widac na nich wyraźnie, że nie sterczą już tak bardzo dosine żeberka, nie wiem, czy pamiętacie pierwsze fotki ............ można było liczyć wszystkie kosteczki.
-
[quote name='Akrum']moja wetka mówiła, że na te pierdziuszki, to mam podawać co drugi dzień mały kawałek drożdzy, lub trochę jogurtu naturalnego albo maślanki. Ale póki co jeszcze tego nie stosujemy, ponieważ najpierw mieliśmy wypróbować naukę powolnego jedzenia, czyli wkładam małą piłkę do miski i potem psiak żeby się najeść musi się troszkę nagimnastykować, żeby omijać piłkę. ale nasz czarny diabeł wyjmuje piłkę z miski i szybko wcina jedzonko :)[/QUOTE] :D ......................... na obecnym etapie Dosia chyba połknęłaby piłkę i jadła dalej nie zauważywszy niczego ............ ;)
-
MA DOM!!!!!! roczna jamniczka- Żory/ śląskie
Ewanka replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Shania']to nie jest tak daleko, jednak martwi mnie ten miesiąc jednak....nie wiem jak inne cioteczki, niech się wypowiedzą[/QUOTE] Niby lepszy miesiąc w domu niż schron ... ale, nie jest dobrze dla psinki tak ją przerzucać, tym bardziej, że jest po tak traumatycznych przejściach ........... Werenn, a może napisz coś więcej o sobie.................. czy pracujesz, ila godzin sunia byłaby sama w domu (codziennie), czy masz inne zwierzaki, małe dzieci ... czy domek, czy mieszkanie na piętrze (którym) wiadomo, że jamniki, z wiekiem, nie bardzo mogą chodzic po schodach ... a rozumiem, że zakładasz, ze DT może w przyszłości przerodzić się w coś stałego , czyli DS :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
zobaczcie, gdzie Lenka trzyma nogi .........:p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/353/845098760f8bce77med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/336/0fe4f9e09e1eb0cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/336/de572eb53d8cf07fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/188/968a23cf950137f2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/352/69b57550edb80136med.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Akrum']mój jeden psiak, którego adoptowaliśmy ponad 4 miesiące temu - ma jedzenia pod dostatkiem i co? póki co nadal wcina łapczywie jedzonko jak dostanie swoją michę i też ciągle dostaje o tych samych porach... ale jednak nawyk schroniskowy został póki co. Tylko że efektem tak łapczywego jedzenia u mojego psiaka jest puszczanie bąków :) przy łapczywym jedzeniu nałyka się też powietrza i potem jest tak jest... smrodki co po chwilkę puszcza... ;)[/QUOTE] U nas bąki są naszymi codziennymi towarzyszami :evil_lol: ... wietrzę dość często a i tak czasem nie da się wysiedzieć w pokoju, bo wszystkie cztery gazują, a Dosia i Zorba najbardziej, choć akurat on, je najspokojniej, więc do końca nie wiadomo od czego to zależy ... chyba od rodzaju przewodu pokarmowego ;)
-
[quote name='Akrum']Dosieńka się pewnie boi, że jak nie zje szybko, to jej ktoś to jedzenie zabierze... za jakiś czas się nauczy, że ma jedzonko pod dostatkiem i trochę zwolni :)[/QUOTE] Wiesz, cały czas się zastanawiam, jaki tu działa mechanizm ... wszystkie psiaki, jak pisałam, dostaja w oddzielnych pokojach, więc nikt nikomu do michy nie zagląda, dopiero jak są puste to otwieram wszystkie drzwi ... i biegają , sprawdxają, czy u kogos coś nie zostało :D Natomiast Dosia, właściwie ma coraz lepszy apetyt, od czasu doboru tej odpowiedniej karmy i końca permanentnego rozwolnienia ... mam wrazenie, jakby z każdym dniem miała większy apetyt ;) ... dlatego napisałam, że to może na podłożu jakiś dawnych lęków o brak jedzenia, u nas dostają zawsze o tej samej porze, wiec nie ma podstaw, by sie bała, że nie dostanie swojej porcji.
-
Bardzo się cieszę, że do Czarusia uśmiechnęło się szczęście ... wszak to pierwsza, wielka miłość naszej wczasowiczki Lenki :loveu: Wspierali się w trudnych czasach i z pewnością razem było im łatwiej przetrwać !
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ciesze sie, że Lenka zrobiła postępy. Uffff. Ewanko pamietaj prosze o chodzeniu z Nią na smyczy. Nie chcę, aby dziewczyna zapomniała jak to jest. Tym bardziej, że Lenka nie kocha zbytnio smyczy samej w sobie ;) Szarotko lada chwila moje ogłoszenia wygasna...[/QUOTE] Oj, nie lubi ona tego, nie lubi ;) ........ chodzi, nie szlaje, nie kręci się w kółko, lub dookoła człowieka, jak kiedyś, ale zdecydowanie nie lubi ! Masz rację, powinnam się jeszcze teraz na tym skupić, tym bardziej, że dni z ładną pogodą niestety się chyba kończą ... a gdy pada, dziewczynki nie chcą wcale wychodzić, tylko siku i galopem do domu ;) ################################### Tak sobie cały czas myślę o tej wadze Lenusi, jest prawie tego samego wzrostu co Molly i waży 10kg ??? ... tak napisane jest w ogłoszeniach i taką orientacyjną wagę chyba podałam. Dzisiaj zważyłam obie suczki i różnica jest ok 1-1,5 kg na korzyść Lenki ... czły czas zaznaczam, że to mocno przybliżone, mam b. starą wagę łazienkową, a u wetów (obu) też nie ma porządnej wagi, też tylko stara łazienkowa, bo te cuda elektroniczne psują się w oczach, niestety. Lenusia to same mięśnie, biega i skacze bez wytchniania, ani grama tłuszczu, ma piękną proporcjonalną sylwetkę, a waga chyba raczej w pobliżu 8, a nie 10 kg. Jeśli się uda, to można zmienić w ogłoszeniach, a jak nie, to w następnych napisać: waga ok. 8kg -
[quote name='sonia71']a zamojskie dziewczyny chyba całkiem zapomniały o Molly :-( nie zaglądają:-([/QUOTE] No właśnie ............... Molly martwi się, że ciotki już jej nie kochają ;) czy jest jakiś odzew na ogłoszenia?
-
Aż miło popatrzec na tę cudną kruszynkę, i bardzo się cieszę, że trafiła do tak wspaniałego domu ... widzisz Basiu, czasem warto trochę poczekać, pamiętam, że już w ubiegłym roku szukałaś takiej psinki. Ta, którą teraz znalazłaś, jest chyba idealna !!!!!!! Życzę Wam długich lat radości .. obopólnej :) [B]Basiu[/B] .............. a może byś tak założyła Malutkiej wątek, bardzo jestem ciekawa i pewnie nie tylko ja, jak potoczy się dalej jej życie ;)
-
Szczeniątka ze śmietnika już mają domy . Biszkopcik [*]
Ewanka replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Bianko - i znowu dokonałaś cudu :loveu::loveu: Cudowne też wieści o Mamie. Straaaaasznie się cieszę[/QUOTE] Och, jak ja uwielbiam takie cuda :) Dużo zdrowia życzę Twojej Mamie. -
I ja trzymam kciuki mocno ... jednak nowych mebli bym jeszcze nie kupowała ;) ... trzeba dać chłopakowi czas, żeby się to jego aniołkowanie ugruntowało ;)