Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [B]minęło jak jeden dzien .................................................:loveu::loveu::loveu: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/359/1c59b04437919afamed.jpg[/IMG][/URL]
  2. Wspaniale wiesci ... jak ludzie chca wspolpracowac, to wszystko sie udaje :) Moje gratulacje dzewczyny !!!
  3. Oby Azie sie udalo !!!!!!!!!! ... ale to dluga walka o powrot do 'normalnosci' i rownowagi .... trzeba sobie niestety zdawac z tego sprawe, ze to jest psiak skrajnie wyniszczony i ze beda ja trapic rozne przypadlosci zanim nie wroci do sil.
  4. [quote name='Ra_dunia']Nie wydaje mi się, żeby to był tatuaż schroniskowy... Ewanka - Daisy pasowała by do Twojego kawalera ;)[/QUOTE] Sunia jet przecudna ... moj kawaler juz od wczoraj do niej wzdycha ... :eviltong: ... moge sie zamienic na ktoras moja tymczasowiczke :evil_lol:
  5. Witaj rozbojniku .......... ;) ...... ale masz szczescie, ze ciotki nie wydadza cie temu sadyscie :angryy:
  6. [quote name='sonia71']ale ma cudny plamiasty brzucholek ...:) taki do miziania :)[/QUOTE] ona uwielbia mizianko, nadstawia bzucholek i czeka ;) ... jet slodka :)
  7. Witaj Tosienko :) ... a moze kubraczek pooperacyjny by sie sprawdził, taki plocienny, wiazany na pleckach.
  8. [quote name='luka1']nikt do kartofelków nie zagląda, a szczeniaki pojechały do domków - trzy już do DS a trzy dojadą tam w tym tygodnu.[/QUOTE] Wspaniale wiadomosci :)
  9. [quote name='Mona']Odpadł kolejny oddział z typowanych(Jelenia Góra). Szukamy nadal.[/QUOTE] niektore schroniska tez robia tatuaze ...... szoda, ze jest tak malo czytelny.
  10. [B]Mullinka wita o poranku :loveu:[/B] .... dzisiaj juz sroda (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) :placz::placz::placz: ... tez jestem za klonowaniem fajnych domkow ... moje dwie wczasowiczki maja od dawna ochote na przeprowadzke na [U]wlasna kanape :p[/U] [B]a u nas nadal pelny luz ......................................................:eviltong:[/B] [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/358/1bb4fd25a581185cmed.jpg[/IMG][/URL][/U]
  11. [quote name='sonia71']no i o to chodzi:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] noooooooooooo :p ... to byl napawde cudny widok :loveu:
  12. [quote name='dorota k.']Ciotka Poker dała nogę z Malutką:evil_lol: Pewnie nie chce jej oddać:eviltong: Proszę uściskać Łysiola Futrzaka :loveu:[/QUOTE] hihihi ... chyba cos w tym jest ... :p
  13. przecudna sunia ... mozna sie zakochac ....... :loveu: .... och, jak zaluje, ze nie jest u mnie w dt :p
  14. [quote name='Murka']To kolakowe to sunia collie z nieczytelnym tatuażem, czyli jak mniemam ma rodowód. Szukamy domku... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194584-DAISY-starsza-sunia-SHELTIE-LUB-COLLIE-Z-TATUA%C5%BBEM-szuka-swojego-cz%C5%82owieka...[/URL][/QUOTE] cudna sunia, juz bigne na jej watek ... niektore schrony tez robia tatuaze.
  15. Straszna bidulka ....... :(:(:( nuzeniec to grozny pasozyt, wlasnie przeczytalam, ze czesto nie da sie wyleczyc :( ... zdrowka zycze slicznocie !!!
  16. [quote name='sacred PIRANHA']Ewanko czy ty przyjmujesz na dt tylko male/srednie sunie?[/QUOTE] tak i to najchetniej po sterylce, bo mam masakryczne doswiadczenia z cieczka Dosi .............. wrrrrrrrr, ale chyba teraz zrobie mala przerwe ... jeszcze zobaczymy.
  17. [quote name='Joodith']Och, bez wątpienia miłość od pierwszego spojrzenia :)[/QUOTE] ... tez mi sie tak wydaje :)
  18. witaj Sigmusiu :) ..... a co to za collakowate cudo ???????? [IMG]http://i54.tinypic.com/2ushnya.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Szarotka']Lenka tez powinan pojechac i to najlpiej do domu z innym psem do zabawy :):)[/QUOTE] tylko gdzie taki znalezc ??? Lenka jest fajnym psiakiem, znacznie zyskuje po blizszym poznaniu :)
  20. witaj rozbojniku ;) ........ marsz do domu !!! :)
  21. [quote name='tripti']w czwarteczek :) może zapoczątkuje dobrą passe dla pozostałych panienek :)[/QUOTE] [B]obyyyyyyyyy ;) [/B] ... fajnie by bylo poznac nastepne potrzebujace psinki :)
  22. [quote name='_Goldenek2']Znając życie zaraz nastanie nowy psiak.... Za dobrze im u Ewanki. Lenka i Dosia.... zbierajcie tyłeczki i do domku szorujcie :). Dosyć tych wczasów :)[/QUOTE] hihihi .......... rzeczywiscie maja tu wczasy pod grusza ;) [quote name='Szarotka']To kiedy Molly jedzie ??[/QUOTE] ... w ten czwartek , jak tfu tfu, nic sie nie zdarzy ................
×
×
  • Create New...