-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/351/d7c840b69919867fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/191/9272dbd206d66157med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/355/f0d88c5081748658med.jpg[/IMG][/URL] -
mala Molly zawsze w centrum ........... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/337/3da619a4997fd3fbmed.jpg[/IMG][/URL] ... i zawsze usmiechnieta .... :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/356/122d37d85bd60d7amed.jpg[/IMG][/URL]
-
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Cudna jest :) -
[quote name='ULKA12']Fona rób bazarek. mnie osobiście ta biegunka się nie podoba, dzisiaj w psim pokoju juz trzy razy sprzątałam:shake: Dałam jej węgiel osiągnęłam tyle, że kupa była bardziej ciemna. Zaraz będę próbowała z burakami. Jutro jadę z nią do weta. Może kupić jej ten dodatek do karmy? Makaron odstawiony.[/QUOTE] hmmm, a jak temperatura, apetyt, samopoczucie (???) ... bo moze to jakas infekcja, ona jest bardzo oslabiona i mogla cos zlapac.
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
witaj Tsienko ... pokazuj sie swiatu :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniu, zapraszam na specer z dziewczynami ... :) ... i prosze cie, nie szarp ju wiecej kolegi. -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cassi wygrala juz drugi los na loterii zycia ... :happy1: dzieki IVV i wszystkim innym ciotkom wspoldzialajacym :loveu: ..... ogromnie sie ciesze !!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi: -
Dotka, prosze .... odezwij sie !!!!!!!! ... zaczynam sie martwic, nie po raz pierwszy !!!!!!!!
-
wiesz Soniu, ze to chyba dobry pomysł :) ... nie wiem co na to Lilek, ale chyba nie bedzie problemu .. zapytam przy najblizszej okazji.
-
[quote name='sonia71']już się biorę za rekonasans :) szczerze powiem że też wolalabym zrobić sterylkę tym bardziej że mamy już zaklapane fundusze ,napisalam do zadry co ona na ten problem bo przeciż mają różne sunie. na Facebooku ja utknęłam na wstaweiniu zdjęcia :([/QUOTE] Facebook chyba tez mnie narazie przerasta ;) ... skopiowalam ogloszenie Mulinki, a tam mi caly czas pisza, ze za duzo znakow i mam zrobic o polowe mniej ... to bez sensu. moze pisze w zlym miejscu ??? jak zrobimy sterylke, to problemu nie bedzie, tylko kto zgadnie KIEDY ja mozna bezpiecznie dla niej zrobic?
-
[quote name='sonia71']ja wiem że nie wiemy ;) i miejmy nadzieję że ogłoszenia pomogą ...ale co jak nie będzie odzewu teraz , to twoja decyzja ile czasu nam dajesz na szukania miejsca ,wiesz jak jest, rzadko jest wolne od razu[/QUOTE] Soniu ... rekonesans nie zaszkodzi, a poza tym moze rozwazyc jej sterylke w nieodleglym czasie ... wtedy problem sam zniknie i moze spokojnie czekac na ds. wlasnie usiluje wstawic ja na Facebooku, ale ja tam debiutuje i idzie mi to troche opornie ;)
-
[quote name='sonia71']Ewanko to tak na dzisiaj znając za i przeciw pobytu Molly u Ciebie ,wiedząc że teraz pod koniec października ma ok 5miesięcy do kiedy mogłabyś ją mieć u siebie ?cały listopad jest jeszcze bezpieczny co nie? i jeszcze trochę grudnia czy już nie?[/QUOTE] Soniu, wlasnie zaczelam sie nad tym zastanawiac ... niestety nie znamy wieku Molinki ... miała jeszcze mleczne kły, ale obok były juz stale, po wypadnieciu mleczakow nie bylo pustych miejsc, wiec mysle, ze mogla miec wiecej niz 5 mies. moze 6 ... wiem, ze psiaki mniejszych ras szybciej dostaja cieczki niz duzych , ale kiedy to dokladnie wypadnie, sama chcialabym wedziec. ... najlepszym rozwiazaniam dla malej bylby fajny ds :)
-
[quote name='sonia71']Ewanko -już gdzieś tylko nie wiem na jakim wątku było poruszane kiedy ciachać młodzież i były 2 opcje-zależnie od weta 1. przed cieczką ale to wiąże się z nie do końca skończinym rozwojem suczki i może być nie do końca bezpieczne 2. po pierwszej cieczce (a tej przecież nie wiemy kiedy od 6miesiąca do 2 lat czyli zakończenia rozwoju[/QUOTE] Soniu, masz racje, chyba im pozniej tym lepiej ... ale jest wiele pogladow na ten temat ... na zachodzie, w tym w Kanadzie, sterylizuja suczki od 6 miesiaca , w Pl roznie to bywa. U nas w domu nie ma niestety mozliwosci odizolowania Zorby i z cieczka Dosi przezylismy istny horror, wtedy bylo lato i latwiej bylo w nocy wielkrotnie wyprowadzac psy w roznych konfiguracjach na zewnatrz lub do budynku obok domu, ale wycie i tak bylo slychac doskonale ... nie spalismy ponad dwa tygodnie. Tak sobie mysle, ze mozna tez rownolegle szukac innego dt, bez jajecznego psa (!!!) ... Molly jest slodka i nieklopotliwa, nie powinno byc z tym zadnego problemu.
-
Dosia wita o poranku :loveu: ... zaczynamy juz intensywnie myslec o sterylce, rozmawialam wczoraj z nasza kochana Lilek i moglaby nas zawiezc do Plocka 2 albo 4 listopada , wczesniej niestety nie moze. Dzwonilam do kliniki, mam zadzwonic w przyszlym tygodniu umowic sie na konkretny dzien. ... rodzinna sjesta .....................
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] [quote name='Szarotka']Ja juz zamowilam dla Lenki i Henia u Martyna na bazarku na kocieta.[/QUOTE] ... bardzo dziekujemy za ogloszenia :multi::multi::multi: ... Lena teskni juz chyba bardzo do swojego ludzia ... troche sie boje, ze przywiaze sie do nas zbyt mocno i potem bedzie jej i nam bardzo smutno. -
[B]Molly wita o poranku :loveu:[/B] [quote name='sonia71']a u Molly żadnego telefonu w sprawie domku :shake::-( cud dziewczynka a już prawie miesiąc jest w DT.[/QUOTE] oj, to smutne ... nikt nie dzwonił ??? taka slicznotka, miejmy nadzieje, ze jednk domek sie szybko znajdzie, bo inaczej pilnie sterylka ... jak myslicie kiedy by mozna ja ciachnac? ... narazie niedlugo szczepienie na wirusowki.
-
Przy biegunce - wegiel w tabl. , zero makaronu bo czesto uczula, wskazany ryz. ewentualnie [I]Loperamid[/I] - lek p.biegunkowy
-
trzymajmy za to kciuki, bo jak pisalam, cieczke Dosi przerabialismy .. dwa tygodnie bez snu i w ciagłym wyciu ... masakra ... nigdy wiecej .......... wrrrrrrrrr trzeba szukac domku ... moze jeszcze gdzies oglaszac, to jest fantastyczna psinka no i jeszcze szczeniorek, co jest jej niewatpliwym atutem :)
-
[quote name='sonia71'](...) Ewanko ponieważ leczenie Molly wyniosło 40 zł. a przelaliśmy 90 zł. to [SIZE=3]różnica 50zł bedzie na wirusówki które teraz bedą .[/SIZE][/QUOTE] Oczywiscie, pieniadze u mnie nie zginą, w razie czego nadmiar odesle ;) .... a wirusowki dopiero za jakies 10 dni (slowa weta)
-
[B]Molly wita w poludnie ;) .............. :loveu:[/B] sunia czuje sie lepiej, choc pewne oznaki oslabienia jeszcze widac ... rozmawialam przed chwila z wet ... powiedzial, zeby obserwowac i jakby co to dzwonic. Mala ma trszke mniejszy apetyt, ale szaleje z Lenka, tyle ze trszke szybciej sie meczy ... to wszystko na szczescie, jest przejsciowe, organizm musi sie odtruc, bo przy tej chorobie jest podniesiony poziom mocznika we krwi. koszt leczenia Mulinki 40pln - zastrzyk p.babeszjozie i długodzialajacy antybiotyk [SIZE=1]duzo taniej niz u Zorby ;) ... on mial pierwszego dnia 3, a potem przez 2 dni po 2 zstrzyki (70pln)[/SIZE]