-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
[B]ostatnie spojrzenie z okna .................. Molly z nowa Pania i Jej corka.[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/358/fabbf2b7aa562561med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/342/092c6cce76aca509med.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=purple][I]o godzinie 16.00 [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=purple][I]Molly pojechała do DS[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [I][FONT=Georgia][SIZE=5][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=red]życzę ci malutka dużo szczęścia !!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [/CENTER]
-
[quote name='sonia71']:crazyeye::crazyeye:Ewanko -ty jakaś czarodziejka jesteś czy co?masz taki rozgardiasz psiowy :cool3:,ręka w rozsypce:shake: a jeszcze tak bajecznie opracowujesz na szybko dzisiejsze zdjecia:loveu: powiedz że.... specjalnie szukasz sobie zajęcie bo ...:cool3:też niecierpliwie czekasz ;) a może próbujesz jak najwięcej zapamiętać chwil z wariatkowską Molly bo masz ją w serduchu co?[/QUOTE] ech, dzsiejszy dzien jest wyjatkowy ... :roll: pierwszy psiak idzie w swiat i do tego najslodsza Mollinka :loveu::loveu::loveu: ... ech, chyba faktycznie szukam sobie zajecia, zeby nie myslec :roll: ... na szczescie oddaje ja z czystym sumieniem, do wspanialego domu ... ale i tak mi smutno :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
4 szczeniaki w niedziele trafią na łańcuch!uff juz na swoich kanapach
Ewanka replied to golf's topic in Już w nowym domu
odwiedzam sliczna suczynke, ale pomoc nie mam jak ... :/ -
tu znalazlam 3 wolne miejsca ... moze warto zapytac ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/146779-Hotel-u-Agnieszki-3-wolne-miejsca[/URL]!
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Witaj chudzinko, pokazuj sie ciotkom .... moze ktorejs serce skradniesz ;) -
[quote name='abra64']czy znalazl sie właściciel szczecińskiej suczki?[/QUOTE] mam nadzieje, ze tak ... sunia sliczna i wyglada na zdbana :)
-
[B]ostatni spacerek we wlasnym swierkowym lasku .............[/B] [B].............. :Dog_run: ........................... :lol:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/354/36d92bf9da1be530med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/354/2eb26bd1255d7298med.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzisiaj Dosiulka :loveu: dostala od nas w prezencie kubraczek, kupiony na bazarku u taks ... jeszcze przydalby sie sweterek, bo pod kubraczek troche podwiewa ;) ... strasznie bidulka marznie na spacerach trzesie sie jak lisc osiki, jak ona wytrzymala w schronie w lutym ??? :crazyeye:
-
... hrabina ;)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita o poranku ......:loveu:[/B] ostatni dzien zabaw z Molly ... oj, bedzie jutro Lenka plakac jak bobr ..... :placz: [B]....... ich troje dzisiaj ........................................... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images47.fotosik.pl/359/c73a7e580938e31dmed.jpg[/IMG][/B][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/358/db54a1df6b75d42emed.jpg[/IMG][/URL] -
[B]....... ich troje ........................................... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][IMG]http://images47.fotosik.pl/359/c73a7e580938e31dmed.jpg[/IMG][/B][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/358/db54a1df6b75d42emed.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]zdjecia robione 15 min temu[/SIZE]
-
Dosia wita o poranku :loveu:
-
Witaj piekna :) ... tez sie w tobie zakochalam na zbiorczym watku , powodzenia!!!
-
Jestem ......... dostalam na pw zapytanie o tymczas, niestety nie moge pomoc. ....... wprawdzie dzisiaj Molly idzie do DS (tfu, tfu, oby nie zapeszyc), ale zlamalam reke i troche trudniej mi wszystko ogarnac. U nas nie ma kojcow, psiaki sa razem z nami domu, na takich samych prawach jak nasz pies. Edit: ..........jesli w trybie awaryjnym, to na ile dni potrzebny tymczas? Jakiej wielkosc jest sunia (waga)?
-
[B]Mollinka tradycyjnie wita o poranku .....[/B] [SIZE=1]chyba po raz ostatni (?)[/SIZE][B] :loveu::loveu::loveu:[/B] [B]... dzisiaj historyczny dzien i mam nadzieje, ze Mullinka bedzie juz zawsze szczesliwa i radosna u boku swojej Pani :multi:[/B]:multi::multi: [quote name='sonia71'] (...) ([B]szkoda Dosi ,ma kubraczek to dziewczynka mogłaby się troszeczkę[/B] [B]rozruszać[/B] ) ,ciekawe czy dzisaijeszy dzień ,do południa :multi::multi:też pozwoli im na takie zabawy na powietrzu,bo u nas rano było biało...:([/QUOTE] Niestety, kubraczek Dosi jeszcze do nas nie dotarl ... moze dzisiaj(?)... a Dosiunia wcale nie chce biegac, trzesie sie bidulka jak galaretka i po siusianiu galopem wraca do domku.
-
Witaj cudny jamniorku :) ... advokat bardzo dobry na wiele pasozytow, i wewnetrznych i zewnetrznych, tylko niestety drogi. Gdyby to byla suczka, to bym wziela na dt, ale samca to moj pies chyba nie zniesie :/
-
Jest tyle smutnych watkow ... a tutaj serce rosnie ... :multi::multi::multi: bardzo sie ciesze i gratuluje Wam dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Hovawart Dama ma już kochającą rodzinę! :-)
Ewanka replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Nie ja .... mam znajomych, ktorzy szukali hovka. -
Cudny jamnis :) ....... a moze zbadac zeskrobine i bedzie wiadomo co to jest.
-
Hovawart Dama ma już kochającą rodzinę! :-)
Ewanka replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Niesamowite ... ile czasu ma sunia? ... kiedy ci ludzie wyjezdzaja? -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A nie ma jakis darmowych gazet?? lub cos tanszego?? Ewanko napisz cos o Lence, jaka jest i bedziemy tworzyc nowy tekst.[/QUOTE] och, bardzo trudno jest o niej cos nowego napisac ... teraz bedzie z pewnoscia bardzo bardzo tesknic za Molly. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]dywanowe igraszki ......................................................... :evil_lol:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/339/e6aaf1b815c7a187med.jpg[/IMG][/URL] [B]korzystamy z dzisiejszego słonka ............................. :cool1:[/B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/359/fd0ec601238a45b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/358/6dc21a9caf056b0cmed.jpg[/IMG][/URL] -
Polly podobna do siostry :) [B]a tu kilka fotek Mullinki robionych przed godzinką ............ :loveu:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/358/0948c30a51aee36dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/359/d4dd1d74ba4411a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/358/4d328c17d16d7458med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/358/4b74860421dc3c4bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/335/c9703e3d3c16fd43med.jpg[/IMG][/URL]
-
ale sliczna Polly`nka ... bidulka, ale mam nadzieje, ze skorzysta ze sławy starszej siostry ;)