-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ech, te finanse ............ :( ... a tu karma sie konczy, psiaki maja wiekszy apetyt odkad jest chlodniej. -
[quote name='piechcia15']uzupełniłam 1 post ile ta karma kosztowała??bo na dzień dzisiejszy będzie baaardzo krucho z kasą:( bo dziś wrócił nasz pitbull z adopcji i jutro miał zostać uśpiony dlatego na cito znalazłam mu hotel za który będę musiała słono zabulić:( ostatnio karmę finansowała IVV :loveu: ... worek 145 zł ... na tej karmie Dosia czuje sie dobrze i przybiera na wadze, szkoda byłoby to zaprzepaścić i zmieniac karmę na cos tanszego gorszego ..... ..... a za tydzien sterylka i osłabienie organozmu !!!!!!! :roll::roll::roll: ciotki, która pomoże w zakupie karmy dla Dosi ????????????????? przypominam, ze ona nie moze jesc przypadkowego jedzonka :(
-
Piechciu, karma Dosi sie powoli konczy, ona ma teraz wspanialy apetyt i je ciut wiecej, karmy mamy jeszcze na ok. tydzien. Nie widac juz zeber ani kregoslupa ... Dosia zaczyna wygladac naprawde dobrze :)
-
trzymam kciuki za dobry kochajacy domek!!!
-
oby jak najszybciej ........... trzymam mocno kciuki za malutkie dziewczynki :)
-
widzialam takie kombinezony z kapturem ... dla Dosi to by było TO, a jeszcze lepiej gdyby nie musiala wcale wychdzic ;) ... Lenka z Zorba szaleja od godziny, aportuja itp, a Dosiulka zrobila siku i galopem do domku, ulozyla sie w klebuszek o srednicy ok. 30cm - jakona to robi (???) ;), ale chyba po to, by tracic jak najmniej ciepla ... w domu jest 20st C. wiec jest cieplo, ale nie dla niej ;)
-
[quote name='tripti']fajny psikus ;) Ona ma tylko 40 cm... długości, kurcze to nasze trzy panny wszystkie koło 50tki a jedna nawet ponad... i mam wrażenie, że One małe, to jaka musi być Dosieńka... to prawda, do samego ogonka ma ok. 50, ale mysle, ze sweterek mógłby byc na 40 cm .... no dobra :D ... zmienilam na 45 ,,, OK? :eviltong:
-
Dosia wita jesiennie z lekką szarugą w tle :loveu: strasznie sie bidulka trzesie, mimo cudnego kubraczka w wykonaniu ciotki taks, po prostu bidulke podwiewa :roll: ... kto obiecywal sweterek?????? :eviltong: prosimy bardzo o mozliwie szybkie wykonanie, bo zima za pasem, a u nas wieje od pól brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ;) oto wymiary naszej chudzinki: dlugosc od karku do ogonka.............45 szyja........................37 klata.............................57 bioderka...........................41 fotka zamieszczona za zgoda taks , dzieki :)
-
Soniu, to my dziekujemy Tobie, ze zgarnelas malutka Mullinke z niebezpiecznej dla niej ulicy .......... ........ dla Ciebie roza z mojego ogrodu :) [U][COLOR=#800080][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/360/60879f43c2fae8e4med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Toska zadomowiona az strach .Gospodyni na całego ,traktuje cały teren jak swój dom .Boi się miejsc gdzie jest więcej psów ,nie moze byc z nimi bo zamienia się w kupke nieszczęscia i załamuje .Ceni spokój i swojego człowieka pod reką . .Za to[B] panicznie boi sie chodzenia na smyczy[/B] .Wczoraj za to własie obraziła sie i nie chciała wejśc do domu ....[/QUOTE] ''Nasza'' Lenka tez bala sie panicznie , na widok smyczy kladla sie na pleckach i sikala pod siebie... dlugo z nia cwiczylismy i sa efekty, wprawdzie nie kocha tego, ale chodzi bez wiekszego problemu .... powodzenia :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
zobaczcie jaka bida, zupelnie jak siostra blizniaczka Lenki ............ chyba czarne psiaki sa trudnym ''towarem exportowym'' ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180666-CZIKA-niewidzialna-czarna-istotka-żyje-w-schronisku-i-czeka...-gdzie-jej-dom[/URL] -
[quote name='Ulka18']TRZYMAMY KCIUKI :kciuki: Beatka bedzie sterylizowac? Z kolakami trzeba ostroznie z narkoza.[/QUOTE] najlepsza podobno wziewna ...... .... no i koniecznietrzeba pamietac o lekach niebezpiecznych dla collakow . [B]... weci o tym nie wiedza !!!!!!!!! trzeba miec ze saba liste !!!!!!!!!!![/B] [URL]http://www.padawancollies.com/Leki.htm[/URL]
-
Do adopcji 1,5 roczny mini-goldenek Goldi
Ewanka replied to Jola i Czterołapy's topic in Już w nowym domu
Witaj Zlotko ........ trzymam kciuki za cudowny domek :) -
[quote name='zadra']Cioteczki ! na moim osiedlu pojawił sie czarny spanielek.Wczoraj dowiedziałam się,że został wyrzucony z samochodu.Staram się go złapać,ale jest bardzo wylekniony.Musimy psiakowy pomóc.Co proponujecie.[/QUOTE] o, matko ... jak to co??? ... lapac , ratowac, nakarmic i ... baaaardzo kochac :) ciekawe czy to psiak czy sunia???
-
Witaj cudna Kosmitko ;) ... wcale sie nie dziwie, ze psinka ma az tyyyle wielbicielek , jest slodka i taaaaka bezbronna w tej swojej goliźnie :loveu: o, widze, ze Olga przytoczyla moja wypowiedz z poczatku watku :) .... wtedy sunia byla 'podkarmiana' , o ile pamietam, parowkami === chemia, tluszcz i przyprawy - fuuuuuuuuuj !!!!!
-
Wspaniala Pani Magda , zycze ..... oby wszystko sie udalo:loveu:
-
Trzymam kciuki za bidulke Azunie ........ oby udalo jej sie wyzdrowiec i zamieszkac w swoim wspanialym domku :) Shaniu, jaki jest [B]stan finansow na dzien 1.11.2010[/B] ??? ....... nie aktualizujesz pierwszego postu i nic nie wiadomo, pisalas kilkakrotnie ze nie masz czasu sie tym zajmowac ....... .... [B]podaj prosze koncowa sume.[/B]