Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Ech, te finanse ............ :( ... a tu karma sie konczy, psiaki maja wiekszy apetyt odkad jest chlodniej.
  2. [quote name='piechcia15']uzupełniłam 1 post ile ta karma kosztowała??bo na dzień dzisiejszy będzie baaardzo krucho z kasą:( bo dziś wrócił nasz pitbull z adopcji i jutro miał zostać uśpiony dlatego na cito znalazłam mu hotel za który będę musiała słono zabulić:( ostatnio karmę finansowała IVV :loveu: ... worek 145 zł ... na tej karmie Dosia czuje sie dobrze i przybiera na wadze, szkoda byłoby to zaprzepaścić i zmieniac karmę na cos tanszego gorszego ..... ..... a za tydzien sterylka i osłabienie organozmu !!!!!!! :roll::roll::roll: ciotki, która pomoże w zakupie karmy dla Dosi ????????????????? przypominam, ze ona nie moze jesc przypadkowego jedzonka :(
  3. uffff, oddycham ;) ... bardzo sie ciesze, ze sunia dobrze sie czuje :)
  4. Piechciu, karma Dosi sie powoli konczy, ona ma teraz wspanialy apetyt i je ciut wiecej, karmy mamy jeszcze na ok. tydzien. Nie widac juz zeber ani kregoslupa ... Dosia zaczyna wygladac naprawde dobrze :)
  5. Dotka, a moze probuj mu strzykawa do pycholka wode wlewac ... on musi pic, bo sie odwodni !!!!
  6. trzymam kciuki za dobry kochajacy domek!!!
  7. oby jak najszybciej ........... trzymam mocno kciuki za malutkie dziewczynki :)
  8. widzialam takie kombinezony z kapturem ... dla Dosi to by było TO, a jeszcze lepiej gdyby nie musiala wcale wychdzic ;) ... Lenka z Zorba szaleja od godziny, aportuja itp, a Dosiulka zrobila siku i galopem do domku, ulozyla sie w klebuszek o srednicy ok. 30cm - jakona to robi (???) ;), ale chyba po to, by tracic jak najmniej ciepla ... w domu jest 20st C. wiec jest cieplo, ale nie dla niej ;)
  9. odwiedzam, podrzucam ... jestescie ciotki super :)
  10. [quote name='tripti']fajny psikus ;) Ona ma tylko 40 cm... długości, kurcze to nasze trzy panny wszystkie koło 50tki a jedna nawet ponad... i mam wrażenie, że One małe, to jaka musi być Dosieńka... to prawda, do samego ogonka ma ok. 50, ale mysle, ze sweterek mógłby byc na 40 cm .... no dobra :D ... zmienilam na 45 ,,, OK? :eviltong:
  11. Dosia wita jesiennie z lekką szarugą w tle :loveu: strasznie sie bidulka trzesie, mimo cudnego kubraczka w wykonaniu ciotki taks, po prostu bidulke podwiewa :roll: ... kto obiecywal sweterek?????? :eviltong: prosimy bardzo o mozliwie szybkie wykonanie, bo zima za pasem, a u nas wieje od pól brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ;) oto wymiary naszej chudzinki: dlugosc od karku do ogonka.............45 szyja........................37 klata.............................57 bioderka...........................41 fotka zamieszczona za zgoda taks , dzieki :)
  12. Dzielna dziewczynka ;) ... a jak z sikaniem i koopkaniem w domu, czy nadal to robi, czy sa jakies postepy w tej dziedzinie???
  13. [quote name='anita_happy']w schronie chudo nie jedzą! same grubasy..moze to to..zatłuszcznienie[/QUOTE] ..... to by moglo byc przyczyna podniesionej proby watrobowej ....... biedak, ale przy dobrej zbilansowanej diecie powinno sie to ustabilizowac.
  14. Soniu, to my dziekujemy Tobie, ze zgarnelas malutka Mullinke z niebezpiecznej dla niej ulicy .......... ........ dla Ciebie roza z mojego ogrodu :) [U][COLOR=#800080][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/360/60879f43c2fae8e4med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
  15. [quote name='funia']Toska zadomowiona az strach .Gospodyni na całego ,traktuje cały teren jak swój dom .Boi się miejsc gdzie jest więcej psów ,nie moze byc z nimi bo zamienia się w kupke nieszczęscia i załamuje .Ceni spokój i swojego człowieka pod reką . .Za to[B] panicznie boi sie chodzenia na smyczy[/B] .Wczoraj za to własie obraziła sie i nie chciała wejśc do domu ....[/QUOTE] ''Nasza'' Lenka tez bala sie panicznie , na widok smyczy kladla sie na pleckach i sikala pod siebie... dlugo z nia cwiczylismy i sa efekty, wprawdzie nie kocha tego, ale chodzi bez wiekszego problemu .... powodzenia :)
  16. zobaczcie jaka bida, zupelnie jak siostra blizniaczka Lenki ............ chyba czarne psiaki sa trudnym ''towarem exportowym'' ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180666-CZIKA-niewidzialna-czarna-istotka-żyje-w-schronisku-i-czeka...-gdzie-jej-dom[/URL]
  17. [quote name='Ulka18']TRZYMAMY KCIUKI :kciuki: Beatka bedzie sterylizowac? Z kolakami trzeba ostroznie z narkoza.[/QUOTE] najlepsza podobno wziewna ...... .... no i koniecznietrzeba pamietac o lekach niebezpiecznych dla collakow . [B]... weci o tym nie wiedza !!!!!!!!! trzeba miec ze saba liste !!!!!!!!!!![/B] [URL]http://www.padawancollies.com/Leki.htm[/URL]
  18. Witaj Zlotko ........ trzymam kciuki za cudowny domek :)
  19. [quote name='zadra']Cioteczki ! na moim osiedlu pojawił sie czarny spanielek.Wczoraj dowiedziałam się,że został wyrzucony z samochodu.Staram się go złapać,ale jest bardzo wylekniony.Musimy psiakowy pomóc.Co proponujecie.[/QUOTE] o, matko ... jak to co??? ... lapac , ratowac, nakarmic i ... baaaardzo kochac :) ciekawe czy to psiak czy sunia???
  20. Witaj cudna Kosmitko ;) ... wcale sie nie dziwie, ze psinka ma az tyyyle wielbicielek , jest slodka i taaaaka bezbronna w tej swojej goliźnie :loveu: o, widze, ze Olga przytoczyla moja wypowiedz z poczatku watku :) .... wtedy sunia byla 'podkarmiana' , o ile pamietam, parowkami === chemia, tluszcz i przyprawy - fuuuuuuuuuj !!!!!
  21. Wspaniala Pani Magda , zycze ..... oby wszystko sie udalo:loveu:
  22. [quote name='luisien']Boże, znowu ta żółć? Wczoraj ani razu. Czy Twoja weterynarz mówiła, co jej zdaniem jest przyczyną?[/QUOTE] ... tak sobie pomylalam, czytajac jego menu, ze moze dietka zbyt bagata, po ''chudej'' schroniskowej, moze biedak ma jakas niestrawnosc i stad te wymioty ???
  23. Witaj Twixiku :loveu: ... oj, biedny chlopaczyna, tyle wrazen no i jeszcze ta choroba ... czy wetka podejrzewa skad te wymioty? po antybiotyku powinny ustapic :/ ........ mizianko dla bidulka i uciski dla dzielnej Dotki :buzi:
  24. Trzymam kciuki za bidulke Azunie ........ oby udalo jej sie wyzdrowiec i zamieszkac w swoim wspanialym domku :) Shaniu, jaki jest [B]stan finansow na dzien 1.11.2010[/B] ??? ....... nie aktualizujesz pierwszego postu i nic nie wiadomo, pisalas kilkakrotnie ze nie masz czasu sie tym zajmowac ....... .... [B]podaj prosze koncowa sume.[/B]
×
×
  • Create New...