-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Wlasnie to mnie martwi, gdy jet zimno karma powinn byc bardziej kaloryczna i pozywna. Biedne maluchy ......... ech ............ dzisiaj Molly sie do nas nie odzywala ;) ... mam nadzieje, ze swietnie sie bawi w swoim domku.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Tu nie ma ... to jest zaledwie na drugiej stronie watku ... ja wtedy przeczytalam caly (do polnocy) i takie odnioslam wrazenie ... teraz trzeba by sie znowu przekopac przez pol watku ....... ale lektura bardzo pouczajaca ... jacy ludzie nie powinni miec psa :/ -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AguśSosnowiec']Może ktoś mógłby rozesłać linka dalej? Zapomniałam dodać, że[B] sunia jest przyzwyczajona do kotów[/B]..[/QUOTE] na poczatku watku taaaka fajna kocia informacja .... :) moze ja umiescic na 'forum miau' [quote name='AguśSosnowiec']Mam wielką prośbę do tych z Was które tu zaglądają- porozsyłajcie wątek dalej, proszę, ja kompletnie nie mam możliwości, może dopiero w nocy uda mi się przysiąść i powysyłac wiadomości do innych, żeby zaczęlo tu wchodzić więcje osób.. Sytuacja jest coraz gorsza, [B]mój tata prawie wczoraj zabrał małą do schroniska, bo już poprostu nie daje rady, jest u granic wytrzymałości, nie wiem już co robić[/B] :( :([/QUOTE] to wypowiedz pierwszej wlascicielki Lenki /str.2 watku/ ... [quote name='Poker']piekielnie trudna sytuacja, żeby sunia choc inny charakter miała.[/QUOTE] charakterek moze i ma, ale wcale nie taaaki zly ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
sorry, faktycznie ............... jak czytalam caly watek Lenusi przed wzieciem jej na dt, to zszokowalo mnie to, w jaki sposob traktowana byla w domu ''rodzinnym'', gdzie byla od szczeniaczka . Ojciec panci, ten ktory chcial oddac Lenke do schronu, wrzeszczal na nia i z pewnoscia lał ja smycza, bo zalatwiala sie u nich w domu na podloge ............. jeszcze przez jakis czas u nas, na widok smyczy, kladla sie na pleckach i siusiala pod siebie. Przeszla bidulka bardzo trudne chwile i moze dlatego ma teraz pewne problemy ... mysle, ze trzeba to uwypuklic w ogloszeniach, ludzie z wielkim sercem zrozumieja, ze nie jest jej latwo zaufac tak na 100% -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']jakie bicie w domu?[/QUOTE] ???????????? -
Witaj smutna Gejszo ...... juz niedlugo zobaczysz jak piekny jest swiat :)
-
Do gory zamojszczaki :) ... ten malutki kudlacz zapadl mi w serce , jaka szkoda, ze to nie suczka ;)
-
Musi chlopak odespac wrazenia ostatniego dnia ... ciekawe co powie wetka i co wyjdzie z posiewu zeskrobiny, oby nic zarazliwego, bedzie mial wiksze szanse na szybka adopcje, bo jest piekny :)
-
Rok z psiego życia już stracony - a co dalej?MA DOM
Ewanka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Witaj Tytusku ... dobrego dnia zycze :) -
[quote name='IVV']a co sie da zrobic z siostrzyczkami ???? jakies pomysly ????[/QUOTE] ech, pomyslow brak .......... smutno, ze takie maluchy marzna :( ... moze chociaz podrzucic im jakas lepsza karme ... my musimy chwile odetchnac po cudownej rozrabiarce Molly, [SIZE=1]jeszcze mam[/SIZE] [SIZE=1]reke na temblaku i troche slabo dzialam.[/SIZE]
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Czec przystojniaku :) ... nie martw ciotek, szukaj domku ;) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Witaj Tosinko, skacz kochana na pierwsza :) -
4 szczeniaki w niedziele trafią na łańcuch!uff juz na swoich kanapach
Ewanka replied to golf's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']Choć podniosę.............[/QUOTE] ... to i ja podniosę ..... -
[quote name='snuszkak']właśnie wróciliśmy i idziemy spać :) napiszę jutro[/QUOTE] juz jest jutro ;) czekamy na wiesci o przystojniaku ...................... :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']Ewanko, smutno Ci? czy to oznacza przyzwolenie na kolejną tymczasowiczkę?[/QUOTE] he he he ... chyba po tej uroczej szalonej Mullince musze chwilke odpoczac ... teraz taka bloga cisza w domu ......... :p [quote name='Szarotka']Moze najpierw wyadoptujemy Lenke ???????//[/QUOTE] o. bardzo dobry pomysl :) ... mysle, ze Lenka u nas osiagnela juz tyle ile mogla i chyba przestala sie rozwijac ... uwazam, ze koniecznie powinna juz zmienic miejsce pobytu, najlepiej do DS ;) [quote name='obraczus87']Cisza z ogloszen. ANI jednego telefonu nie bylo :([/QUOTE] to smutne, to taka fajna sunia, tyko musi trafic na swojego ludzia. -
[B]Witam siostrzyczki ''naszej'' Mollinki :loveu:[/B] ... oj, przydalyby sie szybko domki, bo nocki juz bywaja bardzo zimne.
-
[quote name='obraczus87']EWANKO, przepraszam kochana ale wyslij mi na PW link do tej lecznicy w ktorej Dosia bedzie miala sterylke. wstawie tutaj, moze jeszcze ktos zechce zerknac ;) ... Dosia jest zapisanana zabieg do dr Formańskiego, dn. 9.11.2010 na godz. 9.00 http://chiron.home.pl/stary/index.html a ja chcialam przy okazji poprosic o konkretne dane, ktore maja byc na fakturze, w sensie na kogo f-ra.