Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Jak się czuje pies idealny ??? :) ... a jak się miewa jego klatka ? ;)
  2. o, dzięki , nie pamiętałam ... to cafeanimal :)
  3. [quote name='Jagna78']no zgadzam się.... bardziej mi chodziło o [B]te z allegro po 150zł[/B]....[/QUOTE] ja nadal pertraktuję i może obejdzie się bez kasy na wykup, jedynie na transport ... pożyjemy zobaczymy :) Przeglądałam rozne skarpetki ;) i spotkałam się z opinią, że potrzeba na miesiąc min. 1000zł, żeby to miało sens .... proponowana składka wynosi 20/mies ... najpierw zbierają chętnych, a jak uzbiera się ten 1000zł, to dopiero ruszają z wpłatami itp. co o tym sądzicie??? czy to ma sens???
  4. [quote name='Akrum']dzięki Fundacji EMIR nasz niufek ma domek :) Teraz tylko czeka na transport :) może już w sobotę pojedzie :)[/QUOTE] super wiadomość !!!!! :):):)
  5. Witaj Wisienko, zaglądam, ale rzadko się odzywam, pamiętam o Tobie :) ....... ale te nowe konstancińskie nabytki zupelnie mnie powaliły ................ :(
  6. Twixiku, co u ciebie słychać? ... pewnie sen zimowy ;) :)
  7. Też mi się tak wydaje, że o darmowe to chyba bardzo trudno ....... :/ .......... nie wiem, jak jest w "Metrze", wiem, że na inych wątkach (np.ON-ków) był zawsze wielki odzew, ale to jakoś dziwnie działa, chyba daje się ogłoszenie na jakimś portalu, a oni sobie sami wybierają co wydrukują, wiem, że ciotki zawsze sprawdzały rano czy ich psiak się tam załapał czy nie .
  8. [quote name='obraczus87']Jesli mi zdrowie pozwoli i sytuacja na drodze to dzisiaj będzie wizyta :) trzymajcie kciuki![/QUOTE] kciuki zaciśnięte do granic możliwości ... trzymamy całym stadem ;) :D
  9. Widzę, że Tosienka jak nasza Lenka ... wzorowy stróż :)
  10. Łatek cudny, troszkę w typie Molly, którą nie tak dawno gościliśmy ... szybciutko znalazła DS , czego i Łatkowi życzę i wszystkim innym psiakom oczywiście też ;)
  11. Mała jest śliiiiiiiiiiiiczna :) ... ale naprawdę wierzę, że się zgubiła i w ciągu kilku dni właściciel się odnajdzie!!!!!!
  12. Piękna, napewno się zgubiła, nie wierzę, że ktoś specjalnie jej się pozbył ......... :/ ....... ale gdyby tak było, to wielka szkoda, że jest tak daleko ;)
  13. Śniadanko synchroniczne ;) :D ... widać, że baaaaaardzo smakowało !!! [COLOR=silver]też zwrociłam uwagę na kolorki, chyba takie skrzywienie zawodowe :D[/COLOR]
  14. [B]Lena mówi dzień dobry ....[/B] i czeka z niecierpliwością na ewentualną wizytę przyszłej Pani :)
  15. ... chyba śni o domku bo pomrukuje przez sen :) nie ma co pisac, dzień podobny do dnia ... nadal zima największym wrogiem hrabianki ;)
  16. Też wydaje mi się , że to bardzo dobry pomysł !!!!!! ... każda z nas ma braki w portfelu, ale są momenty gdy [B]coś[/B] tam wpada, a może Św.Mikołaj[B] coś[/B] dorzuci :p ... można potem podzielić się tym [B]cosiem[/B] z ... grzywką :)
  17. [quote name='Jagna78']sama bym sie zdecydowała ale ......:( [B]brak kasy[/B] na takie rozkosze.....[/QUOTE] no właśnie ... ta cholerna kasa , wszędzie braki, u wszystkich brak .............. .. a psiaki czekają i nie wiedzą , że ich los zależy wielokrotnie od KASY ..................... :( Magdola kiedys poddała pomysł utworzenia "SKARPETY Z GRZYWKĄ" ...... .. może trzeba by rozważyć ten pomysł !!! Ciekawa jestem, co o tym sądzicie ???
  18. w każdej postaci ... piękny !!!
  19. Słodka spryciara :)
  20. [quote name='Matyk']PaniMysza podaj link może Ewanka lub ktoś inny się zdecyduje[/QUOTE] [quote name='magdola']mam nadzieje, ze ewanka sie zdecyduje.... [URL]http://allegro.pl/chinski-grzywacz-naga-suczka-okazja-i1361022045.html[/URL][/QUOTE] [quote name='Matyk']Trzymam kciuki żeby mała (już nie taka mała) znalazła nowy ciepły i kochający dom i nie trafiła do pseudo eh[/QUOTE] ... też trzymam kciuki za dobry domek dla tych biednych grzywek ............ na razie się chyba jednak na to nie zanosi :( ... nadal jest możliwość, że psiaki trafią do nas ... zrobię wszystko, by nie trafiły do pseudo !!!!!
  21. kciukasy zaciśnięte , bardzo mi zależy żeby sunia była nareszcie szczęśliwa !!! :)
  22. tak, uważam, że w mieście ma duże szanse :)
×
×
  • Create New...