Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. nooo ja tez mam mężczyzne w domu .... i to snajpera na dokladke dowód: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2761/testbf.jpg[/IMG]
  2. [quote name='RenW']Wujek; a większą pałą nie dysponujesz, ta cosik skromna:cool3::diabloti::diabloti:[/QUOTE] ahahahahahaha ale tą to sam pewnikiem strugał :evil_lol:
  3. Nikuś zawsze możemy załatwić Ci naturalizacje ;)))
  4. hehe mozna jeszcze tak "czemu bog stworzyl pierwszego adama ?" .... "bo musial zacząć od zera " ;))
  5. hehe bo bóg uczył sie na błedach ;)))
  6. hehehe płeć słaba ,ale głos mocny :diabloti: [video=youtube;WcNkmgnQHWM]http://www.youtube.com/watch?v=WcNkmgnQHWM&feature=channel[/video]
  7. asinek ja Ci dam :) , lezy u mnie ...zapomnialam zupelnie ;p
  8. list od Pani : "Dobry wieczor Pani Renato, Wreszcie sie zebralam i odkleilam od Malutkiej i przesylam obiecane zdjecia. Tak na marginesie Malutka maz nazwal Turbinka. Ja jakos nie do konca jestem przekonana, lecz z braku pomyslow wolam na nia Turbo :) Swoja droga, faktycznie, jest bardzo zywa i radosna. Przesylam zdjecia z pierwszego pobytu w ogrodku - za pozwoleniem naszej kochanej Pani Wet siedziala w naszej 'czesci rekreacyjnej'... ku wielkiemu niezadowoleniu Fiony ;) Ona tam ma zakaz wstepu. Zalaczam takze zdjecia samej Fiony z moim Synkiem i dopiero co wykonane... udokumentowanie 'naszych wieczorow'. Na zdjeciu akurat Turbo spi na kolanach mojego Taty. Pieszczocha niesamowita. Uwaza, ze na kolanach, to jest jej nalezne miejsce. Pozdrawiam serdecznie, Paulina" pewnie wetka sie nie zna :evil_lol:
  9. a tu macie Turbinke , ostatnia sunie ktora mieszka sobie w Wawie i ma do swojej dyspozycji ogród :) [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6565/dsc0258h.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4453/dsc0268t.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2303/dsc00068cy.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Akrum']wow, tyle kasy?? to co, oni tam warunki mają jak w 5 gwiazdkowym hotelu?? a może ich owocami morza karmili i innymi rarytasami z wyższej półki? masakra, po prostu zdzierstwo...[/QUOTE] tez mnie suma powaliła :/ , cennik faktycznie jak w Marriocie :crazyeye: , ponoc pobyt miesieczny kosztuje cos ok.4500 zł :crazyeye:.
  11. ponoc cos okolo 150 zł :/ ... i juz mi rece opadły do samego wnetrza ziemi ....
  12. reniax wez pod uwage ze kazdy z nas ma domy , dzieci , prace , rodziny i sto innych psow ktorym chce chocby w najmiejszym stopniu pomoc , wy macie w domu jednego psa prawda? ja mam ich trzy + jednego tymczasowicza zabranego ze schronu a czas niestety nie jest z gumy , pieniadze tez nie
  13. heh u mnie jazda stopem to chyba rodzinne , tyle ze ja nie mialam okazji wypuszczac sie w Europe tak jak to czyni moja młoda :) teraz obleciala Czechy , Niemcy , Francje i Hiszpanie , heheh i wszedzie spoko dopiero tu jej przerwe w podrózy urządzili i mało tego ja będe musiala zapłacić za jedna dobe przymusowego pobytu w pogotowiu opiekunczym :/
  14. hehehehehe to zaczyna byc tradycją :D
  15. juz wrzuciłam na czarne
  16. no i Niya sie nawet piosenki doczekala ;) [video=youtube;QWtc3WKyn0Y]http://www.youtube.com/watch?v=QWtc3WKyn0Y[/video]
  17. na wszelkie wypadek jakby mnie własnie ktos mial wypatrzeć . machałam co chwila raz jedną , raz drugą ;)
  18. Kumpel zdecydowanie najpierw powinien byc w hoteliku albo DT , tego psa trzeba najpierw nauczyc wielu rzeczy ,zeby byl w 100% adopcyjny. Ni kazdy ma tyle zaparcia zeby psa uczyc od podstaw chodzenia na smyczy ,uczyć czystości , uczyc co to jest byc na stale z ludźmi. Mało kto podejmie takie wyzwanie zeby wziac na DS psa z ktorym trzeba najpierw duzo pracowac
  19. hehehe noo mialam przygode :D:D pan pedagog z pogotowia tez byl zdziwiony,ze oni ją do nich przywieźli cholerka musze sie gdzies dopytac jak to jest , bo jak sie okaze ze ja tyle dymalam i kase wydalam przez to ,ze policaj nie do konca wiedziala co ma zrobic to moze ja sie powinnam o zwrot kosztow do nich zwrocic ;p;p
  20. [quote name='obraczus87']Siema Ciotka! Gdzie Ty byłas jak Cię nie było?? :D[/QUOTE] hehe w Opolu i we Wrocławiu :D musialam swoja młodziez z pogotowia opiekuńczego odebrac ;p autostopem sobie wracala , zadzwonila po pomoc na policaj a Ci stwierdzili ,ze poniewaz brakuje jej 5 miesiace do 18 to jako niepelnoletnia musi trafic do pogotowia opiekunczego. Heh paranoja normalnie ,niniejszym oświadczam ze na policji naprawde pracuja tępe barany
  21. czesc czołem , po wczorajszej nieobecności sie melduje :) Ellig DZIEKUJE ZA POMOC !!!! :):):) Z tego co kumam cyferki to narazie nam starczy pieniedzy :)
  22. Rozmawialam dzisiaj z domkiem do ktorego trafila ostatnia sunia :) , jezuuuuu ona ma tam raj na ziemi :loveu:. Cala rodzina zakochana po czubki wlosów , oczywiscie jasnie pani spi na wyrku. Miunia jest p przegladzie u weta -stan zdrowia oceniony na bardzo dobry ( ale to na bank zła diagnoza :diabloti:) , jutro dziewcze idzie na pierwsze szczepienie na wirusówki. Zdjecia jasnie pani udzielnej bede miala na dniach :)
  23. hehe no bo ostatnio to tylko moj TZ sie paletał , mi czasu brakowalo na podrapanie sie po zadku nawet , ale nadrobie , nadrobie :)
  24. Asinek my to sie musimy dorwac wreszcie na spacerze , ten tydzien troche spokojniejszy bede miala to Was dorwe w swoje szpony :evil_lol:
  25. ahahah polubek dalas czadu :):):)
×
×
  • Create New...