Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Sunia Husky wygrała Parwo- rozpoczęła nowe, lepsze ŻYCIE!
Akrum replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
no nie, kolejna bida... po prostu ręce opadają...:( -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Akrum ja pekam w szwach...........[/QUOTE] wiem, jak prawie większość z nas... no ale co zrobić... chociaż obecność na wątkach jest potrzebna... -
ok nie ściągnę :) Kropka przy tym mikrusku ratlerku wygląda jak pies gigant :)
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[COLOR=red]Balbinkowe cioteczki, zapraszam na wątki z mojego podpisu - potrzebna pomoc!!![/COLOR] -
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
Akrum replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Tak, masz rację Akrum.. Na domiar złego, dzisiaj piesek czuje się gorzej i wystąpiła u niego silna biegunka. On nieszczepiony przez całe życie. Oby to nie była wirusówka...[/QUOTE] może wirusówka, a może przez to, że w końcu dostał coś porządnego do jedzenia a żołądek nie przyzwyczajony do rarytasów -
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
Akrum replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
I na dobranoc skacz do góry Tigerku -
[quote name='ocelot']Ciąg dalszy szczeniakowa I pinczerkowate maleństwo [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1029252.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1029253.jpg[/IMG][/QUOTE] oj szkoda, że u nas już w domu brak miejsca, bo mój TZ od razu się zakochał w tym oto sceniacku... podobny do naszego Kazia, który 3 lata temu poszedł za TM [*] i w tym momencie chciałabym mieć mega duży dom i mega wypłatę... żeby jeszcze więcej psiaków brać choć na dt...ale niestety, rzeczywistość jest jaka jest...:(
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
Miki w podskokach maszeruj do góry :) a ja mówię ci już dzisiaj dobranoc i PAMIĘTAJCIE - dziś śpimy o godzinę krócej... -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Rodi, tak mało cioteczek do Ciebie zagląda... a Ty ich tak potrzebujesz... -
[quote name='Kostek']Akrum te ogloszenia ktore zrobilas szybko spadaja?gumtree ma odnawiane a jak z reszta?musimy ogarnac to jakos tak aby kazdy z nas podnosil ogloszenia aby ciagle Duske bylo widac, ja i Taubi w ten weekend na uczelniach ale powoli ogarniamy temat[/QUOTE] niektóre spadają, a niektóre są na pierwszej. ale staram się na bieżąco odnawiać wszystkie ogłoszenia co robię. z tymi ogłoszeniami jest też tak, że jak ktoś chce, to się doszuka swojego psiaka, który mu jest pisany nawet na samym końcu wszystkich ogłoszeń... kilka dni temu zadzwoniłą do mnie Pani w sprawie ogłoszenia ONka, którego ogłoszenia już dawno spadły gdzieś daleko, daleko, nie odnawiałam bo miałam zamiar porobić nowe z innymi zdjęciami i co? Pani tak szperała w necie i szperała, że w końcu go zobaczyła - od razu się w nim zakochała, teraz tylko wizyta i hopsa do domku. więc mam nadzieję, że tak samo będzie i z Duśką, że mimo tylu ogłoszeń w necie ktoś ją zauważy i pokocha :) ale i tak na bierząco odnawiam :)
-
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
Akrum replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Tiger, teraz do Ciebie trzeba zwołać mnóstwo cioteczek, bo pewnie twoje leczenie tez troszkę będzie kosztowało... -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Balbinka już ma prawie "swojego ludzia" - mam nadzieję, że zostanie u amica na stałe. więc teraz cioteczki musimy tak samo trwać dzielnie przy ONku Rodim. -
tak tak, o marcowych była mowa.
-
no to przecież muszę już ogłoszenia ściąga na dniach dla Kropki, bo już nie potrzebne :)
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Akrum replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
dobranoc Lutek :) -
trzymajcie ciotki jutro kciuki, bo mshume napisała, ze jutro idzie na wizyte przedadopcyjną w jej sprawie, więc może nie musiałaby siedzieć na dt tylko od razu na ds :)
-
i na dobranoc jeszcze ja odwiedzam Topika :)
-
właśnie rozstrzyga się sprawa adopcji jednego z psiaków na którego mam stałą deklarację - jeśli Bingo pójdzie do nowego domku, to przeniosę moją stałą deklaracje na to biedactwo. wtedy było by 20 zł/m-c, ale wszystko się wyjaśni na dniach...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
super, ciekawe, czy ktoś się w nim tak po prostu ZAKOCHA jak my :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Henio będzie miał ogłoszeniaaa :)