Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='Ingrid44']Mnie usuneli banerki ktore mialam od wiekow, ale czesc wstawilam z powrotem. No bo jak to chodzic po Dogo bez banerkow ?[/QUOTE] a ja nie dość, że nie mogę starych przywrócić, to jeszcze nie mogę też nowych wstawić :(
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']A więc drogie cioteczki - przedstawiam tekst, znaczy moje wypociny: [CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman]Szukasz wiernego przyjaciela – zaadoptuj psa imieniem Henio!!![/FONT][/B] [FONT=Times New Roman]Znam taką historię, która dzięki Twojemu wielkiemu sercu na pewno będzie miała szczęśliwe zakończenie.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Jest to historia nietypowego psa imieniem Henio. Psa, który podbił serca wielu osób i w ten sposób dostał szansę na lepsze życie.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Henio miał kiedyś dom, miał też swojego „pana”, któremu był wierny i którego kochał psią miłością – miłością, na którą ten „pan” nie zasłużył. Dlaczego spytasz? Dlatego że wyrzucił Henia, zamknął przed nim swoje serce i swój dom. Henio nie wiedział za co ów „pan” go tak potraktował, przecież kochał „pana” nad życie i co za to dostał? Schroniskowy zimny boks, w którym siedział z innymi psami.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Niestety Henio nie potrafił się odnaleźć w schronisku, stał zawsze z boku, jeśli jakiś pies przechodził obok niego, on się wycofywał, bał się otaczającej go rzeczywistości.[/FONT] [FONT=Times New Roman]I nagle los Henia się odmienił – został zauważony przez osoby, którym nie jest obojętny psi los, zostały zebrane deklaracje i Henio trafił do psiego raju, czyli płatnego hoteliku dla psów, gdzie ma zawsze pełną miskę, ma osobę do głaskania, wychodzi na spacerki i przede wszystkim gdzie został przygotowany do adopcji.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Henio, to niepozorny psiak, o czarnej sierści i filigranowej budowie. Jego główną cechą jest spokojny charakter. Nie ma w sobie agresji. W stosunku do innych psów jest bardzo uległy i może mieszkać z innym psem/suką.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Do ludzi na początku jest nieśmiały, ale im dłużej z kimś przebywa tym bardziej się otwiera na człowieka. Henio ładnie chodzi na smyczy, spuszczony pilnuje się i reaguje na wołanie. Mimo iż jego poprzedni właściciel tak go potraktował, Henio nadal szuka kontaktu z człowiekiem. Bardzo lubi głaskanie i przytulanie. Lubi się bawić i biegać.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Henio ma wielkie serce i szuka domu, w którym będzie naprawdę kochany.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Jeśli chcesz sprawić, by historia Henia miała szczęśliwe zakończenie - zaadoptuj go.[/FONT] [B][U][FONT=Times New Roman]Warunkiem adopcji jest wizyta przed i podopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT][/U][/B] [B][FONT=Times New Roman]Kontakt w sprawie adopcji:[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] nie wiem, do kogo dać namiary ws. adopcji. nie wiem też znaczy nie znalazłam nigdzie i zresztą nie miałam czasu szukać ile latek ma Heniuś. no to mozecie się wypowiadac co o takim tekście myslicie... :diabloti:[/QUOTE] ponawaim pytanie - ile latek i do kogo kontakt? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S'][URL=http://img708.imageshack.us/i/dsc8078.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/1280/dsc8078.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] no...która ciotka da mi buzi?? -
[quote name='Basia1968']ja to w formie żartuuuu cholera. Bo przecież wiadomo, że i tak brakuje na karmę i inne rzeczy. wyrzucamy te posty. Bo zaśmieciłam tylko przepitraszaaaam bardzeńkoooo[/QUOTE] a... no widzisz, a ja nie zakapowałam... już mi się mózg dzisiaj zlansował...
-
[quote name='Basia1968']Akrum stałych to już jest 300- tak mnie się wydaje, a matma to moja ulubiona dziedzina:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a... no bo ja juz się pogubiłam... a tytuł mówi że brakuje 60 zł - ciotki, trzeba zmienić bo wprowadza w błąd.
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Piekny i wzruszajacy tekst . Mnie sie BARDZO podoba:)[/QUOTE] dzięki Ingrid44 :) oto chodziło, żeby wzruszył i żeby czytającym serducho szybciej zabiło i dzięki temu żeby domeczek się znalazł :) -
no to już brakuje tylko 40 zł :) deklaracje dla Topika zebrały się w ekspresowym tempie
-
trzeba zmienić tytuł :( :( :(
-
[quote name='zuzka']O kurcze zginoł banerek Groszka może któraś z cioteczka zrobi mu nowy banerek ?[/QUOTE] ja niestety nie umiem, więc nie pomogę... Groszek, zamerdaj wesoło ogonkiem
-
hopsaj sobie radośnie teraz po zielonych łakach za TM... tam już nie zaznasz żadnej krzywdy... pomachaj czasami do nas weoło ogonkiem...
-
[quote name='marta23t'] Śleaczek dzisiaj po południu umarł- dostałam info ze schronu, reanimowali go, ale niestety bez skutku. Sekcja wykazała przewlekłą niewydolność nerek, zwyrodnienie zastawek serca, nowotwór jamy brzusznej. biedny, spij spokojnie maluszku:( Biedna mala sunia... odchodziła samotnie, bez swojego człowieka... jakie to smutne... :( śpij spokojnie kruszynko nie dane nam było cię bliżej poznać i pokazać ci że życie i niektórzy ludzie nie są aż tak źli... :(
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A więc drogie cioteczki - przedstawiam tekst, znaczy moje wypociny: [CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman]Szukasz wiernego przyjaciela – zaadoptuj psa imieniem Henio!!![/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman]Znam taką historię, która dzięki Twojemu wielkiemu sercu na pewno będzie miała szczęśliwe zakończenie.[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman]Jest to historia nietypowego psa imieniem Henio. Psa, który podbił serca wielu osób i w ten sposób dostał szansę na lepsze życie.[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman]Henio miał kiedyś dom, miał też swojego „pana”, któremu był wierny i którego kochał psią miłością – miłością, na którą ten „pan” nie zasłużył. Dlaczego spytasz? Dlatego że wyrzucił Henia, zamknął przed nim swoje serce i swój dom. Henio nie wiedział za co ów „pan” go tak potraktował, przecież kochał „pana” nad życie i co za to dostał? Schroniskowy zimny boks, w którym siedział z innymi psami.[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman]Niestety Henio nie potrafił się odnaleźć w schronisku, stał zawsze z boku, jeśli jakiś pies przechodził obok niego, on się wycofywał, bał się otaczającej go rzeczywistości.[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman]I nagle los Henia się odmienił – został zauważony przez osoby, którym nie jest obojętny psi los, zostały zebrane deklaracje i Henio trafił do psiego raju, czyli płatnego hoteliku dla psów, gdzie ma zawsze pełną miskę, ma osobę do głaskania, wychodzi na spacerki i przede wszystkim gdzie został przygotowany do adopcji.[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman]Henio, to niepozorny psiak, o czarnej sierści i filigranowej budowie. Jego główną cechą jest spokojny charakter. Nie ma w sobie agresji. W stosunku do innych psów jest bardzo uległy i może mieszkać z innym psem/suką.[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman]Do ludzi na początku jest nieśmiały, ale im dłużej z kimś przebywa tym bardziej się otwiera na człowieka. Henio ładnie chodzi na smyczy, spuszczony pilnuje się i reaguje na wołanie. Mimo iż jego poprzedni właściciel tak go potraktował, Henio nadal szuka kontaktu z człowiekiem. Bardzo lubi głaskanie i przytulanie. Lubi się bawić i biegać.[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman]Henio ma wielkie serce i szuka domu, w którym będzie naprawdę kochany.[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman]Jeśli chcesz sprawić, by historia Henia miała szczęśliwe zakończenie - zaadoptuj go.[/FONT][/CENTER] [CENTER][B][U][FONT=Times New Roman]Warunkiem adopcji jest wizyta przed i podopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.[/FONT][/U][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Times New Roman]Kontakt w sprawie adopcji:[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER] nie wiem, do kogo dać namiary ws. adopcji. nie wiem też znaczy nie znalazłam nigdzie i zresztą nie miałam czasu szukać ile latek ma Heniuś. no to mozecie się wypowiadac co o takim tekście myslicie... :diabloti: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
też mam zawsze ten problem, bo tekst wyjdzie za długi, albo brak weny i wyjdzie za krótki... a swoją drogą - najgorsze są te portale, na których dopuszczalna ilość znaków to 300 - wtedy nigdy nie wiem co pisać, co najwazniejsze wyciagnąc. Bo jak w 300 znakach opisać wyczrpująco psiaka? no nie da się... ale na szczęście są jeszcze portale, na których można pisać i pisaaaać :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']O widze, ze masz kryzys :):) [/QUOTE] o tak i to mega,po prostu tyle ogłoszeń robię, że już mi się teksty zaczynają w gołowie powtarzać i mieszać... ale myślę intensywnie nad Heniem :) [quote name='Szarotka']Na bazarku trzba dac tekst, jak tak dalej pojdzie to bede musial sama zaczac pisac a nie mam odwagi:p:p[/QUOTE] nie masz odwagi?? no co ty ciotka, a razem z Ubocze kto tu takie ładne poezje pisał, co?? -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Tola i co? Dzwoniłaś. rozmawiałas z Panią? -
[quote name='ocelot']Zgłaszam maleńką dziewczynkę, mniejszą od kotka [FONT=Comic Sans MS]Foto:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Imię:[/FONT] Lisek [FONT=Comic Sans MS]Plec:[/FONT] pies [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT][/FONT]ok. 2 latek [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Waga: [/FONT][/FONT]1 kg? [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Miejsce:[/FONT][/FONT] Tomaszów Mazowiecki [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/FONT]Będzie [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci[/FONT][/FONT]: nieznany [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do innych psow[/FONT][/FONT]: w porządku, siedzi w boksie ze szczeniakami [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do kotow:[/FONT][/FONT]nie znany [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Dodatkowe informacje: jest wielkości małego kotka [/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/FONT]spokojna, grzeczna, nieco wystraszona [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Kontakt:[/FONT][/FONT][email protected], tel. 604 416 873 [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Wątek:ogólny tomaszowski [/FONT][/FONT] Lisek ogłoszony :) http://www.eoferty.com.pl/mikroskopijny_lisek_szuka_domu_zaadoptuj_go_177726.html www.kupsprzedaj.pl www.cafeanimal.pl www.ogloszenia-24h.pl www.adopcje.org – czeka na akceptację www.kupiepsa.pl www.zgubiono.pl www.przylepa.pl www.ofertka.pl www.allezoo.pl www.wszystkotujest.pl www.alegratka.pl www.drobnycom.pl www.przygarnijzwierzaka.pl www.mammisia.pl www.spacerek.net www.petworld.pl www.gumtree.pl www.ojej.pl www.pajeczyna.pl www.pineska.pl www.adpedia.pl www.adopcjapsa.pl www.rozglos.pl www.petsy.pl www.morusek.pl www.e-zwierzak.pl telefony rozdzwońcie się po Liska - domki przybądźcie :lol:
-
Lisek ogłoszony :) [COLOR=#000080][U][URL]http://www.eoferty.com.pl/mikroskopijny_lisek_szuka_domu_zaadoptuj_go_177726.html[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"]www.ogloszenia-24h.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL][/U][/COLOR] – czeka na akceptację [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.zgubiono.pl/"]www.zgubiono.pl[/URL] [URL="http://www.przylepa.pl/"]www.przylepa.pl[/URL] [URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL] [URL="http://www.allezoo.pl/"]www.allezoo.pl[/URL] [URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [URL="http://www.drobnycom.pl/"]www.drobnycom.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/"]www.mammisia.pl[/URL] [URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.pl/"]www.rozglos.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL] telefony rozdzwońcie się po Liska - domki przybądźcie :lol:
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='amica'] [IMG]http://i42.tinypic.com/10mobir.jpg[/IMG][/QUOTE] :multi::multi::multi: ale słodko :loveu: -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='amica']Witajcie cioteczki!!!!!! Bardzo się ciesze ze tak interujecie małym łobuziakiem Balbinką:) Przepraszam, ze musiałyście czekać ale przedświąteczne porządki czekały od kilku dni i nie było wyjścia. Mój TZ postawił ultimatum; najpierw porządki potem wejście na dogo:) On twierdzi, ze jak wejde na dogo, to już jak kamień wwodę:) Pierwsze godziny minęły n super zabawie, uda się ze Balbinka ok 2 w nocy padła ze zmęczenia, po wcześniejszych szaleństwach z gumopwym dinusiem i piszcącą piłeczką:) Ona uwielbia zabawy jak szczeniak. W nocy po kilku próbach wejścia mi do łożka wreszcie ułożyła się na posłanku i zamotała w kocyku tak, że nie było jej widać:) Podusie podziurkowała niczym profesjonalny dziurkacz, ale i tak chętnie się w nią w nocy wtulała. Dziś zaliczyłyśmy pierwszy dłuższy spacerek po osiedlu, odwiedziłysmy również mój ulubiony sklep zoologiczny, żeby kupić jeszcze kilka zabawek i nową obróżkę.[/QUOTE] wieści superanckie :) Balbinko, ty to miałaś szczęście, że akurat ciebie amica wybrała i zabrała do siebie :) Balbinka buzi :loveu: