Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Treść ogłoszenia dla Liska: [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3]Jestem psim maleństwem, mam na imię Lisek i wydawało by się, że moje życie powinno być bajką. Jednak tak nie jest. Miałem domek, czy dobry nie wiem,ale mówią że nie, bo zostałem z niego wyrzucony, potraktowany jak rzecz. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje, dlaczego mnie wyrzucili i bardzo, bardzo się bałem gdy trafiłem do schroniska. Teraz tu mieszkam, póki co jestem jeszcze na kwarantannie,bo takie są przepisy,ale niedługo trafię do schroniskowego boksu- jeśli znajdą taki, przez którego kraty się nie przecisnę. W boksie ogólnym mówią,że sobie nie poradzę,bo jestem mikroskopijnych rozmiarów i większe psy mnie zdominują.[/SIZE] [SIZE=3]Zastanawiam się,czy podzielę los innych psów i codziennie będę patrzeć przez kraty, czekać czy przyjdzie ktoś po mnie, a ludzie... będą przychodzić i odchodzić i nikt mnie nie zauważy...?[/SIZE] [SIZE=3]Mam ok. 2 lata i ważę zaledwie 1 kg, jestem wielkości małego kota. Jestem spokojny, grzeczny i nieco wystraszony nową sytuacją.[/SIZE] [SIZE=3]Przed wydaniem do adopcji zostanę jeszcze wykastrowany.[/SIZE] [SIZE=3]Mówią,że jestem przeuroczą kruszynką, chętnie nadstawiam główkę do głaskania. [/SIZE] [SIZE=3]Nie wiem,jakby się zachował w stosunku do dzieci i do kotów, ale z psami nie mam żadnego problemu.[/SIZE] [SIZE=3]Mam jedno marzenie, chcę się stąd wyrwać i być kochanym. [/SIZE] [SIZE=3]Proszę, otwórz swoje serce dla mnie i przyjedź po mnie do Tomaszowa Mazowieckiego – ja tam jestem i czekam na Ciebie...[/SIZE] [U][B]Warunkiem adopcji będzie wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.[/B][/U] [SIZE=4][B]Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, skontaktuj się ze mną:[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]tel. 604 416 873[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]mail: [email][email protected][/email][/B][/SIZE]
-
[quote name='ocelot']I ociupinka mniejsza od kota - Lisek [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1028439.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1028438.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1028437.jpg[/IMG][/QUOTE] A... a tu był jeszcze od rana tekst opisujący małego, a teraz już nie ma, a chciałam coś jeszcze sobie do ogłoszeń zaczerpnąć i już nie mam skąd....:shake:
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']miałam zapytanie o samczyka - domek z Krakowa, jeśli się zdecyduje to szybciutko sprawdzimy i wysyłamy małego! ;)[/QUOTE] trzymamy w taki razie kciuki - oby się zdecydowali -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
czy ostatnie kilka dni musi upływać na dogo pod znakiem kłótni i wyliczania kto ile dla psów zrobił i wypisywania zasług? wypominania innym.... gdzie wejdę na wątek, tam kłótnia o to samo, na głównym Klembowskim kłótnia, tu kłótnia, weszłam na kolejny wątek, który nie dotyczy Klembowa - kłótnia ciotek o to co która lepiej zrobiła, która się bardziej zaangażowała w pomoc... Matko ciotki, przystopujcie troszkę... na wątkach chodzi przede wszystkim o dobro psów, a nie o polepszanie waszego ego... -
[quote name='Madallena']Oby poszedl.... Mega zastoj w adopcjach :( Ale probowac warto! Kto napisze tekscior dla Mikroskopka? I w tytule i w tekscie trzeba zaznacac, ze to mikroskop! matrx! zaktualizuj watek! przesylam wieczorem psiaki zainteresowanym![/QUOTE] już się tworzy... choć w pracy mam małe zamieszanie i co chwilę mnie ktoś odrywa od twórczości... ale coś naskrobie...
-
mam nadzieję,że wszystko jest ok. tak sobie o niej myślę i ... pewnie ją ktoś wywalił z domu przez to oczko... zamiast zacząć leczyć za wczasu, to ktoś doprowadził ją do takiego stanu... i kopa w tyłek na do widzenia... no nie mogę pojąć okrucieństwa, jakim ludzie się charakteryzują...
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
chcemy wiedzieć już teraz jak minęły Balbince pierwsze godziny w dt. -
[quote name='ocelot']No nie:) Psinka tak maleńka, że nie do uwierzenia... nie ma gdzie jej w schronisku trzymać, bo wszędzie rozstaw prętów za duży:([/QUOTE] ocelot, czy ona ma jakieś ogłoszenia zrobione?? jeśli tak, to wklej link chociaż do jednego, to sobie ściągnę tekst i zdjęcia i poogłaszam ją dalej.
-
[quote name='ocelot']Zgłaszam maleńką dziewczynkę, mniejszą od kotka [FONT=Comic Sans MS]Foto:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Imię:[/FONT] Lisia [FONT=Comic Sans MS]Plec:[/FONT] suczka [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT][/FONT]ok. 2 latek [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Waga: [/FONT][/FONT]1 kg? [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Miejsce:[/FONT][/FONT] Tomaszów Mazowiecki [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/FONT]Będzie [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci[/FONT][/FONT]: nieznany [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do innych psow[/FONT][/FONT]: w porządku, siedzi w boksie ze szczeniakami [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do kotow:[/FONT][/FONT]nie znany [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Dodatkowe informacje: jest wielkości małego kotka [/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/FONT]spokojna, grzeczna, nieco wystraszona [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Kontakt:[/FONT][/FONT][email protected], tel. 604 416 873 [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Wątek:ogólny tomaszowski [/FONT][/FONT] o ja... co to fredka??
-
[quote name='Madallena']Witamy z rana :) Pochwalilam, wychwalilam i co znalazlam rano na panelach? No zgadnijcie :D[/QUOTE] Buahuahua... to tak jak z dziećmi, jak wychwalasz i przechwalasz, to potem diabełki w nie wstępują... i tak samo jest ze zwierzakami... Madallena pociesz się tylko tym, że robi na panele a nie na np dywany. Ja tak miałam jak przyniosła dwa koty, które błąkały się pod mamy blokiem, jeden był mocno chory, więc pierwszy miesiąc kocur - sam miodzio, szybko nauczył się że trzeba do kuwety się załatwiać - ale je chwaliłam wtedy, ale po tym miesiącu, gdy zaczynał nabierać sił, to się zaczęło... małe dywany to na bierząco prałam i suszyłam i ledwo ułożyłam to na drugi dzień już wchodząc z pracy do domu czułam piękne perfumy kocurkowatych sików, małe dywany dało się brać w wannie, ale jazda zaczęła się, gdy zaczął sikać na duży dywan w salonie... aj, to był problem... ale, co tam... prałam, czyściłam, nakrywałam dywan kocem, chyba wszystkie środki w mieście wykupiłam do dezynfekcji, do usuwania brzydkich zapachów, do prania dywanów do odstraszania kotów... i w końcu... sukces...udało się... oduczył się, ale co pościerałam sobie palce i dłonie przez cały miesiąc prania dywanów to sobie pościerałam - przynajmniej miałam pamiątkę przez najblizszy kolejny miesiąc :) nigdy przedtem nie miałam tak często pranych dywanów jak wtedy... :) A teraz, teraz już jest ok :) wiosna, to koty częściej na dworze siedzą niż w domu i tam załatwiają swoje potrzeby. Ale jak tylko pojawia się jakiś nowy domownik lub tymczasowicz w domu, to od razu muszę chować dywany, bo ten kocurek ze strachu zaczyna znów sikać po dywanach - dobrze, że wszystkie zwierzaki mam kastrowane i sterylkowe, bo przynajmniej te kocurkowate siki tak nie śmierdzą mocno...
-
[quote name='Monika z Katowic']Witajcie! Znowu piszę z pracy [/QUOTE] ja ciągle piszę z pracy, a potem słyszę - znów Pani się nie wyrobiła, itp... ;) ale co tam... jest wesoło przynajmniej :)
-
wow Topik robi się bogaty :)
-
losiczka - powiedz TZtowi, że to przeznaczenie, że Mia i Mii muszą być razem :) wiesz, jak fajnie byście mieli?? dwie prawie takie same sunieczki :) ale super by było. Pokaż TZowi zdjęcia Kropki, może się w niej zakocha od pierwszego wejrzenia :)
-
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
Akrum replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
na góre Tiger niech cię zobaczą inne cioteczki i może uda ci się trafić na tak cudowne dt jak Balbince -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
witaj Balbinko :) jak po pierwszej nocy w domku, na królewskim posłanku?? zostawiłaś może jakieś co nieco na podłodze? czy wyczekałaś spokojnie do rana ??