Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
może on po prostu z głodu tak, może jest wygłodzony i wycieńczony, może w depresji...dlatego nie wstał... wierze, że nie ma parwo i że będzie wszystko ok. MUSI !!! -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
kurcze... a ja w tym miesiącu spłukana jestem na maksa... a macie tam jakąś zaufaną klinikę? z którą można by się dogadać, że zapłacimy po leczeniu?? wtedy zrobimy pilną akcję zbierania kasy... -
[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Javena[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=14658224#post14658224"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Cioteczki ,zamiesciłam zdjęcie Dusi na Nk.Pewna znajoma z profilu pytała mnie ,czy Dusia ma już domek. Kiedy weszłam na wątek ,czytam a tam wpłata 100 zł od P.Stanisław M z Chełmka. Jestem pewna,że to właśnie mąz mojej znajomej. To wspaniała rodzina i bardzo kochają zwierzęta.Mają swoje trzy psy i bardzo boleją nad losem wszystkich bied. Z watku wynika,że jedzie do dt Poker,czy tak? Czy dom stały już zaklepany? Co moge odpowiedzieć? [/QUOTE] coś tu Javena wspominała o tych ludziach...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
faktycznie... tylko tak sobie myślę, że niestety w tych czasach młody człowiek też od tak może umrzeć (np. guz mózgu) , a jak jest samotny i ma psa, to co? to żadna osoba samotna nie mogłaby mieć zwierzaka? paranoja... a po drugie, no ja i mój TZ mamy 2 psy i 2 koty i teraz np. jedziemy gdzieś ja i TZ i odpukać wypadek, giniemy na miejscu, no to siłą rzeczy ogony zostają osierocone, a przecież nie byłam osobą samotną, to zaraz się okaże, że zwierzaki tylko i wyłącznie mozna dawać do rodzin wielodzietnych z zapewnieniem rodziny, że jak coś się stanie, to np. mój brat, siostra czy kuzynostwo przygarną zwierzaki?? bez sens... to jest tylko takie moje zdanie... -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
uf... to dobrze, że w ogóle ktoś wyciągnie to maleństwo z tego okropnego schronu... to jak już będzie wiadomo, że kruszynka bezpieczna, to zaczynamy akcję zbierania pieniążków na dt i leczenie. -
Bjutka, to ja Ci życzę, a raczej Heksa tobie, żebyś jednak wróciła do zdrowia, żebyście obie nie musiały przeżywać tego, co ja prawie 2 lata temu - też sunia, też nerki, tylko że nie udało się, przegraliśmy... mam nadzieję, że jednak w Waszym przypadku wszystko skończy się pomyślnie :) na pocieszenie Bjuta Ci powiem, że ja dziś w nocy też siedziałam w lecznicy z moim kocuurem, chyba któremuś z sąsiadów się nie spodobało, że Mruczek poszedł zrobić kupkę do niego na ogród, no i albo dostał kopa w brzuchol, albo czymś w niego rzucili... :( krwotok w jamie brzusznej, teraz siedzę w pracy po nieprzespanej nocy i czuje się jak ZOOMBI... ale najgorsze już myślę że za nami...
-
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
Akrum replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jej, życze więc powodzenia, żeby się tylko znalazł... -
[quote name='Bjuta']Panie mi o Topiku powiedziały coś śmiesznego. Topik wie, że nie wypada pyskować psom za płotem - ale jak nie ma ludzie w pobliżu, to co se tam będzie żałował? No to mówi tam tym dużym psom na drugim wybiegu co o nich myśli, pędzi jak torpeda pod płotem i szczeka, że uszy więdną aż nagle zobaczył panią Agnieszkę i co zrobił? Zamkną pysk. Wyhamował. Rozejrzał się i pokuśtykała na trzech łapkach bez słowa, by odebrać należne głaskania dla biednego, chorego pieska... :evil_lol:[/QUOTE] hahaha, ale się uśmiałam :) cwaniak z niego że hoho :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
coś mi się wydaje, że po ukazaniu się ogłoszeń z tak pięknymi fotkami Kosteczki, dużo domków zacznie wydzwaniać :) -
Kubusiek i ja cie dziś odwiedzam :)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
póki co z opisu pań z hotelu też sobie nie wyobrażam, żeby można je rozdzielić, niby się rozdzielają, dołączają do innych psiaków, ale na końcu i tak w swoim towarzystwie się czują najlepiej... to jest taka wieloletnia przyjaźń, że nie wyobrażam sobie że mogliby iść do osobnych domków... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
a ja wam powiem tak, że jeśli mogłabym wybierać, to wolałabym być starsza ale zdrowa i bez takiego bagażu..., niż tak jak jestem przed 30tką i już z pełnym bagażem życiowych przykrych doświadczeń, no i niestety z kiepskim zdrowiem... najważniejsze by czuć się młodo i tak się zachowywać, nie ważne kto ile ma lat, ważne jak przeżył minione lata i jak nadal żyje :) -
no to brakuje już tylko 80 zł stałych deklaracji :) kto da jeszcze??
-
dota jak tam samopoczucie?już się lepiej czujesz? jak się miewa Welsh po kolejnej nocy? nic nie nabroił?
-
Bolek na drugim filmiku zamienił się na chwilkę w zająca :) hahaha, ale się uśmiałam :)
-
jej, piękne wiadomości :) nie szczeka? do czasu :) ja np. bym chciała żeby moje ogony czasami po prostu NIE SZCZEKAŁY. ale przynajmniej jak szczekają to wiadomo, że w domu jest życie :)
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jej, no to ja jeszcze mocniej zaciskam kciuki :) -
to czekamy z niecierpliwością :)
-
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
Akrum replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
i jak się mają sprawy Łatki?? -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
przecież Sisi to takie cudo... ja nie rozumiem, czemu jeszcze nikt sensowny nie zadzwonił... -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
I co tam cioteczki? coś ustalone? czy pisać do p. Teresy o pomoc w wyciągnięciu tej bidulki?