Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
Akrum replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
ale ona słodziutka :) -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
jej, a ja już myślałam, że on w dt siedzi... ale skoro weci uznali, że jeszcze nie czas, to musi cierpliwie czekać. -
kocurek oberwał chyba kopniaka w brzuchol i został zatruty jakimś chemicznym świństwem - z gardła pozłaziła skóra, otwarte rany, wypaliło mu..., od piątku pod kroplówką w poznańskiej klinice, antybiotyki, leki, badania... ale dzisiaj rano już zaczał coś zlizywać karmy z ręki pani wet., więc już się cieszę, bo wszystko wraca do normy, jak usłyszałam wczoraj od pana doktora słowa - BĘDZIE ŻYŁ :) to aż się poryczałam ze szczęścia :) może już dzisiaj nam go oddadzą do domku :) ale za to przez 2 tygodnie jeszcze będę musiała mu dawać zastrzyki - ale już wprawiona jestem, więc będzie ok :) teraz tylko muszę wyszpiegować, który to sąsiad cham zrobił i jak go dorwę, to mu nogi z d... powyrywam, za to że kocurek musiał tak cierpieć... to musiał być okropny ból jak mu wypalało to gardełko... :(
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
zaraz, zaraz... to Miki jednak zostaje u tej Pani, co na początku ją adoptowała tak? dobrze rozumiem?? ale ona słodziutka :) no a jak się dogaduje teraz z psem rezydentem (nie pamiętam jak miał na imie)... chodzi na szkolenie? ale fajnie :) -
cześć Dusiu :) ty nawet nie wiesz, jak ja bym chciała, żebyś nowy domek znalazła... Dusieńkowy ludziu gdzie jesteś ???
-
[quote name='anawa']Akrum, jeśli Ci się kiedykolwiek uda ustalić, który sąsiad robi takie świństwa to zagryź zęby i zaproś go na herbatkę i ciasto nafaszerowane środkami przeczyszczającymi. I nie wypuszczaj go, póki zaczną działać. Oczywiscie Twoja łazienka ma być nieczynna, w remoncie, brak kibla etc......[/QUOTE] to na pewno... i jeszcze na nogi założę buty GLANY, co są mega twarde i też kopnę w brzuch, co by krwotoku dostał i wymiotował krwią jak mój biedny kocurek...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
jejku, Szarotko, jak ładnie obrobiłaś Heniutkowe zdjęcia :) teraz tylko żeby Andzike tu wpadła i zdjęcia i tekścik zabrała do tych ogłoszeń :) i Heniutka świat zobaczy :) -
tak myślałam, że Graszka długo na mikrusach się nie zasiedzi :) ona taka słodzinka :) no ale znów nowe przybyły mikrusy... na bieżąco staram się robić ogłoszenia, choć już nie wklejam tutaj dla którego zrobione, bo często wkleję na wątku danego psa, że zrobiłam. już się normalnie boję, co to będzie w wakacje... ile wtedy nowych psiaków przybędzie... normalnie czasami ręce opadają... a najgorsze, że zaplanowałam na weekend robienie ogłoszeń, bo nic innego w planach nie miałam, więc chciałam cały weekend poświecić na robienie ogłoszeń i tu dupa... już od piątku po pracy siedziałam z moim kocurkiem w klinice w Poznaniu... i tyle zrobiłam... ah, zawsze coś...
-
Gasparku, przepraszam, że od piątku mnie u ciebie nie było, ale walka o mojego kocurra trwała cały weekend, więc nie miałam czasu w ogóle wejść na dogo.. ale dziś już w pracy jestem i do ciebie kochany ONeczku zaglądam :) ciekawe jaka jest twoja reakcja na zakraplanie oczek, nie kłapiesz tam czasami na panie z hoteliku ??
-
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
Akrum replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jej. od piątku na dogo mnie nie było, a tu takie wspaniałe wieści, że chudzinek się znalazł :) super, gratuluje akcji cioteczki i wujaszku :) z mojej strony,tak jak mówiłam oferuję pomoc w ogłoszeniach (oczywiście jak już będzie można go ogłaszać), kasy niestety nie mam, sama mam teraz spory wydatek, bo walczę o swojego kota, którego mi ktoś podtruł i skopał :( ale mogę podesłać komuś kilka ciuszków, nowych ze sklepu od teściowej na zrobienie bazarku. zdjęć nie mogę cyknąć, bo aparat jeszcze nie naprawiony, ale jak któraś z ciotek byłaby chętna, to mogę paczuszkę podesłać :) dajcie znać :) -
niestety... na szczęście kocuur od razu dał po sobie znać że coś jest nie tak... krwotok w jamie brzusznej, jakiegoś owrzodzenia dostał w jamie ustnej, że krew się lała i lała... no ale na szczęście to już wszystko za nami, dziś ostatnia kroplówka, już nawet wetka go karmiła z ręki, to troszkę lizał :) dziś go odbieram i potem będę znów musiała mu zaszczyki podawać - ile ten biedny kotem musi przejść...od momentu jak go w październiku 2009 zgarnęłam z ulicy w fatalnym stanie, to co chwile coś i co jakiś czas serie zastrzyków muszę mu dawać, a jak dzielni to znosi... mam nadzieję, że już będzie teraz wsio dobrze... tylko ta głupia bezsilność, bo nie wiadomo, który to sąsiad... tylko że mi się w porę udało uratować, a drugim sąsiadom otruli psa i kota skutecznie jakiś miesiąc temu... wr... normalnie jak już dopadnę tego gnoj.... to mu chyba nogi z d... powyrywam za takie coś...
-
Welsh przepraszam, że cię od piątku nie odwiedzałam, ale walczyłam o mojego kocurrrka, jakiemuś sąsiadowi chyba przeszkadza, że moje koty chodzą po ich ogrodach, ktoś go próbował otruć jakimś środkiem chemicznym i jeszcze w brzuch go kopnęli... ;( Ale dzielni weci z kliniki w Poznaniu walczyli i walczyli i chyba się udało :) Teraz tylko żeby u ciebie Welsh było wszystko ok, żeby ta kontrolna wizyta wypadła rewelacyjnie :) czekam z niecierpliwością na wiadomości :)
-
cześć Tamarko, nie było mnie na dogo przez weekend, bo walczyłam o życie swojego kocuura, ale już jestem i odwiedzam cię :) może zabrać cię na krótki spacerek, co?? chodź, idziemy :)
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
A SISI nadal bez nowego domku? Oj taka ślicznota i nadal nic.... A myślałam, że jak tu po weekendzie zaglądne, to chociaż jakaś fajna wiadomość będzie od rana a tu nic... a przydało by mi się coś na poprawę nastroju... -
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
Akrum replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
jej, myślałam, że jak tu po weekendzie zajrzę, to będę mogła się cieszyć z nowego domku Łatki, a tu taki wpis... no nic, czekamy dalej na nowy domek, może kolejne osoby z ogłoszeń będą się odzywać. -
jejku, jakie smutne wiadomości, ale może jednak Pani jak się wszystko unormuje, będzie chciała zatrzymać u siebie maciupińkiego Arwinka? w końcu, w chwilach nerwów i smutku - bo pewnie teraz tak się czyje, potrzebny jest przyjaciel, a kto jest najlepszym przyjacielem człowieka? ZWIERZACZEK :)
-
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Też cisza. Pewnie na mnie jest kontakt, bo na kogo?[/QUOTE] tak, na Ciebie jest kontakt. Pewnie niestety ale tak jak mshume pisała, to kwestia zdjeć. Jeśli są rodzinne i na terenie zielonej trawki i na fotelach, to szybciej idą adopcje, a jeśli tak jak Nodiś ma w ogłoszeniu zdjęcia za kratkami zrobione, to mało kto wtedy patrzy na takie... niestety taka prawda. Ale ja mam nadzieję, że jednak ktoś się odezwie, przecież to taki słodki, mały psiak :) -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
ok, na tych stronach po woli ukazują się ogłoszenia: [COLOR=#000080][U][url]http://www.eoferty.com.pl/mini_piesek_nodi_szuka_odpowiedzialnego_domku_185250.html[/url][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]www.anonseogloszenia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobny.com.pl/"]www.drobny.com.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.autogielda.pl/"]www.autogielda.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia.web-marketing.pl/"]www.ogloszenia.web-marketing.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przylepa.pl/"]www.przylepa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zgubiono.pl/"]www.zgubiono.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"]www.ogloszenia-24h.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.psiamania.pl/"]www.psiamania.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zwierzeta.i-bazar.pl/"]www.zwierzeta.i-bazar.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.oglosze.pl/"]www.oglosze.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.najpewniej.pl/"]www.najpewniej.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.oglosili.pl/"]www.oglosili.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.mamoferte.pl/"]www.mamoferte.pl[/URL][/U][/COLOR] jak ktoś jeszcze może to niech na innych porobi :) np. allegro? bo ja nie umiem takich ładnych. -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Borówka16']ejj...Magda koty są świetne :)[/QUOTE] tak, tak :) koty są cudowne, szczególnie jak przyjdą na kolanka i mrrrruczą :) -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
ok zmiany dokonane :) zabieram się za ogłoszenia :) -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
może być taki tekst?? [SIZE=4][B]Mini piesek Nodi szuka odpowiedzialnego domku.[/B][/SIZE] [SIZE=3]Nodi to dorosły piesek, ma ok. 2-3 lata. Mówię na niego pieszczotliwie ogryzek, bo jest mały i póki co jeszcze wychudzony. [/SIZE] [SIZE=3]Jest u nas dopiero kilka dni, tak na nasze oko Nodi [/SIZE][SIZE=3]nie przepada za malutkimi dziećmi i preferuje osoby dorosłe, [/SIZE][SIZE=3]czasami zdarzy mu się kłapnąć zębami,jak chcemy mu zaglądnąć w zęby lub wziąć na ręce.[/SIZE] [SIZE=3]Może przebywać z innymi psami.[/SIZE] [SIZE=3]Takie zachowanie wynika pewnie jeszcze z nowej sytuacji w jakiej się znalazł, najpierw schronisko, potem przyjechał do nas, tu znów nowi ludzie, psy, otoczenie – pies musi odreagować. Więc jego zachowanie dopiero się zacznie normować.[/SIZE] [SIZE=3]Na pewno się zmieni w wesołego, łagodnego i ciekawskiego psiaka, który rozkocha w sobie przyszłego właściciela.[/SIZE] [SIZE=3]Piesek w domu tymczasowym jest przygotowywany do adopcji, uczony jest dobrego zachowania, czystości i chodzenia na smyczy.[/SIZE] [SIZE=3]Nodi przed wydaniem do adopcji zostanie wykastrowany[/SIZE]. [U][B]Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na przeprowadzenie wizyty przed i poadopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.[/B][/U] [SIZE=4][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]660 124 623 [/B][/SIZE] [COLOR=#000080][U][SIZE=4][B] [email][email protected][/email][/B][/SIZE][/U][/COLOR][EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL] Edit: zmiany wprowadzone :) -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
w ogóle nie mogę wejść na strone 5,6 i 7 a tam były zdjęcia... a Jaaga myślisz, że on mógłby iśc do domku z innym pieskiem?? pewnie póki co nie sprawdzisz tego, bo jak nie wiadomo czy jest zdrowy czy chory to go do innych nie dopuszczasz? chociaż coś pisałaś, że z Lulką go dałaś do boksu, ale ona się stresowała? ale był nachalny albo agresywny w stosunku do niej?? gdybym mogła tylko te strony otworzyć, ale nie mogę, a tam go troszkę opisałaś... no nic, próbuję dalej. -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
tak, tekścik układam, tylko dogo mi zaczęło tak szwankować, że nie mogę przeglądnąć całego wątku, ciągle mnie wyrzuca... a chciałam info zebrać. ah to dogo...