Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. a czy ta brązowa sunia ma swój osobny wątek założony??
  2. o matko kochana :( czy na prawdę nie może jej nikt wziąć na DT? u mnie już zajęte :(:(:(
  3. ale miłe przywitanie :) tak sobie czasami do Was tu zaglądam i podpatruje co robicie ;)
  4. i ja przyszłam odwiedzić piękną panienkę :) były jakieś telefony z ogłoszeń??
  5. u nas mróz -17 stopni. śniegu brak. za to słońce świeci i przez okno siedząc w pracy patrzę i wydaje się, że jest tak fajnie ciepło :) moje psiaki jak wracam z pracy, to mimo mrozu szaleją na dworze, prócz jednego, bo ten po 10 minutach zgęziały i z zaróżowionymi uszami do domu człapie :)
  6. dzięki Penny :) zobaczymy, czy ktoś panny szuka. A wiesz, że ona była znaleziona przy Twoim osiedlu?
  7. i jak tam? ktoś dzwoni może??
  8. Dostałam maila, że dzisiaj paczka została nadana firmie kurierskiej. Zobaczymy, kiedy jedzonko do nas dotrze. No i czy będzie smakowało naszej paróweczce? Musi, nie ma innego wyjścia ;)
  9. śliczna :) i faktycznie - bardzo, bardzo podobne whiskaskowe kicie :)
  10. [quote name='yunona']Śliczna suńka , może wywalona , a może nawiała? I to w największy mróz. Ludzie są bez wyobraźni. Ineczko może odnajdzie cię właściciel a jak nie to znajdziemy nowy domek :)[/QUOTE] [quote name='Celina12']Boże-takie mrozy :shake::shake:...dobrze,że jest bezpieczna....oby się znalazł domek...[/QUOTE] jamnicze cioteczki ściągają do Inki :) więc już wiem, że będzie dobrze :) dobrego domku razem poszukamy :)
  11. [quote name='taks']poproszę namiary na konto - coś podeślę na dobry początek;)[/QUOTE] dziękuję za przybycie i za pomoc :) zaraz podsyłam namiary na konto :)
  12. dzięki Aniu :) Sarunia-Niunia zadeklarowała, że wrzuci Inkę na SOS Jamników i na ogólny jamniczy wątek :) dziękuję Wam ślicznie :)
  13. nasz wet też tak mówił, ale nie było czasu na robienie badań. po podaniu zastrzyku na alergię - pysio ładnie się "wybielił" i z oczka wtedy opuchlizna też zeszła. może alergia pokarmowa? w przytulisku jadł kaszę lub chleb z indykiem lub kurczakiem - jeśli by wet pytał ;)
  14. Odwiedzam i patrzę co tam ciekawego u Nero i spółki :) A przy okazji chciałam zaprosić na wątek naszej mix jamnikowato szorstkowłosej suni: [B][SIZE=2][COLOR=blue][url=http://www.dogomania.pl/threads/222229-Kolejna-wyrzucona-na-mr%C3%B3z-sunia.-Inka-szuka-DS.?p=18535478#post18535478]Szorstkowłosa jamnikowata sunia wyrzucona na mróz[/url] [/COLOR][/SIZE][/B]
  15. kochana, ja nie wiem jak mam Wam dziękować :) bez Was już bysmy były daleko w polu jeśli chodzi o utrzymanie Dianki... a kolejne psiaki do nas trafiają, eh... [B][SIZE=2][COLOR=blue][url=http://www.dogomania.pl/threads/222229-Kolejna-wyrzucona-na-mr%C3%B3z-sunia.-Inka-szuka-DS.?p=18535478#post18535478]Szorstkowłosa jamnikowata sunia wyrzucona na mróz[/url] [/COLOR][/SIZE][/B]
  16. o kurde, pysio znów mega czerwony i oko bardziej napuchnięte... ciekawe co to jest...
  17. jak najbardziej mile widziane tutaj takie ciocie :)
  18. patrzcie jakie kolejne cudo mamy pod opieką ;) [B][SIZE=2][COLOR=blue][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222229-Kolejna-wyrzucona-na-mr%C3%B3z-sunia.-Inka-szuka-DS.?p=18535478#post18535478"]Szorstkowłosa jamnikowata sunia wyrzucona na mróz[/URL] [/COLOR][/SIZE][/B]
  19. przyszłam w odwiedziny do psiaków :)
  20. witamy ciocie na wątku i dziękujemy za przybycie :) zaraz będę tu ściągała jamnikowate cioteczki :)
  21. Emma długo bez tymczasa nie posiedziała ;) [B][SIZE=2][COLOR=blue][url=http://www.dogomania.pl/threads/222229-Kolejna-wyrzucona-na-mr%C3%B3z-sunia.-Inka-szuka-DS.?p=18535478#post18535478]Szorstkowłosa jamnikowata sunia wyrzucona na mróz[/url] [/COLOR][/SIZE][/B]
  22. [B][SIZE=2][COLOR=blue][url=http://www.dogomania.pl/threads/222229-Kolejna-wyrzucona-na-mr%C3%B3z-sunia.-Inka-szuka-DS.?p=18535478#post18535478]Szorstkowłosa jamnikowata sunia wyrzucona na mróz[/url] [/COLOR][/SIZE][/B]
  23. Sama jestem bardzo ciekawa wieści po wizycie u weta - co do skóry, co do kręgosłupa... [B][SIZE=2][COLOR=blue][url=http://www.dogomania.pl/threads/222229-Kolejna-wyrzucona-na-mr%C3%B3z-sunia.-Inka-szuka-DS.?p=18535478#post18535478]Szorstkowłosa jamnikowata sunia wyrzucona na mróz[/url] [/COLOR][/SIZE][/B]
  24. Gabi - rozstanie z tymczasowiczem nigdy nie jest łatwe. Ktoś mi kiedyś powiedział, że z czasem będzie coraz lepiej, jednak ja za każdym razem ryczę, przeżywam... Jakbym własne dziecko oddawała. Ale wiedząc, że to super domek, mając później z DS kontakt - dostając cudowne zdjęcia, opisy - miodzio na sercu się robi :) A przy okazji ciocie zapraszam do naszej kolejnej podopiecznej ;) [B][SIZE=2][COLOR=blue][url=http://www.dogomania.pl/threads/222229-Kolejna-wyrzucona-na-mr%C3%B3z-sunia.-Inka-szuka-DS.?p=18535478#post18535478]Szorstkowłosa jamnikowata sunia wyrzucona na mróz[/url] [/COLOR][/SIZE][/B]
×
×
  • Create New...